Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Avast trochę więcej obciąża system, ale z darmowych jest jednym z najlepszych.

 

Dzisiaj rano na Zakopiance zginął kierowca Subaru, poszedł niepewnie na czołówkę i nie zmieścił się... W radio podali.. Wie ktoś coś??

:sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano na Zakopiance zginął kierowca Subaru, poszedł niepewnie na czołówkę i nie zmieścił się... W radio podali.. Wie ktoś coś??

Jechałem dziś Zakopianką od Kraka do zjazdu na BB i nic nie było, nawet się nie korkowało - jechałem około 10:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano na Zakopiance zginął kierowca Subaru, poszedł niepewnie na czołówkę i nie zmieścił się... W radio podali.. Wie ktoś coś??

 

uuu przykre bardzo , miejmy nadzieje że nikt z forumowiczów albo znajomych, ale i tak szkoda każdego kto zginie w wypadku :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nortona do dziś też nie narzekałem :mrgreen:

 

powiem Ci, że się zdziwiłem. Używam Nortona od wielu lat i teraz się ma okazać, że żyłem w nieświadomości posiadania wirusów i innych robaków :?:

Może koledzy znający temat coś powiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sarna + legacy = warsztat blacharski

dobrze, że dość wolno i hamowanie ostre więc tylko lampa, zderzak i błotnik - drzwi ok, maska ok, szyba ok

nawet się tak bardzo nie wkurzyłem.... na początku

a wszystko przez dróżnika na przejeździe - już zamykał a mi jeszcze odrobinę podniósł, żebym nie stał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Norton dwa razy w ciągu 4 lat puścił robala i to mi wystarczyło, by przestać w niego wierzyć. A nie wchodzę na jakieś mocno zarobaczone serwisy, tak że tym bardziej byłem zdziwiony jego słabą postawą :twisted:.

 

no to pięknie... :evil: Trzy tygodnie temu skończyła mi się subskrypcja na Norton Internet Security i ją tradycyjnie odnowiłem... Na 12komputerów w firmie :evil:

Zainstaluje na próbę jakiś inny program, jeśli okaże się że mam zainfekowanego jakiegoś kompa, to jeszcze bardziej się wqrze :!:

ps. kolega informatyk, z którym przed chwilą gadałem na ten temat powiedział, że norton jest jednym z najlepszych antywirusów i nic innego on by nie instalował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. kolega informatyk, z którym przed chwilą gadałem na ten temat powiedział, że norton jest jednym z najlepszych antywirusów i nic innego on by nie instalował...

Co informatyk, to inna opinia...

Norton na pewno dość mocno spowalnia system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja naprawde duzo do stracenia

Chyba raczej do zarobienia :sad:

 

I tu sie mylisz.

Ci którzy maja kase nie trzymaja jej w Matuszce Rosji tylko transferuja na West i tam staraja sie zainwestowac,schowac,wyprac.

Glowne zasoby sa trzymane w bankach strony Zachodniej.

Jak sie zamrozi dostep do nich to bedzie słabo.

Poza wszystkim nie zostanie to bez wpływu na strukture handlu na Moskiewskiej gieldzie.

Wiem , wiem ...jedni zarabiaja na wzrostach a inni na spadkach...

Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6pkt i 500zł

Do tego Forester przez pewien czas nie pojeździ, bo jest po małych przejściach i do Poznania musiał wracać lawetą. W sumie to musiał, bo mi Policja zabrała dowód rejestracyjny, tak bym pewnie pojechał :twisted: Ale jakby na to nie spojrzeć ciekawie to nie wygląda :sad: W sumie cały bok, maska i część przodu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...