Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem zamki w drzwiach w domu...po czym zgubiłem klucze. Zorientowałem się następnego dnia i odtworzyłem wszystkie miejsca, w których byłem (a sporo tego było, gdyż to był dzień .. mocno handlowy).

Same pudła - ani widu ani słuchu. Zrezygnowany pamiętałem, że parkowałem koło kościoła i zakładu pogrzebowego - i okazało się, że właścicielka znalazła. Nawet kartkę zostawiła za szybą... tylko nie mi :D

W przypływie szczęścia postanowiłem porobić parę rzeczy w domu - brakowało narzędzi - podjechałem do sklepu metalowego i oczywiście zostawiłem tam klucze, a jakże. Przecież moje wyglądały inaczej ;)

Złamałem dwa zakazy jak się wracałem ale na szczęście sprzedawca znów okazał się uczciwym człowiekiem (albo jakiś klient sklepu). Chyba wyczerpałem limit farta z nowymi kluczami - dostały piękną, jaskrawą smycz i powinny być już zawsze przy ciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem dzisiaj (a w zasadzie już wczoraj) pierwszą dłuższą trasę swoim nowym Forkiem XT. Przesiadłem się do niego z Legacy SBD '08. Legacy uważałem za świetne auto, ale dzisiaj poczułem, że pomiędzy nim a XT jest PRZEPAŚĆ. Forek jest mega fajny! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fotoradar na wjeździe do tunelu na Wisłostradzie był dziś oklejony cały czarną folią, a na Powsińskiej właśnie demontowany jest znak informujący o kontroli prędkości przy pomocy fotoradaru (często tu Straż Miejska stała).

Trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia.

Ale to powinno łatwo przyjść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoradar na wjeździe do tunelu na Wisłostradzie był dziś oklejony cały czarną folią, a na Powsińskiej właśnie demontowany jest znak informujący o kontroli prędkości przy pomocy fotoradaru (często tu Straż Miejska stała).

 

Na górczewskiej też wczoraj był zapakowany jak przed zaniesieniem na pocztę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj dotarł S-turbo :D ...tak czystego silnika i komory to nie widziałem, szczególnie w 18-letnim samochodzie po 180.000km. W CH nie sypią ani NaCl ani CaCl tylko piasek i zimowki albo łańcuchy?... :)

post-486-0-50199200-1460581884.jpg

post-486-0-92776000-1460581943.jpg

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umęczyłem się na gokartach na Narodowym :)

Były dodatkowe atrakcje :P ktoś "załadował" w bandy tak, że wylała się z nich woda :biglol: wniosek: pełen slick na wodzie "nie robi"... Ale zabawa przednia ;) No i zmieściłem się w tabeli dnia / tygodnia / miesiąca ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...