Skocz do zawartości

Najdziwniejsza nazwa miejscowości :-)


Resorak

Rekomendowane odpowiedzi

Spędzając wakacje na Kaszubach, wybraliśmy się do Malborka zobaczyć inscenizację oblężenia. W drodze pomiędzy Czerskiem a Czarną Wodą trafiliśmy na znak do miejscowości "Złe Mięso". Pojechaliśmy zobaczyć i okazało się że istnieje. Niestety nie mogę wrzucić zdjęcia w tej chwili ale za jakiś czas to zrobię. Proponuję zabawę we wrzuty z różnego rodzaju fajnych nazw miejsc w których byliście osobiście :-)

 

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy :-P

 

Mam :D

20110722173137.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Spędzając wakacje na Kaszubach, wybraliśmy się do Malborka zobaczyć inscenizację oblężenia. W drodze pomiędzy Czerskiem a Czarną Wodą trafiliśmy na znak do miejscowości "Złe Mięso". Pojechaliśmy zobaczyć i okazało się że istnieje. Niestety nie mogę wrzucić zdjęcia w tej chwili ale za jakiś czas to zrobię. Proponuję zabawę we wrzuty z różnego rodzaju fajnych nazw miejsc w których byliście osobiście :-)

 

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy :-P

 

dzisiaj na trasie przez woj. podkarpackie przejeżdzałem przez wioskę o nieco zniechęcającej nazwie "Suche Laski" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...