Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja siedze i te cholerna siatke prostuje

 

No i coś z niej będize czy nowa potrzebna???

 

Chyba uratuje te przesliczna siateczke a'la Jacky Auto Sport :mrgreen:

 

Hurrraaaaa ;-)

 

Szkoda, ze zaspalem jakies cztery godziny, ale i tak bylo "szeroko"

 

Szkoda ze nei ścignąłes się z nami na czas później :-)

 

To moj ulubiony punkt programu jak dobrze wiesz, tym bardziej zaluje. Pamietaj jednak, ze ja bylem na wystepach goscinnych i nie chcialem owej gosciny naduzywac. I tak jestem wdzieczny, iz pojezdzilem troche po lesie :) A przy okazji przewiozlem sie N-ka na kolcach. Jednak co kolec, to kolec. Nawet zuzyty kolec trzyma sto razy lepiej na lodzie, od chocby nie wiem jak wypasionej zimowki.

 

Ja potem też polatałem po lesie, ale spokojniej od Ciebie ;-)

 

 

Szkoda że nie miałem okazji z Kuzajem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo bardzo fajnie!

 

dziekuje wszystkim ktorzy zaufali mi i pozwolili sie powozic ich samochodami chociaz przez chwile ;) zdałem sobie wlasnie sprawe ze bylem na strasznym głodzie jezdzenia ;)

 

w szczegolnosci dziekuje Azraelowi, ktory mnie wyciagnal na wyjazd i stale wpychal za kierownice cossiego.

 

Jestem pod wielkim wrazeniem Imprezy Marcina Jelinskiego -> WYPAS! fantastyczna reakcja na gaz, duuuuzo mocy, swietny zawias, niezle opony.. no bardzo zgrabny package. mam nadzieje ze Marcinowi i towarzyszom przejazdzka sie podobala i nie zestresowalem ich zanadto ;)

prawde mowiac pierwszy raz mialem okazje sie przewiezc STi, nie wiem jak to sie stalo, ale to fakt i zrobilo na mnie swietne wrazenie.

 

pozdrawiam wszystkich ktorych poznalem :)

 

p.s. no i jazda z Kuzim na kolcu, przez las.. - opad szczeny.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo bardzo fajnie!

 

dziekuje wszystkim ktorzy zaufali mi i pozwolili sie powozic ich samochodami chociaz przez chwile ;) zdałem sobie wlasnie sprawe ze bylem na strasznym głodzie jezdzenia ;)

 

w szczegolnosci dziekuje Azraelowi, ktory mnie wyciagnal na wyjazd i stale wpychal za kierownice cossiego.

 

Jestem pod wielkim wrazeniem Imprezy Marcina Jelinskiego -> WYPAS! fantastyczna reakcja na gaz, duuuuzo mocy, swietny zawias, niezle opony.. no bardzo zgrabny package. mam nadzieje ze Marcinowi i towarzyszom przejazdzka sie podobala i nie zestresowalem ich zanadto ;)

prawde mowiac pierwszy raz mialem okazje sie przewiezc STi, nie wiem jak to sie stalo, ale to fakt i zrobilo na mnie swietne wrazenie.

 

pozdrawiam wszystkich ktorych poznalem :)

 

 

 

p.s. no i jazda z Kuzim na kolcu, przez las.. - opad szczeny.. :|

:D

 

Oj widzialem ten lewy ... pelen bok ...bardzo ladnie - Marcin ma nerwy ze stali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie ciesze ze sie wybralem i ze tylu z Was poznalem - w koncu :mrgreen:

 

Cos czuje ze bedziemy teraz czesciej śmigać :twisted:

 

ja moje zdjecia pewnie wrzuce dopiero za tydzien bo wyjezdzam jutro.

 

p.s. baardzo fajnie sie jechalo - dobrze ze dziadzia dal rade za cossiem i estiajami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- spotkanko fajowe,

- ekipa naprawdę mocna (tylko kurde jak mam być szczery to i tak połowy osób nie jestem w stanie przydzielić do nicków :oops: ),

- trochę zimno (szczególnie jak taki jeden... z oklatkowanego malucha podprowadził mi niechcący czapkę i przez godzinę robiłem fotki w pizgającym wietrze)

- za dużo lodu (zrobiłem kilka przejazdów moim maluszkiem ale to było więcej walki o niezaliczenie bandy niż zabawy i przyjemności - jeszcze daleka droga do nauczenia się bawienia furakiem w takich warunkach)

- fragment w lesie jest meeegaaa :twisted: nawet jak się jedzie powoli :roll:

- fotki - jeszcze nie zgrałem tego co zrobiłem, ale coś się powinno wybrać,

- aflinta mam nadzieję, że kamerka wytrzymała prędkości, wiatr i śnieg spod kół przy przejazdach ALa i Alexa - oby coś było z tego materiału bo prawie poświęciłem na nie odmrożenie ręki :lol:

już się nie mogę doczekać wszystkich materiałów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczegolnosci dziekuje Azraelowi, ktory mnie wyciagnal na wyjazd i stale wpychal za kierownice cossiego.

 

Ktoś musiał :-) Mam nadzieję że staruszek spełnił chociaz trochę oczekiwania....

 

 

zdałem sobie wlasnie sprawe ze bylem na strasznym głodzie jezdzenia

 

Dało się zauważyć, dlatego Cię ciągnąłem.

 

 

 

 

 

Myślę że w tym miejscu wypadałoby podziękować Johnemmu i ALowi za super zabawę :-) (jak zwykle)

 

 

Następnym razem zrzuta na solarkę albo busika opon z kolcami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedna rzecz. Adiego żołta Subaryna wygląda przekozacko - kiedyś mi się nie podobała ale teraz mi się podoba, fajnie wygląda w lusterku :-))))

 

 

Nie mogę się natomiast zdecydowac któa ładniejsza - Przemeqa czy Kuzaja... chyba bym musiał się przejechać żeby zdecydować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo udana a warunki super ekstremalne.

 

Pozdrowieniea dla ekipy krakowskiej za wspólny przejazd, specjalne dla carfit'a, że do nas bulgocząc w trasie dołączył oraz jeszcze specjalniejsze dla dawid'a, za to, że zechciało mu się wlec do Krakowa w kolumnie za wolnym ssakiem :)

Za chwilę zabiorę się do ściągania filmu z kamery na komputer. Coś tam wyszło, mimo problemów technicznych ze sprzętem (wychodzi na to, ze należy jak ognia unikać JVC), ale miały być dwie tasiemki a tu ledwie 45 minut nagrane :( No trudno. Może jak lepszy sprzęt będzie to się coś jeszcze nakręci.

Pozdrówki dla organizatorów i uczestników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dzisiejsze spotkanie... Szkoda, że mogłem być tylko chwilę - ale c'est la żizń, znaczy obowiązki... :evil: Nawet nie za bardzo było jak się przywitać ze wszystkimi indywidualnie - mam nadzieję, że nadrobimy przy jakiejś luźniejszej czasowo okazji :D

 

Przepraszam za odjazd po angielsku - ale zanim się zebraliście z tego lasu na ostatnią próbę, to po mnie już pilnie dzwonili... :evil:

 

Specpozdrowienie i podziękowanie dla AL - za demonstrację możliwości Yarka :twisted::twisted::twisted:

 

PS. Jesteśmy na jakiejś focie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... było mega, straty w sprzęcie chyba nieuniknione ...i to wcale nie przez bandy :D .... bardzo mi się podobało, że taka ilość "sensownych" osób zebrała się w jednym miejscu i czasie ... miło było pooglądać latające szuwarki .... Adi Twój WRX rządzi :D , żałuje teraz że sobie fotki nie cyknąłem z "budyniem" ani nie zasiadłem na "pasażera", w ogóle jakoś mało dziś odbyłem co-drive-ów :x ... za bardzo chyba się skupiłem na opanowywaniu swojej blachy na kółkach :lol::lol: .....

 

Podziękowania dla AL-a za całokształt i dla charliego za rolę w pewien sposób busa serwisowego :mrgreen: .....

 

... aha jeśli ktoś ma fotki z moim udziałem i nie chce nimi zaśmiecać forum (i słusznie!), to bardzo proszę o przesłanie ich na mateusz@prv.subaru.pl ... napewno mi się przydadzą na moją stronkę 8) ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie matt rzadzi

 

..... yhy chyba rzadzi przez ż z kropka :lol: ....... wiem, że maluch to śmieszne auto ale teraz przesadziłeś :P:P ...... ja niestety wjechałem dopiero na drugi przejazd, po naprawie auta i już nie chciałem pałować bo widmo 120 kilomterów na holu albo wzywania lawety mnie skutecznie hamowało, więc pojechałem spokojnie a i tak raz mnie obróciło :twisted: ..... a Moniqa mi nie zmierzyła drugiego czasu :evil: ..... nie będzie Tequili :evil: 8) .....

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...