Jump to content

[Warszawa] - Spoty Forumowe

Recommended Posts

17 godzin temu, _akir_ napisał:

byłem w zeszłym roku w sierpniu

przywitałem się ale z wyjątkiem Michała (który był na Plejadach) reszta mnie osrała

Od zeszłego roku sporo się mogło zmienić, generalnie teraz każdy może wpaść na spota nie ważne czy jest w dystrykcie czy nie - w końcu to spoty subaru warszawa a nie dystryktu. :)

Na "Spoty Subaru" z grupy na fb też sporo osób z dystryktu przyjeżdża i żadnych spięć nie ma, można pogadać i się pośmiać bez rozkminiania kto ma jaki samochód. ;)

Co do grupek to jak jest więcej osób to zawsze się robią grupki, ale ja do wszystkich podchodzę i się witam, nie ważne w jak ciasnym kółko stoją. :lol:

• Like 3
  • Replies 38.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Simon

2477

• maciekSubru

1868

• szubaru

1313

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak to co się robi na takich SPOTach..... Z ostatniego wróciłem z tylną lampą Maćka, wycieraczką Kubeusza i dywanikiem pasażera od Marcina G. Do dzisiaj nie wiem kto mi sprawdzał pojemność opon :/ Pan

Posted Images

Hm... Nie wiem, w sumie może szukam dziury w całym, ale jak przyjechałem po raz pierwszy i nie znałem NIKOGO i ludzie stali w grupkach to podszedłem do każdej grupki się przywitać i przedstawić. Ale może to ja jestem jakiś dziwny xD

Edited by P4uk4
  • Like 2
  • Haha 2
6 godzin temu, _akir_ napisał:

nie, przyjechałem jak juz było pare osób

przywitałem się z Michałem i jeśli pamietam to jeszcze z jedną osoba, reszta nie wyraziła zainteresowania (stojąc we własnych grupkach)

z tego co sie orientuje to nie jestem pierwszy ktory ma takie wnioski (znam pare osob spoza forum ktore w tamtym roku pojechaly na spota i spotkały się z podobnym odbiorem)

widac trafilem na złego spota bo wtedy w wiekszosci wrx i sti były a ja raczyłem przyjechac jakims tam forkiem ;) 

Ja bym się tutaj nie doszukiwał winy auta, bo w grupie są forki jak i wersje wolnossące, raczej problem tkwi w Tobie, że nie podszedłeś do reszty się przywitać.

• Like 1
  • Upvote 1
2 godziny temu, Mateusz Mocydlarz napisał:

Ja bym się tutaj nie doszukiwał winy auta, bo w grupie są forki jak i wersje wolnossące, raczej problem tkwi w Tobie, że nie podszedłeś do reszty się przywitać.

NO przecież ja na pierwsze spoty jezdziłem imprezą wolnossącą i jak byłem pierwszy raz to podszedłem i podałem ręke każdemu i sie przedstawiłem :) TO chyba normalne ze ten kto przyjezdza sie wita :) Tak jak kiedys pamietam faktycznie przyjechały ze 2 samochodu jak sobie stalismy całą grupą i osoby z tych samochodów nawet nie podeszły powiedziec czesc czy cos.

• Like 2
W dniu 25.08.2020 o 15:56, _akir_ napisał:

byłem w zeszłym roku w sierpniu

przywitałem się ale z wyjątkiem Michała (który był na Plejadach) reszta mnie osrała

Kojarzyłem to podszedłem się przywitać, trzeba było pójść za mną i się podłączyć. 
Też przy pierwszych wizytach nie do końca wiedziałem jak zagaić, młody, niby tylko forek, ale zaczęliśmy rozmawiać i jakoś już wyszło.
Z czasem po prostu zacząłem wpadać, cześć, cześć i gadamy cały wieczór :D
Wpadnij znowu, przywitaj się z każdym, a prędzej czy później gdzieś z kimś złapiesz temat do rozmowy ;)

24 minuty temu, MichalN napisał:

Kojarzyłem to podszedłem się przywitać, trzeba było pójść za mną i się podłączyć. 
Też przy pierwszych wizytach nie do końca wiedziałem jak zagaić, młody, niby tylko forek, ale zaczęliśmy rozmawiać i jakoś już wyszło.
Z czasem po prostu zacząłem wpadać, cześć, cześć i gadamy cały wieczór :D
Wpadnij znowu, przywitaj się z każdym, a prędzej czy później gdzieś z kimś złapiesz temat do rozmowy ;)

Też mi rozmowa z Tobą, gadasz i gadasz, normalnie monolog :P :D :biglol:

• Haha 1
W dniu 26.08.2020 o 22:14, furiousmajkel napisał:

Jakby co to w czwartek od 19:30 spot pod Narodowym :)

Coś nie wyszło bo widziałem Cię na 'tesco' gocław ;)

55 minut temu, Oktan napisał:

Też mi rozmowa z Tobą, gadasz i gadasz, normalnie monolog :P :D :biglol:

Odezwał się ten, co siedzi, nic nie mowi i tylko słucha innych :)

• Haha 4
17 godzin temu, skwaro napisał:

Odezwał się ten, co siedzi, nic nie mowi i tylko słucha innych :)

Ja nie mówię, ja piszę :P

• 3 weeks later...

Nie wiem gdzie zapytać, to tu trafiłam ;)

Potrzebuję parking w weekend w październiku w centrum, czy ktoś ma jakieś miejsce do polecenia lub wręcz przeciwnie? 

Znalazłam taki, który mi pasuje lokalizacyjnie, Koszykowa 78 i nie wiem czy to dobry wybór. Za opinie ślicznie dziękuję :)

35 minut temu, Aga napisał:

Potrzebuję parking w weekend w październiku w centrum, czy ktoś ma jakieś miejsce do polecenia lub wręcz przeciwnie? 

Znalazłam taki, który mi pasuje lokalizacyjnie, Koszykowa 78 i nie wiem czy to dobry wybór. Za opinie ślicznie dziękuję :)

A tak dokładniej,  jakie wymogi? Parkin strzeżony?

1 godzinę temu, MDsuperstar napisał:

@Aga Parking na... Parkingowej (serio)

Dzięki, to chyba taniej bilety na Pendolino wyjdą niż ten parking :blink:;)

2 godziny temu, Aga napisał:

Zostaw u mnie na wsi ;)  a stamtąd SKM do centrum jeździ :)

No i masz bezpieczny parking za free :P

20 minut temu, Oktan napisał:

Zostaw u mnie na wsi ;)  a stamtąd SKM do centrum jeździ :)

No i masz bezpieczny parking za free :P

E to bez sensu :P

No i nie wiem czy taki bezpieczny :lol:

Niemniej, dziękuję :)

Temat nieaktualny, bo moja córka chce jechać pociągiem :lol: 

Aga, na moim strzeżonym osiedlu. Złotego Smoka. Szczęśliwice. Obok parku. Masz obok pętlę autobusową. Do PKiN 3 km w prostej linii. Albo i trochę mniej. Jak chcesz, to nawet wystawię golfa z garażu i będziesz miała swoje miejsce. STI nie wystawię. :P W Szczęśliwicach błędu nie znalazłem, ale mi się podświetla wrogo. To nie żadne jajo, tak się nazywa ulica, na której mieszkam. Piękne miejsce, duże jeziorko, duży park i wszędzie blisko. Spójrz na plan Warszawy. Jeżeli gdzieś wylatujesz, to do Okęcia też blisko. Ochota. Pozdrawiam i zapraszam.

Tzn. Złotego Smoka jest z takim niedowierzaniem traktowana. Ostatecznie osiedle pobudowane przez Chińczyków. Chińskiej róży, Pandy... Oferuję naprawdę bezpieczne miejsce. To że będziesz miała trochę więcej do... właśnie nie wiem. Może bliżej ? Do PKiN jeździ bezpośredni pospieszny. 15 minut. Polecam.

Aga , ile Twoja córka ma lat, że negocjacje nie wchodzą w grę ? Pamiętam swoją.