Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, _akir_ napisał:

byłem w zeszłym roku w sierpniu

przywitałem się ale z wyjątkiem Michała (który był na Plejadach) reszta mnie osrała

 

Od zeszłego roku sporo się mogło zmienić, generalnie teraz każdy może wpaść na spota nie ważne czy jest w dystrykcie czy nie - w końcu to spoty subaru warszawa a nie dystryktu. :)

Na "Spoty Subaru" z grupy na fb też sporo osób z dystryktu przyjeżdża i żadnych spięć nie ma, można pogadać i się pośmiać bez rozkminiania kto ma jaki samochód. ;)


Co do grupek to jak jest więcej osób to zawsze się robią grupki, ale ja do wszystkich podchodzę i się witam, nie ważne w jak ciasnym kółko stoją. :lol:

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie wiem, w sumie może szukam dziury w całym, ale jak przyjechałem po raz pierwszy i nie znałem NIKOGO i ludzie stali w grupkach to podszedłem do każdej grupki się przywitać i przedstawić. Ale może to ja jestem jakiś dziwny xD

Edytowane przez P4uk4
  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _akir_ napisał:

nie, przyjechałem jak juz było pare osób

przywitałem się z Michałem i jeśli pamietam to jeszcze z jedną osoba, reszta nie wyraziła zainteresowania (stojąc we własnych grupkach)

z tego co sie orientuje to nie jestem pierwszy ktory ma takie wnioski (znam pare osob spoza forum ktore w tamtym roku pojechaly na spota i spotkały się z podobnym odbiorem)

widac trafilem na złego spota bo wtedy w wiekszosci wrx i sti były a ja raczyłem przyjechac jakims tam forkiem ;) 

 

Ja bym się tutaj nie doszukiwał winy auta, bo w grupie są forki jak i wersje wolnossące, raczej problem tkwi w Tobie, że nie podszedłeś do reszty się przywitać.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz Mocydlarz napisał:

 

Ja bym się tutaj nie doszukiwał winy auta, bo w grupie są forki jak i wersje wolnossące, raczej problem tkwi w Tobie, że nie podszedłeś do reszty się przywitać.

NO przecież ja na pierwsze spoty jezdziłem imprezą wolnossącą i jak byłem pierwszy raz to podszedłem i podałem ręke każdemu i sie przedstawiłem :) TO chyba normalne ze ten kto przyjezdza sie wita :) Tak jak kiedys pamietam faktycznie przyjechały ze 2 samochodu jak sobie stalismy całą grupą i osoby z tych samochodów nawet nie podeszły powiedziec czesc czy cos.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 15:56, _akir_ napisał:

byłem w zeszłym roku w sierpniu

przywitałem się ale z wyjątkiem Michała (który był na Plejadach) reszta mnie osrała

Kojarzyłem to podszedłem się przywitać, trzeba było pójść za mną i się podłączyć. 
Też przy pierwszych wizytach nie do końca wiedziałem jak zagaić, młody, niby tylko forek, ale zaczęliśmy rozmawiać i jakoś już wyszło.
Z czasem po prostu zacząłem wpadać, cześć, cześć i gadamy cały wieczór :D
Wpadnij znowu, przywitaj się z każdym, a prędzej czy później gdzieś z kimś złapiesz temat do rozmowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MichalN napisał:

Kojarzyłem to podszedłem się przywitać, trzeba było pójść za mną i się podłączyć. 
Też przy pierwszych wizytach nie do końca wiedziałem jak zagaić, młody, niby tylko forek, ale zaczęliśmy rozmawiać i jakoś już wyszło.
Z czasem po prostu zacząłem wpadać, cześć, cześć i gadamy cały wieczór :D
Wpadnij znowu, przywitaj się z każdym, a prędzej czy później gdzieś z kimś złapiesz temat do rozmowy ;)

Też mi rozmowa z Tobą, gadasz i gadasz, normalnie monolog :P :D :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2020 o 22:14, furiousmajkel napisał:

Jakby co to w czwartek od 19:30 spot pod Narodowym :)

Coś nie wyszło bo widziałem Cię na 'tesco' gocław ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, skwaro napisał:

Odezwał się ten, co siedzi, nic nie mowi i tylko słucha innych :)

Ja nie mówię, ja piszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem gdzie zapytać, to tu trafiłam ;)

Potrzebuję parking w weekend w październiku w centrum, czy ktoś ma jakieś miejsce do polecenia lub wręcz przeciwnie? 

Znalazłam taki, który mi pasuje lokalizacyjnie, Koszykowa 78 i nie wiem czy to dobry wybór. Za opinie ślicznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Aga napisał:

Nie wiem gdzie zapytać, to tu trafiłam ;)

Potrzebuję parking w weekend w październiku w centrum, czy ktoś ma jakieś miejsce do polecenia lub wręcz przeciwnie? 

Znalazłam taki, który mi pasuje lokalizacyjnie, Koszykowa 78 i nie wiem czy to dobry wybór. Za opinie ślicznie dziękuję :)

A tak dokładniej,  jakie wymogi? Parkin strzeżony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Nie wiem gdzie zapytać, to tu trafiłam ;)

Potrzebuję parking w weekend w październiku w centrum, czy ktoś ma jakieś miejsce do polecenia lub wręcz przeciwnie? 

Znalazłam taki, który mi pasuje lokalizacyjnie, Koszykowa 78 i nie wiem czy to dobry wybór. Za opinie ślicznie dziękuję :)

Zostaw u mnie na wsi ;)  a stamtąd SKM do centrum jeździ :)

No i masz bezpieczny parking za free :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Oktan napisał:

Zostaw u mnie na wsi ;)  a stamtąd SKM do centrum jeździ :)

No i masz bezpieczny parking za free :P

E to bez sensu :P

No i nie wiem czy taki bezpieczny :lol:

Niemniej, dziękuję :)

 

Temat nieaktualny, bo moja córka chce jechać pociągiem :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, na moim strzeżonym osiedlu. Złotego Smoka. Szczęśliwice. Obok parku. Masz obok pętlę autobusową. Do PKiN 3 km w prostej linii. Albo i trochę mniej. Jak chcesz, to nawet wystawię golfa z garażu i będziesz miała swoje miejsce. STI nie wystawię. :P W Szczęśliwicach błędu nie znalazłem, ale mi się podświetla wrogo. To nie żadne jajo, tak się nazywa ulica, na której mieszkam. Piękne miejsce, duże jeziorko, duży park i wszędzie blisko. Spójrz na plan Warszawy. Jeżeli gdzieś wylatujesz, to do Okęcia też blisko. Ochota. Pozdrawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Złotego Smoka jest z takim niedowierzaniem traktowana. Ostatecznie osiedle pobudowane przez Chińczyków. Chińskiej róży, Pandy... Oferuję naprawdę bezpieczne miejsce. To że będziesz miała trochę więcej do... właśnie nie wiem. Może bliżej ? Do PKiN jeździ bezpośredni pospieszny. 15 minut. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...