Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

Dziś z pewnością wielu ludzi wraca po Świętach do Wawy do pracy od jutra, stąd taki tłok.. 

zobaczy się :)

19 minut temu, niezrównowaŻona napisał:

Niezależnie od korków nader się cieszę z tego mostu, bo brakowało mi go od lat jak nie wiem co. 

I skoro już koło mnie wyrąbali tak dziką połać lasu pod POW, to niech ta wycinka na coś się przyda. Jak na razie rekompensata za las jest godziwa :)

też się cieszę. Dla Stolicy brak i tak jeszcze ze 2-3 mostów. Każdy zatem jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 19:59, niezrównowaŻona napisał:

Dziś z pewnością wielu ludzi wraca po Świętach do Wawy do pracy od jutra, stąd taki tłok.. 

tak to wygląda

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/warszawa-pow-korki-na-przyczolkowej-i-vogla-w-wilanowie-4792833?fbclid=IwAR0mw-4omckJuYTRHnkTYrH0nSVJjHMA00lK00fdOlUWZl75-3XRmeWDJW4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też mam już przelot nowym mostem za sobą - fajny jest, tylko jeszcze czekam na dalsze przedłużenie.

 

Dziś zrobiłem pierwszy noworoczny trening po lasach otwockich. Fajnie się jeździ, ale jakby jakiś spocik sie szykował to dawajcie koniecznie znać.

G

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może już po montażu, będzie oficjalna prezentacja
Po jak najbardziej jestem za. Swoja droga macie kogos w okolicy kto ogarnia reflektory? Moje sie rozszczelnily (jedna zaparowala cala, druga w polowie) , kontaktowałem się z multiglas i 2x prosili o kontakt w innym terminie więc szukam powoli alternatywy

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tadrzak Paweł napisał:

Po jak najbardziej jestem za. Swoja droga macie kogos w okolicy kto ogarnia reflektory? Moje sie rozszczelnily (jedna zaparowala cala, druga w polowie) , kontaktowałem się z multiglas i 2x prosili o kontakt w innym terminie więc szukam powoli alternatywy

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

A która część stolicy Cię interesuje?

 

Spróbuj Auto Adamski w Łomiankach, ostatnio mieli terminy - powinni ogarnąć taki temat :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie Forumowicze. Chciałbym Was zaprosić do spróbowania swoich sił za kierownicą Subaru Imprez Turbo (opony z długim kolcem) na zamarźniętym jeziorze pod Olsztynem. Wynajmujemy auta, mamy przygotowane trasy, czekamy aż będzie w 100% bezpiecznie  Już na dniach powinno to być możliwe. Wszystkie jazdy odbywają się z instruktorem. Nie wjeżdzamy na tor własnymi autami. 

 

Koszty wynajmu auta na pojedynczy wyjazd ok. 5km to 250zł. Koszt przewiezienia na prawym fotelu Subaru Imprezą, rajdówką biorącą udział w cyklu Szuter Cup to 150zł.

Rezerwacje na godziny lub na cały dzień realizujemy od poniedziałku do piątku. Koszt wynajmu na godzinę to 1000zł a na cały dzień 6000zł.  

 

Po bieżące informacje zapraszam na profil Facebook - Subaru Events.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2021 o 13:11, dammmian napisał:

Też podłączam się pod temat reflektorów, bo mnie mała kombinacja czeka

ja oba reflektory (nieszczelne) wymontowałem sam i zawiozłem do mulitglasu , przyjęli bez problemu z marszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, grygo napisał:

Witajcie Forumowicze. Chciałbym Was zaprosić do spróbowania swoich sił za kierownicą Subaru Imprez Turbo (opony z długim kolcem) na zamarźniętym jeziorze pod Olsztynem. Wynajmujemy auta, mamy przygotowane trasy, czekamy aż będzie w 100% bezpiecznie  Już na dniach powinno to być możliwe. Wszystkie jazdy odbywają się z instruktorem. Nie wjeżdzamy na tor własnymi autami. 

 

Koszty wynajmu auta na pojedynczy wyjazd ok. 5km to 250zł. Koszt przewiezienia na prawym fotelu Subaru Imprezą, rajdówką biorącą udział w cyklu Szuter Cup to 150zł.

Rezerwacje na godziny lub na cały dzień realizujemy od poniedziałku do piątku. Koszt wynajmu na godzinę to 1000zł a na cały dzień 6000zł.  

 

Po bieżące informacje zapraszam na profil Facebook - Subaru Events.

Szkoda że nie można swoim wjechać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, badul napisał:

ja oba reflektory (nieszczelne) wymontowałem sam i zawiozłem do mulitglasu , przyjęli bez problemu z marszu

Będę miał w pamięci, dzięki.

Póki co z braku czasu, nie miałem kiedy się tym zająć, ale pewnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał w pamięci, dzięki.
Póki co z braku czasu, nie miałem kiedy się tym zająć, ale pewnie skorzystam.
Polecam, ja co prawda nie mam warunków żeby wyjąć reflektory i musiałem ustawić się w kolejce żeby mogli samochód przyjąć ale naprawa była ekspresowa. Jak nie masz jak ich wyjąć to polecam się umówić bo w moim wypadku bylo to 2 tyg czekania

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tadrzak Paweł napisał:

Polecam, ja co prawda nie mam warunków żeby wyjąć reflektory i musiałem ustawić się w kolejce żeby mogli samochód przyjąć ale naprawa była ekspresowa. Jak nie masz jak ich wyjąć to polecam się umówić bo w moim wypadku bylo to 2 tyg czekania

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam jedne na aucie które raczej w śmietnik zajrzą, a drugie które chce uratować w kartonie, więc termin problemem nie jest i to, że ew. długo będą robić. Aktualnie problem z moim terminem, żeby podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ptasi0r napisał:

Otóż to. Bo 1000zł/h to raczej nie jest promocyjna oferta.

 

Gdy ja startuje w motorsporcie to nikt nie robi mi promocji. Nie rozumiem dlaczego ta oferta miałaby być promocyjna? Wiesz ile kosztuje nowa opona z długim kolcem, nie mówiąc o całej reszcie?

 

Historia pokazała, że wpuszczanie obcych aut na tor jest gwarancją burdelu i nieodpowiedzialnych zachowań.

 

Taka niestety brutalna rzeczywistość...

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grygo napisał:

Historia pokazała, że wpuszczanie obcych aut na tor jest gwarancją burdelu i nieodpowiedzialnych zachowań.

 

Nie możesz wszystkich mierzyć jedną miarą :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Oktan napisał:

Nie możesz wszystkich mierzyć jedną miarą :)

 

 

Niby tak, ale skąd mam wiedzieć kto jak się zachowa? Dzięki temu, że jeździmy sami + paru zaufanych ludzi skupiam się na pracy a nie na pilnowaniu innych.

 

Poza tym jak na tor wjeżdżają auta na różnych oponach to kończy się zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...