Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Aga napisał:

E to bez sensu :P

No i nie wiem czy taki bezpieczny :lol:

Niemniej, dziękuję :)

 

Temat nieaktualny, bo moja córka chce jechać pociągiem :lol: 

Łaski bez :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Aga napisał:

Nie to nie :mrgreen:

To, jak czytam, już nieaktualne ale w razie potrzeby mogę ustąpić swoje miejsce, w ramach naszej Warszawian gościnności. Ogólnie - w tamtej okolicy.

 

Miejsce parkingowe co prawda niestrzeżone ale podobno policja ma porozumienie ze złodziejami, którzy mają tam nie kraść samochodów, pod groźbą dożywotnich prześladowań. Niestety nie ma żadnego układu na szkody parkingowe, których ofiarą jest i Szary Mnich :toobad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szürkebarát napisał:

To, jak czytam, już nieaktualne ale w razie potrzeby mogę ustąpić swoje miejsce, w ramach naszej Warszawian gościnności. Ogólnie - w tamtej okolicy.

 

Miejsce parkingowe co prawda niestrzeżone ale podobno policja ma porozumienie ze złodziejami, którzy mają tam nie kraść samochodów, pod groźbą dożywotnich prześladowań. Niestety nie ma żadnego układu na szkody parkingowe, których ofiarą jest i Szary Mnich :toobad: .

Dziękuję, w razie czego się odezwę ;)

 

Chciałam przyjechać samochodem, żeby chociażby odwiedzić stare śmieci w Piasecznie i Konstancinie, kilka lat się kręciłam tam i po Warszawie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Aga napisał:

Chciałam przyjechać samochodem, żeby chociażby odwiedzić stare śmieci w Piasecznie i Konstancinie, kilka lat się kręciłam tam i po Warszawie :)

Nie czujesz obawy gdy wybierasz się na "stare śmieci"? Ja zawsze czuję.

 

Nic nie mam do Piaseczna i do Konstancina, moi przodkowie mieszkali na Mokotowie więc kierunek południowy był oczywistym kierunkiem na wyjazdy "za miasto". Do tej pory mam "zaszytą" w głowie nazwę "Dworzec Południowy" choć od lat to miejsce nazywa się "Metro Wilanowska".

 

Wiele lat temu, gdy miałem zawodowy epizod w Dąbrówce, babcia mnie zapytała gdzie ja teraz pracuję. Gdy powiedziałem, że w Dąbrówce babcia załamała ręce i powiedziała "przecież to na wsi!". A do Piaseczna stamtąd jeszcze kawałek drogi... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szürkebarát napisał:

Nie czujesz obawy gdy wybierasz się na "stare śmieci"? Ja zawsze czuję.

Nie wiem, Piaseczna nie lubiłam za bardzo i mnie tam nie ciągnie, ale może córka by sobie plac zabaw, przedszkole i park przypomniała, przy okazji ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 23:07, Aga napisał:

Dzięki, to chyba taniej bilety na Pendolino wyjdą niż ten parking :blink:;)

 

Nie wiem dlaczego szukasz parkingu strzeżonego autko można bez problemu postawić na parkingu przy ulicy :) Jeśli chodzi o strefę kończy się ona na ulicy Wawelskiej, czyli przy Polu Mokotowskim dla przykładu parkujesz za free :)

Oczywiście zrobisz jak chcesz :):):)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.12.2020 o 14:59, Perzon napisał:

Panowie odgrzeje delikatnie kotleta, sorry że nie do końca w temacie spota - jakieś fajne miejscówki w WWA lub bliskiej okolicy co by trochę ubłocić Forka ?

Polecam trasy w powiecie otwockim: łąki, lasy, błotko zawsze się jakieś znajdzie. Kawałek na południe od Wawy, a poszaleć można. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Navigare napisał:

Hej @Perzon jakbyś się chciał pokręcić gdzieś w okolicy Wawy po lekkim offie to ja chętnie się ustawię w któryś weekend, na parogodzinną przejażdżkę. 

Jak coś to nasz Forek jest gotowy do akcji, wystarczy wskazać miejsce startowe :-)

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KPR napisał:

Przy okazji można sprawdzić jak się jeździ w Warszawie nowym mostem przez Wisłę :)

Jechaliśmy we środę w kierunku na Terespol i powiem ci że komfortowo do Kałuszyna ;-) oczywiście w porównaniu do tego co było do tej pory bo do ideału brakuje pozostałej 1-godzinnej autostrady bezpośrednio do Białej Podlaskiej :-D

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mattipk napisał:

Jechaliśmy we środę w kierunku na Terespol i powiem ci że komfortowo do Kałuszyna ;-) oczywiście w porównaniu do tego co było do tej pory bo do ideału brakuje pozostałej 1-godzinnej autostrady bezpośrednio do Białej Podlaskiej :-D

ja się wybieram na przejażdżkę - ale tak się już wybieram i wybieram... Może jutro zrobię sobie przerwę i sprawdzę naocznie nowa przeprawę i w ogóle drogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KPR napisał:

ja się wybieram na przejażdżkę - ale tak się już wybieram i wybieram... Może jutro zrobię sobie przerwę i sprawdzę naocznie nowa przeprawę i w ogóle drogę :)

Tzn tą drogę postrzegam wyłącznie w kategoriach użytecznych bo to jest moja trasa przelotowa do rodzinnych stron i mechanika oraz gościnnie do @Panzerpferd :D ale dużej części stolycy na pewno życie ułatwi :-) tej drogi brakowało od tych 50-ciu lat

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mattipk napisał:

Tzn tą drogę postrzegam wyłącznie w kategoriach użytecznych bo to jest moja trasa przelotowa do rodzinnych stron i mechanika oraz gościnnie do @Panzerpferd :D ale dużej części stolycy na pewno życie ułatwi :-) tej drogi brakowało od tych 50-ciu lat

jasne... co prawda jakoś bardziej na jej brak nie narzekam - niemniej dobrze, że jest - mniej aut będzie na Łazienkowskim :) A zobaczyć chcę z racji takiej - dokąd mnie może ta droga zaprowadzić... tzn. w jakie ciekawe miejsca :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niezrównowaŻona napisał:

Ja już sprawdzałam: bosko!!! :wub:

10 minut z domu do Wilanowa, 25 minut do Piaseczna :thumbup:

też już mam to za sobą - sam most i droga są ok, ale zanim na most od strony Wilanowa wjechałem to stałem... w korku dobre 10 min., w niedzielę w połowie dnia, dlaczego? nie wiem. W trakcie jazdy jak widziałem sznurek aut chcących wjechać do Wilanowa to... odpuściłem przejażdżkę tą drogą - wybrałem Most Siekierkowski :)

Zdrowszy jestem o stanie w 10-15 min. korku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KPR napisał:

też już mam to za sobą - sam most i droga są ok, ale zanim na most od strony Wilanowa wjechałem to stałem... w korku dobre 10 min., w niedzielę w połowie dnia, dlaczego? nie wiem. W trakcie jazdy jak widziałem sznurek aut chcących wjechać do Wilanowa to... odpuściłem przejażdżkę tą drogą - wybrałem Most Siekierkowski :)

Zdrowszy jestem o stanie w 10-15 min. korku :)

Dziś z pewnością wielu ludzi wraca po Świętach do Wawy do pracy od jutra, stąd taki tłok.. 

Edytowane przez niezrównowaŻona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od korków nader się cieszę z tego mostu, bo brakowało mi go od lat jak nie wiem co. 

I skoro już koło mnie wyrąbali tak dziką połać lasu pod POW, to niech ta wycinka na coś się przyda. Jak na razie rekompensata za las jest godziwa :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...