Jump to content

[Warszawa] - Spoty Forumowe

Recommended Posts

10 godzin temu, Aga napisał:

E to bez sensu :P

No i nie wiem czy taki bezpieczny :lol:

Niemniej, dziękuję :)

Temat nieaktualny, bo moja córka chce jechać pociągiem :lol: 

Łaski bez :P

• Haha 1
  • Replies 38.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Simon

2477

• maciekSubru

1868

• szubaru

1313

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak to co się robi na takich SPOTach..... Z ostatniego wróciłem z tylną lampą Maćka, wycieraczką Kubeusza i dywanikiem pasażera od Marcina G. Do dzisiaj nie wiem kto mi sprawdzał pojemność opon :/ Pan

Posted Images

@mz56, dziękuję za propozycję, a córka jest dorosła ;)

3 godziny temu, Oktan napisał:

Łaski bez :P

Nie to nie :mrgreen:

54 minuty temu, Aga napisał:

Nie to nie :mrgreen:

To, jak czytam, już nieaktualne ale w razie potrzeby mogę ustąpić swoje miejsce, w ramach naszej Warszawian gościnności. Ogólnie - w tamtej okolicy.

Miejsce parkingowe co prawda niestrzeżone ale podobno policja ma porozumienie ze złodziejami, którzy mają tam nie kraść samochodów, pod groźbą dożywotnich prześladowań. Niestety nie ma żadnego układu na szkody parkingowe, których ofiarą jest i Szary Mnich :toobad: .

2 minuty temu, Szürkebarát napisał:

To, jak czytam, już nieaktualne ale w razie potrzeby mogę ustąpić swoje miejsce, w ramach naszej Warszawian gościnności. Ogólnie - w tamtej okolicy.

Miejsce parkingowe co prawda niestrzeżone ale podobno policja ma porozumienie ze złodziejami, którzy mają tam nie kraść samochodów, pod groźbą dożywotnich prześladowań. Niestety nie ma żadnego układu na szkody parkingowe, których ofiarą jest i Szary Mnich :toobad: .

Dziękuję, w razie czego się odezwę ;)

Chciałam przyjechać samochodem, żeby chociażby odwiedzić stare śmieci w Piasecznie i Konstancinie, kilka lat się kręciłam tam i po Warszawie :)

• Upvote 1
10 minut temu, Aga napisał:

Chciałam przyjechać samochodem, żeby chociażby odwiedzić stare śmieci w Piasecznie i Konstancinie, kilka lat się kręciłam tam i po Warszawie :)

Nie czujesz obawy gdy wybierasz się na "stare śmieci"? Ja zawsze czuję.

Nic nie mam do Piaseczna i do Konstancina, moi przodkowie mieszkali na Mokotowie więc kierunek południowy był oczywistym kierunkiem na wyjazdy "za miasto". Do tej pory mam "zaszytą" w głowie nazwę "Dworzec Południowy" choć od lat to miejsce nazywa się "Metro Wilanowska".

Wiele lat temu, gdy miałem zawodowy epizod w Dąbrówce, babcia mnie zapytała gdzie ja teraz pracuję. Gdy powiedziałem, że w Dąbrówce babcia załamała ręce i powiedziała "przecież to na wsi!". A do Piaseczna stamtąd jeszcze kawałek drogi... :lol:

18 minut temu, Szürkebarát napisał:

Nie czujesz obawy gdy wybierasz się na "stare śmieci"? Ja zawsze czuję.

Nie wiem, Piaseczna nie lubiłam za bardzo i mnie tam nie ciągnie, ale może córka by sobie plac zabaw, przedszkole i park przypomniała, przy okazji ;)

W dniu 23.09.2020 o 23:07, Aga napisał:

Dzięki, to chyba taniej bilety na Pendolino wyjdą niż ten parking :blink:;)

Nie wiem dlaczego szukasz parkingu strzeżonego autko można bez problemu postawić na parkingu przy ulicy :) Jeśli chodzi o strefę kończy się ona na ulicy Wawelskiej, czyli przy Polu Mokotowskim dla przykładu parkujesz za free :)

Oczywiście zrobisz jak chcesz :):):)

• Thanks 1

Mam żonę. Tę samą od 1983 roku. Córka w grudniu skończy 31 lat. Skoro ofiara nie miła, to trudno. Zamieszkania nie proponuję, bo akurat przerabiam łazienkę. Pozdrawiam Trójmiasto.

7 godzin temu, mz56 napisał:

Tę samą od 1983 roku

Ja w 1982 się rodziłem ;)

• 3 weeks later...