Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Trojan86 napisał:

No ja jestem baaardzo ciekawy dalszej dyskusji. Jako Sebastian z imienia i były członek Dystryktu Sti pozostane jednak tylko obserwatorem ( mam nadzieję)  :) 

Ja tak samo poobserwuje, chociażby dla tego, że dostałem miano Seby mimo, że mam na imię inaczej :)

Edytowane przez Mateusz Mocydlarz
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Trojan86 napisał:

No ja jestem baaardzo ciekawy dalszej dyskusji. Jako Sebastian z imienia i były członek Dystryktu Sti pozostane jednak tylko obserwatorem ( mam nadzieję)  :) 

Sebastian to również imię mistrza, który mi odbudował Subaru więc ogólnie imię jak każde inne. Przyznaję się do bólu dupy i że mnie czasem ponosi, nasłuchałem się trochę od pewnych osób jak byłem posmarowany przez nieliczne jednostki dystryktowe. Ja i inne osoby, które znam. Było to przykre, bo jak napisałem, znam tam też fajne osoby, z którymi fajnie było się spotykać na spocie. Czarę goryczy przelał fakt, że jeden z członków z rozdwojeniem jaźni lubi robić screeny rozmów (niejednokrotnie pisanych w zaufaniu), postów itp. i wysyłać na prawo i lewo celem jemu jedynie wiadomym. Tyle mam do powiedzenia w temacie, czekam na kolejne wiadro gówna na łeb. Każdego, który był i jest fair wobec mnie z tego sympatycznego klubu przepraszam jeśli się poczuł urażony moim bóldupieniem. Staram się z każdym żyć dobrze, nie zawsze wychodzi ale fajnie czasami komuś mówić prosto w twarz a nie za plecami. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Edytowane przez Infra
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam się tylko dlatego, że wstawiasz zdjęcia moich znajomych i się naśmiewasz. I jeśli cię tylko poniosło to właśnie często tak jest z tego co widzę, ale o tym niżej. To kto jest najszybszy czy najlepszy mnie to kompletnie nie interesuje. Więc jeśli myślisz, że zrobisz te 300 czy 350hp to nadal pomodzony seat w dislu objedzie. 

 

Po pierwsze do twojej fury nic nie miałem, bo jest spoko. 

 

Po drugie kiedy japfest cię odrzucił, to bardzo nieładnie skometowałeś. Twoje komentarze były nieodpowiednie. Jak w większości grupach z tego co teraz widzę. 

Dla mnie to jest jedyny i wystarczający powód dla którego byłem na "nie" dla ciebie. 

 

Kto cię usunął i kiedy to nawet nie wiem. 

 

Po trzecie od wyzwań nie uciekam. Lecz zważaj na słowa, bo mogą być na twoją niekorzyść. Oczywiście nie zakładam się o nic. Nie jestem szefem yakuzy ani nikogo. 

 

Po czwarte z nikim się nie naradzam. Wiele rzeczy olewam, bo mnie to nie interesuje i mam ciekawsze rzeczy do robienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Infra napisał:

Czarę goryczy przelał fakt, że jeden z członków z rozdwojeniem jaźni lubi robić screeny rozmów (niejednokrotnie pisanych w zaufaniu), postów itp. i wysyłać na prawo i lewo celem jemu jedynie wiadomym.

Nowa poszlaka do układanki. Ktoś lubi podrzegać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, allu napisał:

nadal pomodzony seat w dislu objedzie. 

znam tą historię :)

2 minuty temu, allu napisał:

bardzo nieładnie skometowałeś

może i nieładnie ale podtrzymuję, że selekcja fur jest tam co najmniej dyskusyjna. jeśli to był dla ciebie powód mnie znielubić to cóż... potrafiłeś się śmiać i z pewnych forkow, ze stare trupy :)

5 minut temu, allu napisał:

Kto cię usunął i kiedy to nawet nie wiem. 

sam się usunąłem

6 minut temu, allu napisał:

Lecz zważaj na słowa, bo mogą być na twoją niekorzyść.

to było pół żartem.. ale może kiedyś się przejedziemy - ja nie obawiam się przegranych, wrecz jestem na nie gotowy

6 minut temu, allu napisał:

Po czwarte z nikim się nie naradzam. Wiele rzeczy olewam, bo mnie to nie interesuje i mam ciekawsze rzeczy do robienia

cieszę się, ze wypowiedziales sie konstruktywnie i na poziomie - biorę z tego przyklad i mowie to bez ironii.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, allu napisał:

Nowa poszlaka do układanki. Ktoś lubi podrzegać. 

no niestety, klub powinien jednoczyć a nie powodować drapanie się po głowie, czy ktoś Cie za plecami grilluje.

Tak czy siak, ciesze się, ze akurat z Tobą udało się wymienić słowa. Ja z mojej strony zamykam mój ból dupy dystrytkowy i przepraszam, tych którzy nim oberwali bez potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _akir_ napisał:

byłem trzy razy na takim spocie (pierwszy, jedyny i ostatni) jak dla mnie za hermetyczne towarzystwo ;) 

Byłeś jak my byliśmy? Bo ja zazwyczaj zawsze jestem, a wgl nie kojarzę. Tzn. dosyć często. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, allu napisał:

Byłeś jak my byliśmy? Bo ja zazwyczaj zawsze jestem, a wgl nie kojarzę. Tzn. dosyć często. 

byłem w zeszłym roku w sierpniu

przywitałem się ale z wyjątkiem Michała (który był na Plejadach) reszta mnie osrała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja generalnie poznałem ekipę Dystryktu STI pod koniec zeszłego roku chwilę przed jakąś tam ich wewnętrzną kłótnią, której szczegółów nie znam i przyznam szczerze, że mimo że moje auto koło STI nawet nie stało to zostałem ciepło przyjęty na spocie i do dziś dzień chętnie się z tymi osobami spotykam zarówno na spotach jak i poza nimi. Ba, kilkukrotnie nawet udało mi się doświadczyć uczynności niektórych członków - zdarzyły się sytuacje, gdzie ktoś z ekipy uratował mi zadek :) Z moich doświadczeń są super zarówno jeśli chodzi o spoty jak i spotkania gdzie występują pewne ilości płynów z %.

 

Co do kłótni pomiędzy członkami tego zgrupowania i innymi ludźmi - Przyznam nie wnikam, ale widzę, że dzieje się tutaj jakieś wrzucanie do jednego worka i oczernianie całej grupy tylko i wyłącznie na podstawie jakiejś tam głupiej kłótni z poszczególnymi osobami. Nie tędy droga moim zdaniem.

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michałMAK napisał:


Byle nie w terenie emoji16.png bo moja asfaltowa terenófffka nidyrydy emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

HEHE :) myślałem starym zwyczajem SUBARU Warszawa pod Stadionem Narodowym, no chyba, że są jakieś obiekcje to można przy Centrum Olimpijskim, na Fortach Bema czy też przy Dworcu Głównym. Warszawa jest duuużym miastem, miejsce się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mateusz Mocydlarz napisał:

Nie wiem czy dobrze rozumiem... Byłeś pierwszy na miejscu i Ci co przyjeżdżali po Tobie nie podeszli do Ciebie się przywitać?

nie, przyjechałem jak juz było pare osób

przywitałem się z Michałem i jeśli pamietam to jeszcze z jedną osoba, reszta nie wyraziła zainteresowania (stojąc we własnych grupkach)

z tego co sie orientuje to nie jestem pierwszy ktory ma takie wnioski (znam pare osob spoza forum ktore w tamtym roku pojechaly na spota i spotkały się z podobnym odbiorem)

widac trafilem na złego spota bo wtedy w wiekszosci wrx i sti były a ja raczyłem przyjechac jakims tam forkiem ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...