Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecywałem !

Tenże Borek Kiedyś sobie zasłużył bez sensu. Moja obecna małżowina, i ja wpadliśmy na prywatkę. Walczak, 55 kg boksera trochę chciał się stawiać, ale odpuścił. Czuł jakiś obcy, wredny zapach. Właściciel, najostrzejszego psa w okolicy, Niemcewicza, postanowił przywieźć go pod Polibudę (wtedy nie była ogrodzona) Spotkaliśmy się. Jego pies miał rację. Nasze 42 kg zrobiło z niego masakrę. Wyrywanie za tylne łapy ! Dobrze, że ja byłem na spacerze. Nie wiem, czy żona dałaby radę. Jestem zdecydowanym wrogiem walk psów, ale zdarzyło mi się przez nie do końca normalnych ludzi. Borek, pół wilka, to był zupełnie inny pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prywatce byliśmy bez Borka. Chodziło tylko o warkot i ucieczkę tegoż Walczaka. Tak miał na imię. Pies wystawiający wszystko co ma i uciekający, to klasyczny przykład. Bał się zapachu ! Spotkanie pod Polibudą, na życzenie tylko i wyłącznie kolegi Lecha, skończyło się masakrą. Mówiliśmy mu, nie próbuj ! Najlepszego psa z Ochoty musiałem wyrywać z pyska Borka i jak napisałem, rozrywaliśmy je za tylne łapy. W powietrzu. Mój tak się wgryzł w kark Walczaka, że pierwszy ruch Lecha, to było nocne pogotowie ! Obym takich scen więcej nie oglądał. Ale co pół dzikie stworzenie, to szybsze i lepiej broniące się.

Edytowane przez mz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem !

Tenże Borek Kiedyś sobie zasłużył bez sensu. Moja obecna małżowina, i ja wpadliśmy na prywatkę. Walczak, 55 kg boksera trochę chciał się stawiać, ale odpuścił. Czuł jakiś obcy, wredny zapach. Właściciel, najostrzejszego psa w okolicy, Niemcewicza, postanowił przywieźć go pod Polibudę (wtedy nie była ogrodzona) Spotkaliśmy się. Jego pies miał rację. Nasze 42 kg zrobiło z niego masakrę. Wyrywanie za tylne łapy ! Dobrze, że ja byłem na spacerze. Nie wiem, czy żona dałaby radę. Jestem zdecydowanym wrogiem walk psów, ale zdarzyło mi się przez nie do końca normalnych ludzi. Borek, pół wilka, to był zupełnie inny pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie. Miał raka węzłów chłonnych. Pies uśpiony w wieku 17 lat !!! 42 -45 kg ! To normalnie może być 8 - 10 lat. Męczył się, eutanazja była najlepszym rozwiązaniem. Płakałem razem z Tatą. Ja ok. czterdziestki, ojciec 65 lat ! Jak bobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Może  ktoś polecić godny zaufania warsztat na terenie Warszawy co ogarnie Mondeo z 2007 2.0 benzyna?

Rozsypało się parę dni temu mojemu dobremu znajomemu, który z mechaniką ma niewiele wspólnego. Jeden Mirek skasował go już 1300 i problem jaki był taki jest. Napisał już podobny post w innym temacie, bo ten mi wcześniej umknął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, spiderq napisał:

Może  ktoś polecić godny zaufania warsztat na terenie Warszawy co ogarnie Mondeo z 2007 2.0 benzyna?

Rozsypało się parę dni temu mojemu dobremu znajomemu, który z mechaniką ma niewiele wspólnego. Jeden Mirek skasował go już 1300 i problem jaki był taki jest. Napisał już podobny post w innym temacie, bo ten mi wcześniej umknął ;)

 

Zbicar na Naddnieprzańskiej: 691-745-391.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak się troszkę przywitam :)

Znów mnie rzuca na miesiąc do Warszawy do pracy ( tymczasowy covidowy na Okęciu) ,ale ogólnie jadę autem ,czyli każda wolna chwila po odespaniu (system pracy 24/24) to gdzieś wyskoczę w miasto.

Byłem już w kwietniu i ogólnie dużo czasu spędziłem z aparatem w ręku ogarniając dwie kwestie : samoloty oraz zwierzęta wiec i parki  oraz zoo oraz lotnisko (kinetyczna/wirażowa)

A wizytę rozpoczynam 30.01 i akurat wbijam na Śniadanie & Gablota i WOŚP.

Jakby się jakiś spot szykował to dajta  cynka ,a tak widzimy się na mieście :)

 

ww2.jpg

ww3.jpg

ww1.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.01.2022 o 22:05, hemi112 napisał:

Tak się troszkę przywitam :)

No i wrzuć śniadanie 30.01 w Fabryce Norblina i Moto Orkiestrę WOŚP :)

Buyliśmy tam razem. Był i BartekFi i Maciek Szanter no i Bęben. 

Było zacnie - mimo, że pogoda na Bemowie była mało przyjemna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy gdzieś w okolicy Mińska Mazowieckiego jest jakiś warsztat, gdzie mogę sprawdzić Subaru przed zakupem? Wiem że Wawa w sumie nie daleko, ale może coś bliżej też jest.

Dzięki z góry za wszelkie info. Pozdrawiam.

PS.

Chyba że jest szansa, że Ktoś ma niedaleko i może fachowym okiem zerknąć.

 

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłeś ;) w sumie to południe obsadzone na parkingu na Mokotowie, to ja chyba zarzucę jakiś spot w Galerii Młociny ;) żeby północ Wawy nie była poszkodowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miałby ktoś jakoś czas wieczorem, kto lubi jeździć i miałby miejsceby zabrać mnie i pokazać jakieś fajne miejsca w Warszawie? Przyjechalem na kurs na wacie i kilka Subaru już widziałem. Jakąś flaszkę postawie :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...