Jump to content

[Warszawa] - Spoty Forumowe

Recommended Posts

33 minuty temu, grygo napisał:

Niby tak, ale skąd mam wiedzieć kto jak się zachowa? Dzięki temu, że jeździmy sami + paru zaufanych ludzi skupiam się na pracy a nie na pilnowaniu innych.

Poza tym jak na tor wjeżdżają auta na różnych oponach to kończy się zabawa.

Kolec obowiązkowy, ja swój mam ;)

Poza tym masz rację i jeśli miałbyś kogoś obcego wpuścić na tor musiałby wykazać że umie jeździć. Ja akurat nie mam z tym problemu :)

• Like 1
  • Replies 38.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Simon

2477

• maciekSubru

1868

• szubaru

1313

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak to co się robi na takich SPOTach..... Z ostatniego wróciłem z tylną lampą Maćka, wycieraczką Kubeusza i dywanikiem pasażera od Marcina G. Do dzisiaj nie wiem kto mi sprawdzał pojemność opon :/ Pan

Posted Images

W dniu 10.02.2021 o 13:15, Tadrzak Paweł napisał:

Polecam, ja co prawda nie mam warunków żeby wyjąć reflektory i musiałem ustawić się w kolejce żeby mogli samochód przyjąć ale naprawa była ekspresowa. Jak nie masz jak ich wyjąć to polecam się umówić bo w moim wypadku bylo to 2 tyg czekania

U mnie wyjmowanie robiłem na parkingu pod blokiem, nie jestem żadnym mechanikiem, obejrzałem tylko jakiś amerykański film na YT a i tak okazało się nie do końca dokładne bo tam wyjmowali lampy na żarówkach a ja mam xenony i nie miałem instrukcji jak odpina się spryskiwacze reflektorów. Ale udało się i wydaje mi się że subaru składa samochody łatwiejsze do samodzielnego grzebania niż inne marki

22 minuty temu, badul napisał:

subaru składa samochody łatwiejsze do samodzielnego grzebania niż inne marki

potwierdzam, jestem janusz mechaniki ale w moim forku coś tam potrafię dłubnąć. A jak zaglądam pod maskę 5 lat starszego audi w gnojówce to się za łeb łapię.

• 2 weeks later...

Witam, mamy tutaj kogoś z Sochaczewa lub okolic?  Szukam kogoś kto mógłby obejrzeć outbacka w okolicach Sochaczewa. 

• 2 weeks later...

Hey, 

Jadę jutro do Wawy oglądnąć imprezkę, czy może ktoś proszę polecić jakiś warsztat na południu (południowym zachodzie) Warszawy na przegląd (tak wiem trochę ciasny termin)? ASO nie ma wolnych miejsc... 

Edited by Mormegil
Hey, 

Jadę jutro do Wawy oglądnąć imprezkę, czy może ktoś proszę polecić jakiś warsztat na południu (południowym zachodzie) Warszawy na przegląd (tak wiem trochę ciasny termin)? ASO nie ma wolnych miejsc... 
Może bady cars

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • Haha 1
2 godziny temu, Mormegil napisał:

Hey, 

Kornecki Auto Sport

• Like 2

Dzięki Panowie za szybki odzew, jednak udało się wcisnąć do ASO wiec jak wszystko pójdzie dobrze to zniknie Wam jedno STi z Warszawskich ulic :)

• Like 1

Pokaż co tam będziesz oglądał , forum może mieć większa wiedzę niż właściciel :)

• Like 1
  • Upvote 1
2 godziny temu, kowal napisał:

Pokaż co tam będziesz oglądał , forum może mieć większa wiedzę niż właściciel :)

Jest na forum, białe STi MY11 :)

13 minut temu, Mormegil napisał:

To ja kojarzę tylko jedno auto z okokicy które jest na sprzedaż i godne uwagi a konkretnie majfrenda @rosaskc;)

Wygrałem?! :D

• Like 1
16 minut temu, Mormegil napisał:

To bez sprawdzania bierz w ciemno :)

2 minuty temu, Oktan napisał:

To ja kojarzę tylko jedno auto z okokicy które jest na sprzedaż i godne uwagi a konkretnie majfrenda @rosaskc;)

Ja zawsze :)

• Thanks 1
28 minut temu, Oktan napisał:

Majfrend wygrał ;)

27 minut temu, kowal napisał:

Kolega chce sprawdzić auto i w 100% to rozumiem, bo to nie są tanie zabawki ;) Ja jak to ja, powiedziałem wszystko jak na spowiedzi, ale zawsze warto zrobić jedno sprawdzenie więcej niż za mało.

• Like 3
7 minut temu, rosaskc napisał:

Kolega chce sprawdzić auto i w 100% to rozumiem, bo to nie są tanie zabawki ;) Ja jak to ja, powiedziałem wszystko jak na spowiedzi, ale zawsze warto zrobić jedno sprawdzenie więcej niż za mało.

Kontrola najwyższą formą zaufania ;)

• Like 1
  • Haha 1
11 minut temu, kowal napisał:

Kontrola najwyższą formą zaufania ;)

Tak jest, towarzyszu :D

• Like 1
  • Haha 1
1 godzinę temu, kowal napisał:

Ja zawsze :)

Już raz wziąłem w ciemno i musiałem się rozwodzić więc teraz wolę jednak się upewnić :)

• Confused 1
2 godziny temu, Mormegil napisał:

Już raz wziąłem w ciemno i musiałem się rozwodzić więc teraz wolę jednak się upewnić :)

Akurat w przypadku auta od Przema nie ma się czego obawiać, ale sam byłem świadkiem jak sprzedane auto na opinii forum okazało się szrotem, i to nie była wina właściciela, który sprzedawał, bo gość się nie znał na samochodach, ale serwisu kory je robił i rżnął gościa aż miło.. Miny są wśród nas więc żaden sprzedający się nie powinien gniewać, że kupujący chce auto prześwietlić i całkowicie popieram Twoje podejście.

Sądzę, że jak kasa jest i chęć zakupu to serwis nie wytknie nic co by skasowało auto z toru zainteresowania ;)

Z Grodziska macie jeszcze blisko MTS Rally na Alejach Jerozolimskich ale w weekendy mają zamknięte:)

• 4 weeks later...

Majstry, od 2.04 rzuca mnie do stolycy na calutki miesiąc. 

Na codzień będę działał w nowym covidowym szpitalu na Okęciu, ale jakieś spoty, zloty, imprezy na miejscu się planują? Wiem wiem, na razie nic masowego, bo Covid. 

• 2 weeks later...
W dniu 10.04.2021 o 16:23, gomis napisał:

Wybiera się ktoś jutro na Miasto budzi się?

Przypadkowo będąc w Łazienkach podociłem parę aut, w tym świń. 

Są jacyś spotterzy, lub chętni na spotkanie w okolicy lotniska? 

Bo mam plan tam w wolnym czasie troszkę postać z aparatem. 

Plus 24.04 jakieś otwarcie sezonu. 

IMG_20210417_192536.jpg