Skocz do zawartości

Podziękowania...


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję serwisowi JM AUTO za szybką, pozytywną i honorową decyzję w sprawie reklamacji naprawy lakierniczej. Pozdrowienia.

 

-- 19 lip 2011, o 13:16 --

 

... a ASO blacharskiemu Borowski z Białegostoku za jak zwykle perfekcyjną naprawę lakierniczą. Polecam wszystkim - najuczciwsi i najsolidniejsi profesjonaliści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Podziękowania dla Carfita za duży serwis (60 tyś.) Legasia. Szybko, rzetelnie i fachowo...

 

Dziękuję także Dyrekcji, że nie zdążyła wprowadzić programu przedłużenia gwarancji, dzięki czemu, między innymi, trafiłem do Carfita.

 

Okazuje się, że przeglądy okresowe nie muszą być uciążliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania ASO Koper za inspekcje Legasia.

Wszystko odbyło się o omówionej godzinie w przyjaznej atmosferze i w bardzo dobrej cenie biorąc pod uwagę ceny w ASO innych marek.

Oprócz stanu bieżącego powiedziano także co w niedalekiej przyszłości należałoby zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wielkie dzięki dla Dyrekcji za umożliwienie mojemu synowi udziału w dzisiejszym treningu Wojtka Chuchały. Siemance dziękuję za świetny dzień, a Krzyśkowi, Patrykowi i chłopakom z SjS za rewelacyjną zabawę i towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Tak właśnie powinien wyglądać kontakt klienta z serwisem .

 

Dla mnie wzorem obsługi klienta, oprócz pracowników mojego ulubionego GRAFIXU, jest Kierownik Serwisu DAWOJ, Pan Maciej Prandecki - przemiły, sumienny i fachowy człowiek, dzięki któremu można zdobyć zaufanie do tej firmy. Podziękowania, pozdrowienia i życzenia zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze generalnie nigdy nie mozna byc zadowolonym w 100 % z uslug jakiegokolwiek warsztatu, to tym bardziej warto podziekowac chlopakom z ASO za to, ze staraja sie sprostac naszym oczekiwaniom.

Dzieki za dotychczasowa wspolprace dla ludzi z ASO Zdanowicz, oraz ASO Dawoj za pomoc w awaryjnej sytuacji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

I znowu wielkie podziękowania dla serwisu GRAFIX za wzorowy serwis Forka mojej siostry i topową obsługę klienta. Do Wawy dojechaliśmy bez problemów, szwagier szczęśliwy. :wink: Przy okazji bardzo miły spocik z Subarytą się zorganizował... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nieopisane podziękowania dla ape i pumeksa ;) Jestem niezmiernie wdzięczny za jedyny,jak dotąd,akt ludzkiej wyrozumiałości ze strony moich wybawców ape i pumeksa ;) Dziękuje za "uwolnienie" i przywrócenie mi wirtualnego życia ;) Jeszcze raz wielkie dzięki,takich gestów się nie zapomina... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
podziękowania dla pumeksa

 

Ten o którem tu piszesz jest do ścierania odcisków, a ten co mu kciałeś dankeszenknońć to jes Pumex1, cheba że ja spłodziłam coś o czem nie wiem.

 

mamusia

 

-- 4 lip 2012, o 02:28 --

 

podziekowania dla JM AUTO SUBARU WROCŁAW za szybka i bezproblemowa akcje serwisową "sparwdzenia i zabezpieczenia wachaczy"

Jak potrafisz pisać polskiemi znakami, to się skoncentruj, bo jest różnica między "robić łaskę", a "robić laskę"

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten o którem tu piszesz jest do ścierania odcisków, a ten co mu kciałeś dankeszenknońć to jes Pumex1, cheba że ja spłodziłam coś o czem nie wiem.

 

 

Przepraszam mamusiu :wink: , więcej to się nie powtórzy.Dziękuję Ci więc bardzo Pumex1, wiesz za co... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowania dla JM AUTO SUBARU WROCŁAW za szybka i bezproblemowa akcje serwisową "sparwdzenia i zabezpieczenia wachaczy"

 

Waldemar Biela, skoro już tak skrupulatnie, to również "waHacz", a nie "waCHacz"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie to kilka pokoi będzie w stałej rezerwacji dla forumowiczów :wink:

posiadacze karty Subaru - zniżka 10% :idea:

A ile by wyszed czynsz jak by ktoś chciał na stałe? I czy numer karty się liczy?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...