Jump to content

Podziękowania...

Urabus
 Share

Recommended Posts

Tak to się już w życiu składa, że to co dobre siedzi cichutko w kąciku, a to co złe, lotem błyskawicy, robi karierę medialną. Myślę, że warto, choćby tu na forum, przerwać tą tendencję i publicznie dziękować za wszystkie miłe rzeczy, które stały się za sprawą gospodarza. Wiem, że jest ich niemało i spodziewam się, że wątek będzie kwitł... :D

A na początek zaczynam od siebie:

Dziękuję Subaru Point z Łodzi, Działowi Technicznemu SIP i Dyrekcji osobiście za zaangażowanie i super eleganckie załatwienie mojej sprawy 8)

Co tu dużo pisać: mega szacun :!: :!: :!:

W sumie dobra inicjatywa, bo my tu lubimy ponarzekać... :) Sam uczestniczyłem w kilku atakach :mrgreen: , więc teraz czas na jakieś dobre słowo... A zatem jeszcze raz wielkie dzięki SIP-owi i ASO Grafix za uznanie (bez jakichkolwiek wątpliwości) naprawy rdzy wokół uszczelki bagażnika mojej imprezy jako gwarancyjnej. To mówił ja: sebachon :lol:

Guest Morgiana
Podziękowania dla ASO Adamski za perfekcyjną naprawę blacharsko-lakierniczą mojego WRXa.

wampirzyca już gotowa? :D

Podziękowania dla ASO Adamski za perfekcyjną naprawę blacharsko-lakierniczą mojego WRXa.

Hogi, co generalnie sądzisz o ASO Adamski? Generalnie serwisuję auto w Grafixie, ale czasami w nagłych wypadkach muszę coś załatwić w Wawie i szukam jakiegoś porządnego serwisu/ mechanika (ASO). Na kilku niestety już się zawiodłem... :(

• 3 weeks later...
Guest zacier
Tak to się już w życiu składa, że to co dobre siedzi cichutko w kąciku, a to co złe, lotem błyskawicy, robi karierę medialną. Myślę, że warto, choćby tu na forum, przerwać tą tendencję i publicznie dziękować za wszystkie miłe rzeczy, które stały się za sprawą gospodarza. Wiem, że jest ich niemało i spodziewam się, że wątek będzie kwitł... :D

A na początek zaczynam od siebie:

Dziękuję Subaru Point z Łodzi, Działowi Technicznemu SIP i Dyrekcji osobiście za zaangażowanie i super eleganckie załatwienie mojej sprawy 8)

Co tu dużo pisać: mega szacun :!: :!: :!:

Wytłumacz mi co miałeś na myśli ? Rozumiem że zrobili Ci coś za darmo albo co.......? Płacisz ciężko zarobione pieniądze w ASO i uważasz że robią Ci łaskę :shock: To może zamiast pisać podziękowania to im posprzątaj parking . :P

Wytłumacz mi co miałeś na myśli ?

Nie wiem czy zrozumiesz, ale są pewne sprawy w życiu mężczyzny, o których nie wypada mówić publicznie :roll: :wink: :twisted:

Płacisz ciężko zarobione pieniądze w ASO

A skąd wiesz, że ciężko... :P

Guest zacier

Wyślij kwiaty prezesowi ORLENu że ci paliwo sprzedał .

Jak nie chciałeś o czymś pisać to po co piszesz ? :mrgreen: :shock:

Wyślij kwiaty prezesowi ORLENu że ci paliwo sprzedał

A ty poszczuj swojego klienta psami, jak ci podziękuje. W końcu zapłacił, no nie :?: :roll: :twisted:

-- 9 cze 2011, o 18:07 --

to po co piszesz ?

Jak widzisz nie piszę, nawet na PW... :P :wink: :mrgreen:

zacier, nie jest to jakaś okropna tajemnica,znana przynajmniej łodzkiej grupie,za co Urabus dziękuje.Zarówno SIP jak i ASO zachowali się bardzo elegancko,uczynił to również autor wątku dziękując publicznie za podejście do sprawy i klienta.

Teraz chyba lekko kpisz z Urabusa, dlatego nie chce o tym pisać,zamknął się nam w sobie kolega :mrgreen:

Guest zacier
A ty poszczuj swojego klienta psami, jak ci podziękuje. W końcu zapłacił, no nie :?: :roll: :twisted:

Ahaa Ciebie nie poszczuli :mrgreen:

A ja dziękuję FHI że wyprodukował taki wspaniały wóz którym do niedawna jeździłem i może kupię następny ? ! :P

-- Cz cze 09, 2011 6:22 pm --

Zaczynacie dziękować że Wam auto na gwarancji naprawili .....

zamknął się nam w sobie kolega

Cybel, wiesz przecież, że zawsze byłem nieśmiały :wink: :mrgreen:

-- 9 cze 2011, o 18:29 --

Zaczynacie dziękować że Wam auto na gwarancji naprawili .....

zacier, ujmę to tak:

To jest wątek dla tych, którzy, w przeciwieństwie do ciebie, chcieliby napisać coś miłego, nie pasuje ci, załóż sobie własny, a tu nie śmieć :idea:

-- 9 cze 2011, o 18:45 --

nie dogodzisz Bracie

Wiem, ale obok pewnych spraw nie wypada przechodzić obojętnie.

zacier, pojedź do "pewnego serwisu w Wawie", a zobaczysz, że nawet za mega kasę (to chyba najdroższy serwis ASO jaki znam :twisted: ) niektórzy pracownicy potraktują Cię jak za dawnych dobrych czasów w sklepie mięsnym (ratuje ich przemiły kierownik serwisu). Dlatego wszelkie reakcje ASO wykraczające ponad przeciętność, należy, moim zdaniem, wyróżniać, bo to napędza postęp obsługi klienta - wbrew pozorom każda ASO na forum ukradkiem zagląda... :D

Ten temat powstał by komuś za coś podziękować. Jest tyle innych tematów w których sobie można ponarzekać więc lepiej robić to tam.

Jeżeli uznam, że zostałem bardzo dobrze potraktowany to jest to moja sprawa i za to chcę podziękować. Nie potrzebuje buraka który uzna, że przepłaciłem, wiem co robie :!:

Dziękuje ASO MTS Dzierżoniów za całokształt w ogarnianiu naszych JDM-ów.

Pozdrawiam :wink:

Ten temat powstał by komuś za coś podziękować. Jest tyle innych tematów w których sobie można ponarzekać więc lepiej robić to tam.

Jeżeli uznam, że zostałem bardzo dobrze potraktowany to jest to moja sprawa i za to chcę podziękować. Nie potrzebuje buraka który uzna, że przepłaciłem, wiem co robie :!:

Dziękuje ASO MTS Dzierżoniów za całokształt w ogarnianiu naszych JDM-ów.

Pozdrawiam :wink:

Święte słowa, Panie... :)