Skocz do zawartości

Podziękowania...


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

właściciele aut Subaru , forumowicze , posiadacze karty Subaru - zniżka 10%

czy mogę to zrozumieć tak, że: forumowicz, który jest właścicielem Subaru i posiada kartę ma 30% zniżki? 8)

A jak do tego klient serwisu, to ile? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszynk, wyro i składzik na manele, nr katy klubowej 0001

 

pierwsza pozycja wskazuje na konieczność spotkania celem ustalenia możliwości....... :roll: :D

Po ostatniem spotkaniu jakie odbyłam celem ustalania możliwości odtruwałam się trzy doby (odtruwam sie zawsze tem czem sie strułam)

dltego też jestem ... ZA

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszynk, wyro i składzik na manele, nr katy klubowej 0001

 

pierwsza pozycja wskazuje na konieczność spotkania celem ustalenia możliwości....... :roll: :D

Ja mam numer 0050, czy też mogę liczyć na podobne ustalenia :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszynk, wyro i składzik na manele, nr katy klubowej 0001

 

pierwsza pozycja wskazuje na konieczność spotkania celem ustalenia możliwości....... :roll: :D

Ja mam numer 0050, czy też mogę liczyć na podobne ustalenia :?: :wink: :mrgreen:

 

czyli w spotkaniu ustalającym "osiągi" potrzebna bedzie osoba prowadząca pomiary :idea: no i ze względu na b. niskie nr. kart klubowych być może.... lekarz abstynent :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarz abstynent :mrgreen:

 

No ale ... to sie ...nawzajem ....wyklucza.

 

mamusia

 

-- 12 lip 2012, o 18:36 --

 

ale na upartego doktórką mogę być :roll: :mrgreen:

 

O wiela dobrze pamientam temat pracy doktorskiej, to ..... z otwartemi rencami

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam w nowym wydaniu forum. Trochę czasu zapewne potrzeba żeby się przyzwyczaić.

Ale wracam do sedna sprawy czyli przeglądu po 60tce. Decyzja zapadła i wybór padł na Technotop po rozmowie z Panem Darkiem. Z przeglądu jestem zadowolony""cena oczywiście odegrała znaczącą rolę''' gdyby nie wymiana tylnych klocków cena byłaby jeszcze mniejsza ale tym sposobem mogę bezpiecznie hamować. Jeszcze za jakieś 2-3 tysiące wymiana przednich klocków i auto do 75tki bez żadnych nakładów spokojnie sobie może śmigać. Miałem możliwość uczestniczyć w przeglądzie więc spokojnie mogłem sobie zajrzeć gdzie chciałem. Dla niektórych to może bez znaczenia ale była możliwość więc skorzystałem. Myślę że kolejny przegląd też będzie w Technotopie.Pozdrawiam DAKO61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Podziekowania dla firmy, a zwlaszcza pana Andrzeja, za sprawna sprzedaz i dzisiejsze wydanie forestera siostrze/tacie. Przybyl nowy forek na lubelskie drogi! Bylo z tym troche przygod ale primo nie z winy Technotopu, a secundo tak to najczesciej jest jak sie zalatwia bankowe sprawy na odleglosc.

Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja to chciałem podziękować Aflincie i charliemu za miłe przyjęcie na ziemi Kraka, wieczorne kiełbaski i (obrzydliwą ;) ) zapiekankę plus taryfę po mieście w godzinach...trudno akceptowalnych przez drugą połowę. Podziękowania również dla salonu Emil Frey za super kawę i miłe przyjęcie i last but not least - dzięki załodze SIP za dzielne znoszenie mojej (i nie tylko ;) ) obecności w miejscu pracy i zawracanie tzw. czterech liter przez czas jakiś ;)

Tak czy inaczej - ja tam jeszcze wrócę ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...