Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych 2 kg doszło jeszcze 1 kg z uwagi na właśnie zmieniony lekki sportowy akumulator plus moje 2-3 kg zrzucone po zimie i to jest balast którego nie muszę targać przez cały trening albo przez ok. 10-12 okrążeń wyścigu na zawodach ;) .

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega highside Guintolego w superpole2...

 

https://www.facebook.com/WorldSBK/videos/10153737745479032/

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po kilku dniach juz wiem, musze prawko na moto zrobic i na cos szybszego wsiasc

 

Moto to choroba nieuleczalna, jak raz się przejedziesz to jesteś zarażony do końca życia. Fajny sprzęt. W 125 jedynie irytuje mnie trochę tylna opona jak w rowerze i dźwięk  :P

*PS: W weekand MotoGP. Po przejściu Lorka do Ducati jest tyle spekulacji kto gdzie pójdzie, że zaczyna mnie to męczyć. W sensie ciekawość zżera i nie wiadomo w co wierzyć, bo co tydzień nowi kandydaci do poszczególnych zespołów  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chrzest w tym roku zaliczony. Polskie morze w nie najbardziej komfortowej temperaturze. Było ok, ale mogło być 2-3 stopnie więcej.

Sporo motocyklistów na drodze, ogólnie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, trochę gestykulacji i wszystko jasne

 

https://www.facebook.com/Alpinestars/videos/1391884807503719/

Właśnie za to uwielbiam MotoGP. Tam zawsze jeżdżą mega pozytywnie zakręceni ludzie. 

Widać to w wywiadach, filmach dokumentalnych i na portalach społecznościowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po kilku dniach juz wiem, musze prawko na moto zrobic i na cos szybszego wsiasc

 

Moto to choroba nieuleczalna, jak raz się przejedziesz to jesteś zarażony do końca życia. Fajny sprzęt. W 125 jedynie irytuje mnie trochę tylna opona jak w rowerze i dźwięk  :P

*PS: W weekand MotoGP. Po przejściu Lorka do Ducati jest tyle spekulacji kto gdzie pójdzie, że zaczyna mnie to męczyć. W sensie ciekawość zżera i nie wiadomo w co wierzyć, bo co tydzień nowi kandydaci do poszczególnych zespołów  ;)

 

Zobacz jak wygląda opona tylna i przednia w suzuki van van 125 , mam taki z tłumikiem ixil polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a Ducati wyrasta na drugą siłę

 

Szczególnie, że żaden nie ukończył wyścigu :biglol:  :biglol:  :biglol: 

 

Ciekawy wyścig, nie mogę tylko zrozumieć np. dlaczego taki Dovi czy inny zawodnik, który teoretycznie mógłby ukończyć wyścig (tak jak to zrobił Marquez zyskując bodajże 3 punkty) tego nie zrobił.

Zawody ukończyło 13 zawodników, czyli w punkcik czy dwa były do zabrania praktycznie za darmo. Rossiemu takie punkty w tamtym roku właśnie zaważyły na mistrzostwie :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że przy obecnym stanie punktów Doviego (oraz jego moralach spowodowanych prezbiegiem tego sezonu ... ), to mu wszystko jedno czy dowiezie kolejny pojedynczy punkcik czy nie. Natomiast MM będzie się bił o tytuł więc każdy punkcik na wagę złota.

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest, ale trzeba walczyć o każdy punkt.

I SUzuki w końcu pierwsze podium tak jak już rozmawiamy  ;)

Jeśli Vinales nie przejdzie do Yamahy to myślę, że za rok może powalczyć o jakieś pojedyncze zwycięstwo dla Suzuki. Rozwijają team w mocnym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sprzedałem RC8...

 

trafił się napaleniec i rzucił gotówką...

 

myślę o 690smc-r...

 

ale dziecko w drodze... (termin październik)

 

sam nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, nie ma co się za bardzo przywiązywać do sprzętów. Jak klient kładzie dobry hajs to trzeba zmienić.

A jeśli chodzi o nowe moto, to jak nie teraz to kiedy. Dziecko się urodzi i wtedy dopiero będziesz miał gadanie w razie jakby Ci się zachciało jeździć, a tak to jak już będzie to będzie  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...