Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Dla odmiany zakupy powoli robię bo moto sprzedałem kask również
 

 

Co kupiłeś po GS'ie ? 

Wcześniej był GS Adventure a jeszcze nie kupiłem ale będzie również ADV aktualny model :)

Ale muszę jeszcze odrobinę poczekać bo ...$$$ :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. 

Akurat ceny GS'ów są mi znane bo ojciec brał 2 lata temu. Nietania zabawa.

Jeśli Ci nie zależy na zerowym przebiegu i całkowitej świeżynce to przemyśl temat demówki. 

Wujek brał równolegle z tatą i z przebiegiem 4500 km wyrwał go kilka tysięcy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w WSBK wystartował Paweł Szkopek, był co prawda 17, czyli ostatni z zawodników, którzy ukończyli wyścig, ale zawsze jakiś Polski akcent w wyścigach.

Hayden był trzeci, więc jednak doświadczenie z MotoGP się sprawdza.

 

 

Jedzie ktoś może jutro do Częstochowy na mszę i święcenie motocykli ? 

My się wybieramy około 30- osobową ekipą, troszkę martwię się, że może padać, bo pogoda u nas niepewna, a jednak 300 km w jedną stronę jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopek chyba do końca sezonu będzie jeździł w WSBK nie ?

 

Pogoda wszędzie jest niepewna. Rano było +12 i chciałem jechać do pracy, ale odpuściłem i dobrze, bo jak wracałem o 14 to lało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkopek chyba do końca sezonu będzie jeździł w WSBK nie ?

 

Właśnie z tego co pamiętam to czytałem gdzieś, że Fijałkowski pisał, że to dzika karta chyba tylko na rundę w Assen. Ale nie jestem pewien.

Fajnie by bylo mieć Polaka w takich zawodach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może ktoś z okolic Bydgoszczy i mógłby zerknąć na ten motor ?

http://otomoto.pl/oferta/ducati-748-ducati-748s-ID6yk26h.html

 

wrzuć na https://docpoland.com/forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa zaliczona, błogosławieństwo dla motocyklistów, msza i generalnie miły wypad.

Polecam każdemu, żeby wybrał się za rok. W tym roku rekord frekwencji.

W życiu nie widziałem tylu motocyklów w jednym miejscu. Nawet w Brnie na MotoGP nie było tak licznej grupy miłośników jednośladów  ;)

post-13200-0-87543900-1460924446_thumb.jpg

post-13200-0-54623400-1460924491_thumb.jpg

Edytowane przez adijocker@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale przy 40 000 maszyn to co się działo na powrocie, kiedy wszyscy w jednym momencie rozbili się na wszystkie strony było nie do opisania.

Wiadomo w każdą stronę po kilka tysięcy motocyklistów, 20 osobowe grupki chopperowców, jadących prawym pasem spokojnie 100 km/h, turystyki, ale także młodzi gniewni, którzy przy tak wzmożonym ruchu cięli 200+ km/h, nie mówiąc już o stawianiu na koło i innych popisach.

Niektórzy po prostu prosili się o tragedię. Wypadków było dużo więcej, ale nie zostały nawet jeszcze opisane w internecie.

 

Święty nie jestem, lubię czasem odkręcić manetkę, ale są momenty w których trzeba zachowywać 1000% ostrożności, a niektórzy wczoraj pokazali, że ich ograniczenia nie obowiązują. A później się dziwić, że szufladkują wszystkich motocyklistów jako dawcy i świry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to wygląda. Dlatego jak jadę na moto to zawsze ustępuję innym, przepuszczam pieszych itp. żeby wiedzieli, że motocykliści to porządni ludzie. Oczywiście wszystko w ramach rozsądku aby ruchu nie utrudniać.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, że tak czy siak przez takich pajaców motocykliści zawsze będą mieli zszarganą opinię.

 

 

Lorenzo oficjalnie w Ducati ! W końcu jakieś porządne roszady w teamach, na co czekałem od dłuższego czasu. Bardzo odważna decyzja, ale to dobrze dla widowiska. 

W takim układzie prawdopodobnie Vinales do Yamahy, a Ianonne w Suzuki  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jego umiejętnościami i bardzo szybkim rozwojem Ducati w ciągu ostatnich sezonów może naprawdę namieszać, ale decyzja była arcyodważna. Ducati podobno już zaciera ręce na tytuł w 2018 roku, bo pierwszy ma być próbny. Ale wątpię, że będzie tak kolorowo. Daleko nie szukać, Rossi przechodząc do Ducati zrobił największy błąd w karierze, ale z drugiej strony nie można porównywać Ducati z tamtego sezonu do obecnej dyspozycji zespołu.

Raczej miał dość tej za przeproszeniem "gównoburzy" i napiętej atmosfery między nim a VR46.

Tym bardziej, że jeśli ktoś śledzi MotoGP nieco dłużej to wie, że to nie pierwszy taki przypadek z udziałem JL99.

Kilka lat temu jeździł w kombiakach Dainese, ale z uwagi na to, że firma ta promowała markę głównie twarzą Rossiego, bolało go to i przeszedł do Alpinestars  :P I otwarcie o tym mówił.  Taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak się JL odcina od VR ale patrząc na to jak się ubiera (różne kolory nogawek w kombiaku), logo (anioł i diabeł) itd to wielu widzi, że żywcem kopiuje VR (słońce i księżyc itd).

 

koleś jest dziwny i jestem ciekawy jak szybko wróci do japońskiej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeh rozpoczęty 2tygodnie temu w Lublinie na paradzie po mieście jeźródłem,kiepska pogoda była jak wracałem to się rozpadło i cały mokry do domu wróciłem,także bez rewelacji.Jeżdżę Kawasaki Kle 500:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No BInder zmiażdżył system. I to z jakim spokojem.

Nie umniejszając zawodnikom Moto2, to ich kategoria jest najmniej atrakcyjna do oglądania. W Moto3 się non-stop tasują, w Motogp też przeważnie, a w Moto2 jak ktoś odjedzie to z reguły nie ma walki o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...