Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Do tych 2 kg doszło jeszcze 1 kg z uwagi na właśnie zmieniony lekki sportowy akumulator plus moje 2-3 kg zrzucone po zimie i to jest balast którego nie muszę targać przez cały trening albo przez ok. 10-12 okrążeń wyścigu na zawodach .

Gdzie jeździsz w motocrossie? Może się spotkamy gdzieś na zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuję powrót do motocykli. Szukam czegoś w teren, w miarę mocnego, nieciężkiego, raczej 4t, do 5k. Od roku męczy mnie KTM LC4 600/620, ale trochę się boję awaryjności, miał ktoś takiego? Jakieś inne propozycje? Wyczynówki odpadają od razu, słabe enduro typu DT125R też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM mega mi sie podobają ale wszyscy włącznie z moim mechanikiem snują legendy o ich awaryjnosci. Kolega z pracy jednak przejechal sie KTM 390 znajomego - roczny i po 60km odpadla nózka a po zatrzymaniu stwierdził ze kapie olej bo nie dokręcona jest śruba od wlewu (moto bylo na wymianie oleju w ASO dzien wczesniej) pezebieg ok 4500km. Mimio opinii o ich awaryjnosci, przygody z odkręconą nóżką i sredniej jakości usług w serwisie - zamówił nówkę w Łodzi ☺ w przyszłym tyg odbiera.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

W tym roku zacząłęm przygodę z 2 kółkami.

Kupiłem Bandita 600s i jeździ mi się lepiej niż na gladiusie, który jest na kursie :)

 

Zastanawiam się nad kursem doszkalającym umiejętności, widziałem że SJS coś takiego zaczął organizować - był może ktoś z was?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM mega mi sie podobają ale wszyscy włącznie z moim mechanikiem snują legendy o ich awaryjnosci. Kolega z pracy jednak przejechal sie KTM 390 znajomego - roczny i po 60km odpadla nózka a po zatrzymaniu stwierdził ze kapie olej bo nie dokręcona jest śruba od wlewu (moto bylo na wymianie oleju w ASO dzien wczesniej) pezebieg ok 4500km. Mimio opinii o ich awaryjnosci, przygody z odkręconą nóżką i sredniej jakości usług w serwisie - zamówił nówkę w Łodzi ☺ w przyszłym tyg odbiera.

jakbym miał tyle kasy żeby kupić nówkę, to nie przejmowałbym się awariami ani trochę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tych 2 kg doszło jeszcze 1 kg z uwagi na właśnie zmieniony lekki sportowy akumulator plus moje 2-3 kg zrzucone po zimie i to jest balast którego nie muszę targać przez cały trening albo przez ok. 10-12 okrążeń wyścigu na zawodach .

Gdzie jeździsz w motocrossie? Może się spotkamy gdzieś na zawodach.

 

 

Siema. Generalnie w okolicach Waw (Mysiadło, Papiernia, Janki, Suchodół, czasem Sochaczew) i w Świętokrzyskim (Ostrowiec - byłem na zawodach w kwietniu, Dębska Wola, Kowala, Przybyszowy), ale odwiedzam też inne miejscówki. Miałem być na zawodach w Olsztynie i teraz w Strykowie, ale plan się nie udał. Na pewno chcę lecieć w Suchodole 19 czerwca, potem strefy w Dębskiej Woli i Kowali i co jeszcze się trafi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Siema. Generalnie w okolicach Waw (Mysiadło, Papiernia, Janki, Suchodół, czasem Sochaczew) i w Świętokrzyskim (Ostrowiec - byłem na zawodach w kwietniu, Dębska Wola, Kowala, Przybyszowy), ale odwiedzam też inne miejscówki. Miałem być na zawodach w Olsztynie i teraz w Strykowie, ale plan się nie udał. Na pewno chcę lecieć w Suchodole 19 czerwca, potem strefy w Dębskiej Woli i Kowali i co jeszcze się trafi :) .

Jakbyś miał ochotę to wpadnij kiedyś na MML do Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna ciekawa hipoteza odnośnie padniętych silników https://motomatters.com/analysis/2016/05/23/2016_mugello_motogp_sunday_round_up_of.html.

Cała runda mega, to co odstawił Marquez było niesamowite, niepojęte. Szkoda, że przegrał tylko przez przewagę Yamahy nad Hondą w tych konkretnych warunkach. Zresztą fakt, że Lorenzo go przegonił to też niewyobrażalne, sam nie wierzył, że to możliwe

 

Swoją drogą, niezłe jaja byłyby, gdyby Lorenzo pojeździł krócej w Warm-upie i wtedy w wyścigu padłyby silniki w obu fabrycznych Yamahach :) . Szkoda, że ekipa nie ogarnęła faktów i nie włożyli Rossiemu także nowego silnika. Jechał bić się o zwycięstwo, bez wątpliwości

http://m.crash.net/motogp/news/230942/1/yamaha-reveals-cause-of-mugello-engine-failures.html

 

Potwierdziło się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w MotoGP dzieje się. Na bank będą o tej sytuacji mówić przez całe GP Barcelony teraz.

Ciekawe także roszady w teamach się szykują. Pol Espargaro odchodzi z Tech3, ALeix z Suzuki i wchodzą do MotoGP Zarco z Rinsem nieoficjalnie  :P


Wczoraj wyciąłem katalizator i wstawiłem decata. Yoshimura zaczęła śpiewać tak jak należy...

Ale to nie jest najważniejsza informacja dnia. Kolejny raz sport motorowy pokazał jak niebezpieczny dalej jest. Pomimo zaawansowaniu kombinezonów, kasków, band torowych itp itd. Kolejny zawodnik traci życie...

I znów kilka godzin refleksji, że wsiadając na motocykl nie ma żartów. Przynajmniej ja tak mam, kiedy przewijają mi się wypadki znanych mi osób.

Louis Salom Spoczywaj w pokoju.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się dowiedziałem. :(  [*]

 

 

I znów kilka godzin refleksji, że wsiadając na motocykl nie ma żartów.

Tym bardziej, że jest tylu baranów na drodze, którzy tylko czekają żeby sobie zrobić np. lewoskręt  tuż przed motocyklem. Między innymi dlatego moją r6 sporadycznie używam. Wolę się wyszaleć na torze motocrossowym. Przynajmniej więcej zależy ode mnie.

 

Dzisiaj odbył się pogrzeb Krystiana Rempały :(  Spoczywaj w pokoju [*]

Edytowane przez lukciosti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny wyścig w cieniu tragedii. 

Szczerze mówiąc to byłem przekonany, że MM czeka tak 2-3 okrążenia do końca, żeby łyknąć Rossiego i kontroluje sytuację, bo to w końcu jednak jego tor, ale się zdziwiłem.

Chyba opon nie starczyło pod koniec. Valentino w gazie  ;)

Ianonne znowu pokazał, że jest kolegą Rossiego  :biglol:  Swój chłop  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...