Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dzisiaj Shark Race-R Pro Carbon w malowaniu Guintoli

 

https://www.4motos.pl/Shark-Race-R-Pro-Carbon-Guintoli

 

Myślałem już rok temu, a teraz dobra cena (pierwotnie chodziły po 2400pln), pełen carbon, przygotowany pod interkom i co dla mnie ważne, przystosowany do jazdy w okularach.

 

Do tego zamówiona szybka lustro i będzie gitara wink.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zamiast supermoto wpadło coś deko innego... Ktm 990 Superduke R. Brzydki jak noc, ale kawał dzikiego sprzęta. Pierwsza moja sportowa valka, po latach z r4 i stwierdzam, że jedzie to godnie, a brzmi przy tym jak mesershmit ;-) dużo lepiej i konkretniej niż rzędówki. Heble cos cudownego, skrzynia rewela, a do tego jakby o 2 rozmiary mniejszy od hayki. I ta wysoka pozycja rodem z sm.

 

Wysłane z mojego SM-N910C

Edytowane przez grin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno zastanawialem sie nad superduke 990 zanim kupilem MT09 ale niestyty nic godnego na rynku nie bylo z uzywek.

Jak kupiłeś dobry egzemplarz to bedziesz zadowolony :-D

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sprzęt, Beemka robi naprawdę dobre motocykle. 

Ojciec śmiga GS'em i jest bardzo zadowolony.

 

 

 

 

Pierwszy motocykl BMW, który mi się naprawdę podoba 

 

A S1000RR   :o  ?  Albo nie lubisz plastików, albo zapomniałeś o tej zabawce. Przecież to na moje najpiękniejszy jednoślad, który wypuściło BMW.  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochlebne słowa. Chojny zauważasz pewne podobienstwa do Ducati? Kratownicowa rama, odkryty silnik, monowahacz, centralny wydech jak w 999.

 

No tak, i wszystko jasne ;)

 

Ta rama, monowahacz... prawie jak Ducati, co nie zmienia faktu że moto jest wyjątkowe!!! Gdyby Ducati miało coś takiego w ofercie....

Ładny sprzęt, Beemka robi naprawdę dobre motocykle. 

Ojciec śmiga GS'em i jest bardzo zadowolony.

 

 

 

Pierwszy motocykl BMW, który mi się naprawdę podoba

 

 

A S1000RR   :o  ?  Albo nie lubisz plastików, albo zapomniałeś o tej zabawce. Przecież to na moje najpiękniejszy jednoślad, który wypuściło BMW.  ;)

Bylem, widziałem, macalem... z 10m całkiem spoko ale z bliska jakoś tak to nie to. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bylem, widziałem, macalem... z 10m całkiem spoko ale z bliska jakoś tak to nie to.

 

Na moje wizualnie całkiem spoko. Też miałem okazję "pomacać" rok temu na targach w Wawie.

Natomiast wiele słyszałem o wybuchających silnikach w tym modelu (nie wiem czy aktualnie to poprawili).

I nie jest to tylko opinia usłyszana piąte przez dziesiąte.

2 lata temu w Brnie na MotoGP osobiście byłem świadkiem jak Niemiec na Kempingu zarżnął nowiutkie S1000RR (nie miała nawet 5kkm przebiegu). Co prawda gazował jak debil, ale jednak to wiertarka i powinna wiele wytrzymać.

Ale chłop się nawet nie wzruszył, tylko zapakował je na lawetę mówiąc "Zwei jahre Garantie"   :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, te wszystkie moto, oprócz S1000RR to nie sporty! Nawet Hajka to nie sport.... :)

a co to... tylko sport się liczy? 

 

Nowy nine-T z alu zbiornikiem jest przefajny.

 

160682f50f969704gen.jpg

 

729e3621e9c949e1gen.jpg

 

Tu lepiej widać jak dzbanki na boki wystają :biglol:

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych kwalifikacjach zapowiada się równa walk pomiędzy MM i JL a pewnie VR też nie odpuści.

Ładna pogoda w Gdańsku więc idę polatać a 21-szej MotoGP :-)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie pogoda nie sprzyja do latania, więc siedzę bezczynnie i oczekuję, a to jest najgorsze  :mellow:

Moim zdaniem jeśli Marquez się nie wywróci to z tym tempem raczej wygra, ale myślę, że Doctor mocno namiesza. Pamiętam jak w tamtym sezonie w kwalifikacjach ciężko było mu zrobić szybkie okrążenie ( z reguły kończył kwali na pozycjach 4-7, ale zawsze miał tempo wyścigowe, które pozwalało zdobyć podium lub nawet wygrać).

A w tym sezonie bardzo dobrze radzi sobie właśnie w kwalifikacjach, co mnie mocno zdziwiło, bo myślałem w tamtym sezonie, że jest to spowodowane wiekiem i słabszą kondycją fizyczną od młodych wilków, ale jednak teraz coś poprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele jaki wyścig MotoGP. Ianonne w końcu dojechał do mety i to na podium, ale za to biedny Dovi całe życie pod górkę.

Doctor też powoli traci szansę na mistrzostwo  :mellow:

 

 

 

 

 

Dla odmiany zakupy powoli robię bo moto sprzedałem kask również
 

 

Co kupiłeś po GS'ie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...