Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

jest pełna seria, ale tylko chwilę ;)

 

Zamawiam u nich zawsze części i mają spory zespół zawodników.... strasznie szkoda...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze a propos zakupów motocyklowych - robię u siebie wyprzedaż garażową, oddam trochę zabawek i gratów w dobre ręce.

 

cross KTM SXF 250 r. 2014 http://olx.pl/oferta/ktm-sx-f-250-r-2014-wtrysk-rozrusznik-129mth-okazja-salon-pl-CID5-IDgpfFD.html , więcej fot  https://www.dropbox.com/sh/03wprj3ciht36wu/AACVdj8cPmIF_kI8h5BUwkcAa?dl=0 (w tym także fotki wydechu Pro Circuit do tego konia, który też jest na sprzedaż)

moje sprawdzone (kurzące się już niestety) kombi wyścigowe Arlen Ness http://olx.pl/oferta/kombinezon-arlen-ness-ls1-8970a-an-r-48-garb-magnesium-stan-bdb-CID5-IDg43FJ.html

 

Jeśli ktoś chce zadbanego KTMa w dobrej kasie - serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Piękny sprzęt. 

Z jednej strony to zawsze miłe wkładać akcesoryjne graty w nowo zakupiony motocykl, ale z własnego doświadczenia wiem, że takie "pierdołki" sporo kosztują i czasem lepiej kupić już doinwestowany. 

Wrzucaj co jakiś czas co tam zmieniłeś.

 

A'propos tej kradzieży w Olsztynie to dramat. Chamstwo ludzkie nie zna granic. Nie słyszałem chyba jeszcze o tylu skradzionych motocyklach w Polsce za jednym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, niestety nie ma homologacji, fura tylko na tor MX. Ale przyjmijmy, że kupiłbyś KTM EXC, czyli enduro z homologacją. I tak nie pojeździsz tym po drodze na typowych oponach dla takiego moto (czyli na kostce). No chyba, że bardzo krótki dojazd na jakąś miejscówkę offroad :) . Jeśli chcesz furę w teren (lekki), która będzie też normalnie jeździć po drogach, to musisz poszukać czegoś większego, bardziej turytycznego, pokroju Africa Twin itp.

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, niestety nie ma homologacji, fura tylko na tor MX. Ale przyjmijmy, że kupiłbyś KTM EXC, czyli enduro z homologacją. I tak nie pojeździsz tym po drodze na typowych oponach dla takiego moto (czyli na kostce). No chyba, że bardzo krótki dojazd na jakąś miejscówkę offroad :) . Jeśli chcesz furę w teren (lekki), która będzie też normalnie jeździć po drogach, to musisz poszukać czegoś większego, bardziej turytycznego, pokroju Africa Twin itp.

 

albo KTM 690 SMC-R. Najlepiej sprzedające się supermoto ;)

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może CRF250L? ;-)

 

O nie! Tylko nie to. Kolega to miał, właśnie uparł się bo tanie, bo na drogi i w teren itd ... Moto generalnie do niczego, ciężkie, słabe, nie hamuje itd. Już może prędzej Yamaha WR 250R (chociaż tu jest niedużo lepiej od takiej CRF-ki)

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, ja to odradzam wszelkiego rodzaju półśrodki w motocyklach. Zawsze to człowieka umęczy i przez to brak funu i irytacja. Zawsze warto mieć > 1 motocykl :) , jeśli planujemy bardziej ogólne zastosowanie naszego motonga.

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurde brałbym tego ktm'a jak rolnik dopłaty, ale szukam czegoś z homologacją żeby te z dało się czasem po publicznych śmigać a ten nie ma :/ No chyba że może ma?

 

Miałem kiedyś Husqe 450TC supermoto. Na tor do supermoto fajna sprawa, można się wyszaleć, ale na ulicę gdzie czasem można pojechać szybciej, słabo.

Lepiej na jazdę po drogach szukaj, tak jak pisze maniujr , coś o większej pojemności.  Albo za radą Sikor44 dwa motorki :)

 

 

Teraz tylko uciąć ręce i nogi przy samej d*pie złodziejom ! 

Dobrze prawisz!!!  :thumbup:  Tylko publicznie na środku miasta z transmisją live w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jeden moto na szose mam tylko u mnie torow na crossa jak na lekarstwo, to robimy takie przeprawy lasy łaki itp. to i publicznymi trzeba polatac. A nie chcialbym z motocyklami jak z rowerami skonczyc ze 10 sztuk stoi kazdy do innego rodzaju funu tymbardziej ze moto to juz troche wiecej kasiorki kosztuje :) A co myslicie i Gas Gasach? Zdaje sie najlzejsze krosowki, bo firma z trialu pochodzi a tam waga to priorytet nr 1, a ja sentyment do niej mam bi sam w rowerowym trialu z 10 lat spedzilem. Tylko z czesciami i serwisem tego chyba slabo bo byl 1 przedsrawiciel zdaje sie ale sie zwinal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Poznaniu był śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty - Speed Day, ostatni wyjazd grupy C (początkujący) W wypadku brało udział dwóch kierowców, jeden zgon. Gruby crash na najszybszym lewym, "pod dębami".

Dramat w c...j :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Poznaniu był śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty - Speed Day, ostatni wyjazd grupy C (początkujący) W wypadku brało udział dwóch kierowców, jeden zgon. Gruby crash na najszybszym lewym, "pod dębami".

Dramat w c...j :( .

 

o qrwa... ostro musiało być skoro fatal....

 

wiesz czym jechali i co się zadziało ?

 

ostatnio mój kolega była na SD na RC8 i wyglebił, bo mu się początkujący koleś pod łokieć na Sławiniaku ładował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w tej grupie i niestety widziałem ten wypadek. Niestety, myślę że kierownika poniosła fantazja zrobił błąd dużej klasy, wszedł po wewnętrznej (zakręt nr 10) i nie skręcił, wystawił nogę jak by się szykowal do zatrzymania (sic) poszedł prosto zamiast się złożyć, osobie wyprzedzanej skończył się tor spieli się i poszli w kozly na zwirze, kierownik dostał sie pod moto tego drugiego, a drugi walnal w bandę i poszybowal za opony. Ogólnie ujmując - Dramat. Zjechałem krzyczałem o wypadku, sesja przerwana, potem odwołana następnya grupa o potem cały event. Dramat. Wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich obecnych.

 

http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-motocyklista-zginal-na-torze-poznan,nId,2235560

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Poznaniu był śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty - Speed Day, ostatni wyjazd grupy C (początkujący) W wypadku brało udział dwóch kierowców, jeden zgon. Gruby crash na najszybszym lewym, "pod dębami".

Dramat w c...j :( .

Wiem, ze to nie ma znaczenia, ale grupa C to nie początkujący. Tu juz jedzie sie stosunkowo szybko. Początkujący to D.

W grupie C jest często walka. I jest szybko.( wiele onoboardow jest dostępnych na Y -można samemu ocenić). Byłem w poniedziałek. Było gorąco, parno. We wtorek wróciłem bo miałem juz dosyć tej temperatury.

Straszna tragedia. :-(

Czuję, ze kończy sie moja przygoda z torem Poznań na motocyklu. Po tym zdarzeniu moje dziewczyny ( żona i córki) juz mnie z domu na Speeday nie wypuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w 2009 też na moto :(

 

http://www.scigacz.pl/Jakub,Derecki,8211,,smierc,zawodnika,WMMP,10232.html

 

 

Rannych w samochodach pamiętam koleżankę na KJS  z malucha, gości z CRXa po przywaleniu w bandę oraz Fiesta owinięta na drzewie na placu cygańskim.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...