Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak otwarłem sezon tak, że w połowie lutego, w największą śnieżycę sprzedałem moto... teraz jestem na kupnie sprzętu i nie wiem, którą firmę wybrać Mutsy/ X-Lander/ Maxi Cosy... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie nie zamykałem sezonu ,bo koleś który miał kupić w grudniu ode mnie XT to chciał za darmo i pogoniłem dziada. Miałem moto odpalone to polatałem na sylwestra i tak mi zostało aż do mrozów i śniegu. Ale na enduraku to się nie liczy :P Dzisiaj oficjalnie otwarłem sezon , trochę strach po takim syfie ale adrenalina działa podwójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm miałem Yamahe Fazer 600 i Imprezę GL i było super połączenie 4x4 i 115KM na śniegu jechało pięknie bokami a 98KM w lecie przy wadze 210kg dostarczało dużo adrenaliny ale wybrałem GT i 220KM i jak patrzę na kombinezon na wieszaku i kask na szafie to jakby mi czegoś brakowało :roll: :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką pomarańczę 690 to bym przygarnął ale nie na łysych gumach (SM) tylko normalnych (enduro) :mrgreen:

Z relacji gości co śmigali mniejszymi pomarańczami to przy 690 trzeba się trochę napracować żeby moto wiedziało że ma kierownika a nie odwrotnie.

 

Może ktoś mnie oświeci czym różni się fazer 600 od XJ600 :?: Pojemność, moc, geometria - pozycja niemal identyczne więc po chusteczkę yamaha wypuściła dwa tak podobne sprzęty :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie oświeci czym różni się fazer 600 od XJ600 :?: Pojemność, moc, geometria - pozycja niemal identyczne więc po chusteczkę yamaha wypuściła dwa tak podobne sprzęty :?:

xj ma 60km a Fazer 95 do 120 jadą podobnie potem Fazer znika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XJ zawsze celowala w początkujących, łagodniej oddawała moc i była słabsza, fzs był dla tych bardziej świadomych... ajjj pamiętam jak ten pierwszy fazer 600 chętnie szedł na gumę to był na prawdę szok! Wtedy latałem na f3 i fzs był dużo ostrzejszy!

 

Tapnięte SGS II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w posiadaniu kawasaki zx7r niestety w zeszlym sezonie zaliczylem szlifa

 

tak to lecialo:

 

 

Latało się na Obidowej :wink: Ale tam życia pozbyło się kilku chłopaków :roll: :(

 

to jest w gizycku ale na obidowej tez bylem bo mam w rabce rodzine tak ze tam to sa patelnie:) no w szczegolnosci tomek od zx10r [*] dobry byl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w posiadaniu kawasaki zx7r niestety w zeszlym sezonie zaliczylem szlifa

 

tak to lecialo:

 

 

Latało się na Obidowej :wink: Ale tam życia pozbyło się kilku chłopaków :roll: :(

 

to jest w gizycku ale na obidowej tez bylem bo mam w rabce rodzine tak ze tam to sa patelnie:) no w szczegolnosci tomek od zx10r [*] dobry byl...

 

 

Spędzałem tam weekendy,ciągłe problemy z Policją...ale warto było za taką dawkę adrenaliny :wink: Całe szczęście nic mi się nie stało,ale widziałem kilka wypadków :shock: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...