Skocz do zawartości

Ciężki wypadek czarnego GT na blachach WX...


Kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego cały czas trzeba się szkolić na zamkniętych obszarach, poza drogą, bo zawsze to te kilka % więcej na wyjście z tego cało, chociaż wiadomo - jak ktoś będzie cisnął 180 przez zabudowany to mu najlepsze szkolenia nie pomogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dlatego cały czas trzeba się szkolić na zamkniętych obszarach, poza drogą, bo zawsze to te kilka % więcej na wyjście z tego cało, chociaż wiadomo - jak ktoś będzie cisnął 180 przez zabudowany to mu najlepsze szkolenia nie pomogą...

 

szkolenia szkoleniami ale pamietajmy ze w zadnych warunkach droga publiczna nie jest miejscem do zapieprzania... poprostu nalezy nie prowokowac takich sytuacji (niestety sam czesto mam z tym problem ale taka jest prawda)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, Subarak miał świnkę na lusterku... :roll:

 

 

???

 

Skąd takie info ???

 

Z TVP Warszawa.

 

Tu masz filmik z tego zdarzenia. Świnkę na lusterku widać bardzo wyraźnie. :arrow: http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne ... 11/3804278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obarazy dla nikogo ale jak masz 18 lat to masz jeszcze kiełbie we łbie.

 

 

Niestety nie można tak generalizowac , są osoby w tym wieku którzy jezdzą fenomenalnie i zachowują sie na drodze bardzo poprawnie. Taki np. Mateusz Lisowski, jak miał 16 lat i nie miał prawka jeszcze, jak mnie przewiózł Sejem po kileckiej petli to miałem narobione w gaciach :wink: Przykładów jest wiele , Robert Lucas, Giermaziak, Kubica itp. Znam osobiście wielu 18-20 latków którzy jeżdzą naprawde super, a do tego bezpiecznie.

Moim zdaniem idealnie by było , jak by taki młody kierowca miał obowiązek przeszkolenia w jakieś szkole jazdy typu SJS, i dostać odp. certyfikat np. Wiem że w którymś europejskim kraju , chyba w Austrii jest obowiązek co 5 lat przeszkolenia w specjalistycznej szkole jazdy , każdego kierowcy bez względu na wiek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do innych krajów to tam poprostu ludzi stac na lepsze sportowe samochody niz STI czy EVO

 

wymień mi chociaż jeden lepszy sportowy samochód od Evo albo Sti 8)

 

:shock:

 

chyba brakło by strony :wink: aby wymieniac :D

Jest ich co najmniej kilkadziesiąt :D , świat naprawde sie nie kończy na STI czy EVO :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ktoś tam pisał, że robią przekręty ubezpieczając subaru z turbo jako te wolnossące. Ale z tego co wiem to ubezpieczenie brane jest od pojemności, a nie mocy :?: Apropo bezpiecznej jazdy, ważne jest przewidywanie, dzięki któremu parę razy uniknąłem kolizji. Co do umiejętności również trzeba mieć dystans do siebie, oraz możliwości auta. Ja przesiadając się z ośki miałem wrażenie, że bardzo dobrze poradzę sobie w 4wd. Z niecierpliwością czekałem na śnieg, aby się pobawić (moja impreza jest za słaba na przyczepniejsze nawierzchnie 115km) i było zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałem. Początkowo uciekał mi przód mimo, że w ośce miałem to już opanowane. Jednak wyciągnąłem wnioski i jest już tak jak ja tego chcę 8) Inaczej ustawiam auto i obchodzę się z gazem, podczas slajdu lepiej nie odpuszczać gwałtownie gazu ( a jeszcze lepiej w ogóle) auto samo się wyciąga z poślizgu :wink: Niby podstawowa zasada, ale tego trzeba spróbować, aby się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z TVP Warszawa.

 

Tu masz filmik z tego zdarzenia. Świnkę na lusterku widać bardzo wyraźnie. :arrow: http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne ... 11/3804278

strona sie nie otwiera :twisted:

 

 

 

wymień mi chociaż jeden lepszy sportowy samochód od Evo albo Sti 8)

 

 

hahah, troche by sie znalazlo :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do innych krajów to tam poprostu ludzi stac na lepsze sportowe samochody niz STI czy EVO

 

wymień mi chociaż jeden lepszy sportowy samochód od Evo albo Sti 8)

 

:shock:

 

chyba brakło by strony :wink: aby wymieniac :D

Jest ich co najmniej kilkadziesiąt :D , świat naprawde sie nie kończy na STI czy EVO :roll:

Wiem, ze na tym forun nie wypada tego pisac ale na tle innych samochodów sportowych to STI czy EVO mozna conajwyzej jezdzic po popularne i jakze lubiane na tym forum bułki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kwestią nie podlegającą wątpliwości jest to, że to jest to samo auto. Teraz tylko ustalić kto nim kierował. Napisz ktoś do green-wawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał, że robią przekręty ubezpieczając subaru z turbo jako te wolnossące. Ale z tego co wiem to ubezpieczenie brane jest od pojemności, a nie mocy :?:

 

Ubezpieczenia/ryzyko jest kalkulowane na podstawie bardzo wielu czynników.

A tak czy inaczej - jeśli okłamałeś ubezpieczalnię na temat tego, jaki samochód ubezpieczasz - możesz być w d...

przy jakichs kłopotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...