Skocz do zawartości

Ciężki wypadek czarnego GT na blachach WX...


Kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zobaczyłem to BMW to od razu przypomniał mi się ten wypadek -> http://www.relacje24.pl/g/Relacje24.obi ... 160308.jpg tyle, że tu była klatka i kaski.

 

Nie wiem jak to możliwe, że nic mu się nie stało.

 

Oczywiście pomysł z odbudowywaniem tego auta to jakiś absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mnie też ale co zrobisz taki kraj mamy

Jaki kraj? Gdyby to byl 'taki kraj' to wlasnie by zabierali. I jeszcze powolano by jakies speckomisje do orzekania itd. itd. itd. Zreszta, przeciez macie jak chcecie przeglady okresowe, inspekcje ruchu drogowego itp. :lol:

 

"Sorry very", ale to jest wlasnie obowiazujace socjalistyczne podejscie - czyli zdejmujace decyzyjnosc i odpowiedzialnosc z obywatela, na rzecz panstwa. Panstwo zabierze dowod, panstwo zrobi badania, panstwo podejmie decyzje. Zawsze kogos w tym panstwie da sie przekupic i jezdzic przystankiem. A jak sie cos stanie, to przeciez panstwo zrobilo stempel w dowodzie :roll:

 

Niech kazdy jezdzi czym chce. Ale niech ma swiadomosc poniesienia wszelkich konsekwencji podjetych decyzji. A panstwo niech przestanie zajmowac sie udawana profilaktyka, tylko niech w 100% zajmie sie tymi ktorzy JUZ DOKONALI PRZESTEPSTWA. Na razie zajmuje sie sciganiem za prawdopodobienstwo.

 

Patrzylem dzis jak Policja lapala za predkosc. Miejscowka taka, ze spokojnie 110 - 120kmh mozna jechac, tereny przemyslowe, dobra nawierzchnia, dobra widocznosc, szeroko (w niedziele gieldy sie odbywaja). A lapia na 50. Za co? Rownie dobrze mozna wprowadzic przepis, ze wsadza mnie za prawdopodobienstwo gwaltu bo mam penisa :lol:

 

Jednoczesnie gdy dochodzi do wypadku, to najczesciej konsekwencje koncza sie na mandacie, sporadycznie utracie prawa jazdy. I ludzie o tym wiedza. I nap... jak dzicy. Bo przeciez jak cos sie stanie to mam OC, AC, przeglad byl. Niby predkosc duza, ale przeciez malo kto przestrzega wiec nie czepiajmy sie. Niby auto-przystanek, ale przeciez policjant nie diagnosta, niby dziury w jezdni ale przeciez dziury w jezdni to normalna sprawa, przeciez, przeciez, przeciez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowie o takich co spawala dwie powolki w jedno auto... Itd

Ale niech sobie robia i jezdza.

Ale jesli bedzie to przyczyna smiertelenego wypadku, to powinni dostac czape. Nie za to ze jezdzili przystankiem, tylko za to ze zgineli ludzie w wyniku ich decyzji.

 

Nie powinno sie wystawiac mandatow za jazde na lysych oponach. Ale jesli ktos we mnie wjechal, a mial lyse opony, to wina powinna spasc na niego (no chyba ze to ja go staranowalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
niestety w poniedziałek poniosło kierownika, I po Imprezie!

Zenujace wpisy pod ta wzmianka...

 

Przy okazji, rozmawialem z kierownikiem tytulowego GTeka co sie rozpolowil. Jesli to rzeczywiscie tak wygladalo - a czemu by nie wierzyc - to mial cholerne szczescie (albo wyczerpal na raz szesc kocich zyc, hehehe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...