Skocz do zawartości

Ciężki wypadek czarnego GT na blachach WX...


Kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wyczytałem na Accord klub czy coś w tym stylu, właściciel tej Hondy, nie tak dawno temu miał wypadek na motorze. Szkoda ludzi. Dlatego jak oglądam takie zdjęcia, cieszę się że nie stać mnie na Subaru. Za młody i za głupi jeszcze jestem na takie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem wczoraj forum Accorda. Nick "Hunter" - http://www.accordklubpolska.pl/viewtopic.php?t=17896.

Gość 2 lata wcześniej miał bardzo poważny wypadek motocyklowy. Wjechał w jakiś samochód, był kilka tygodni pod respiratorem, potem miał roczną rehabilitację. Przesiadł się do Accorda TypeR, podobno bezwypadkowego, sprowadzonego ze Szwajcarii (nawet tam linki aukcji archiwum allegro wrzucali).

Reszta o której Moniqa pisała się zgadza.

Zresztą jak się komuś chce to niech sobie poczyta cały tamten wątek :arrow: http://www.accordklubpolska.pl/viewtopi ... sc&start=0

 

Dlatego jak oglądam takie zdjęcia, cieszę się że nie stać mnie na Subaru. Za młody i za głupi jeszcze jestem na takie auto.

 

Mój kolega się w grudniu Maluchem zabił (przywalił w drzewo) bo mu się driftować zachciało. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca..wczoraj widziałam efekt tego wypadku na lawecie.

Kierowca, młody chłopak był Night Driversem (nie oceniam jak jechał, co robił..nie znam szczegółów zresztą obawiam się że dla żadnego "młodego gniewnego taki wypadek nie będzie przestrogą..a im życia nie wróci).

Niezależnie od tego to patrząc na skutki to 80 km/h raczej nie było :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem jeszcze info w necie ale na ul. Puławskiej w Pyrach , stał fso lanos zawinięty słupie, została już tylko policja pilnującego wraku... kolejny który się za bardzo śpieszył... :(

Kobieta kierowca. Przejeżdżałem pół godziny temu. Samochód miał już odcięty dach. Ciekawe, bo o tej porze na Puławskiej to już poszaleć nie można :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do watku.

Od poczatku roku w Wawie jest niezliczona ilosc wypadkow ze skutkiem smiertelnym. O wiekszosci juz zostalo napisane.

Wczoraj wieczorem (kolo 22) na Banacha - przy torach tramwajowych - widzalem kupe żelastwa co przypominalo bordowa Bete.... widok okropny... nie wiem czy ktos przezyl.

Nie wiem co sie dzieje w tym miescie - tyle osob ginie w tym miescie na ulicach...... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i motocykliści - niekoniecznie szaleńcy na szlifierkach :wink: - ja od kilku lat zaczynam sezon koło połowy kwietnia i bardzo ostrożnie - wcześniej przeciętny kapelusz w Oktavii jeszcze się nie przyzwyczaił do myśli, że motocykle już wyszły z zimowego snu - początek sezonu to ponure żniwo takich kapeluszników dlatego ja wolę przeczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca, młody chłopak był Night Driversem (nie oceniam jak jechał, co robił..nie znam szczegółów zresztą obawiam się że dla żadnego "młodego gniewnego taki wypadek nie będzie przestrogą..a im życia nie wróci).

 

Też nie znam faktów ale obiło mi się o uszy że licznik zatrzymał się na 154 km/h... Wiec zdecydowanie było za szybko już nie wspominając o pogodzie. I trochę ciężko widzę że to była jego klientka bo kto by się zgodził na taką przejażdżkę z osobą której nie zna...

 

troszke daje d myslenia kto jechal tym autem i ze na pweno nie byl to dziadek w niedziele do kosciola.

 

http://grono.net/gallery/photo/show/55792681/

 

Nie znam kierowcy ale udało mi się znaleźć jego profil na gronie. Musze przyznać że honda piękna i zadbana... była...

A po profilu widać że pasją gościa była motoryzacja i nie tylko auta ale moto też...

 

EDIT:

Nie ogarnąłem że jest już cała następna strona odpowiedzi wiec moja wypowiedz trochę już nie w temacie sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórych to oburzy ale w sumie to powinien przeżyć , i do konca życia chodzić ze świadomością , ze pozbawił wielu ludzi kogoś bliskiego........

 

ZGADZAM SIE...

 

 

 

...smutne ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórych to oburzy ale w sumie to powinien przeżyć , i do konca życia chodzić ze świadomością , ze pozbawił wielu ludzi kogoś bliskiego........

 

ale przeważnie ma fart i go już sumienie nie męczy :|

a ból pozostaje bliskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...