Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Weźcie się ogarnijcie. Wyłączyłem parę godzin temu TVn24 zeby nie sluchac ich bełkotu a tu się robi podobna atmosfera. Jeden pieprzy jakby był jakim dr Housem, drugi gada o burzeniu kościołów. Idźcie się przewietrzyć i czekajcie na sprawdzone info np od Carfita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto pojawiła się wypowiedź pilota Kubicy – Jakuba Gerbera, który ujawnił, że Robert bezpośrednio po wypadku był przytomny, potem zemdlał i odzyskiwał kilka razy świadomość, nie mając jednak dokładnej wiedzy, co się stało.

źródło: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=20309

 

 

To by mogło świadczyć o dwóch rzeczach :

- podkrwawianiu wewnętrznymi od tego osłabieniu

- bólu z połamanych kończyń i z tego powodu utratę przytomności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert po wypadku nie był w takiej dobrej kondycji bo na zdjęciach widać,że oddech był wspomagany workiem ambu.

 

Ja pieprze, to mieli go intubować jak im zaczął odpływać, mieli czekać aż będzie wstrząs i se w dupe strzykawki mieli wbijać? Sorry stary ale pierdzielisz jak połamany.

 

ten... Mlody :roll:

 

-- 6 lut 2011, o 17:31 --

 

 

To by mogło świadczyć o dwóch rzeczach :

- podkrwawianiu wewnętrznymi od tego osłabieniu

- bólu z połamanych kończyń i z tego powodu utratę przytomności

 

Jacky tak tylko zapytam, czym zajmujesz się zawodowo...? bez złośliwości pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert po wypadku nie był w takiej dobrej kondycji bo na zdjęciach widać,że oddech był wspomagany workiem ambu.

 

Ja pieprze, to mieli go intubować jak im zaczął odpływać, mieli czekać aż będzie wstrząs i se w dupe strzykawki mieli wbijać? Sorry stary ale pierdzielisz jak połamany.

Ten Młody ale z drugiej strony mu się nie dziwię... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"17:15 Świetne informacje przekazał menadżer naszego kierowcy Daniele Morelli. "Nie będzie amputacji dłoni" - napisał na portalu Twitter "

 

"Równocześnie Romanowski(specjalista w dziedzinie ortopedii ) uspokoił, że Kubica zaraz po wypadku został zaintubowany ponieważ takie są procedury, które pozwalają bezpiecznie dowieźć pacjenta do szpitala. "

 

czyli juz cos wiecej wiemy! badzmy dobrej mysli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert po wypadku nie był w takiej dobrej kondycji bo na zdjęciach widać,że oddech był wspomagany workiem ambu.

 

Ja pieprze, to mieli go intubować jak im zaczął odpływać, mieli czekać aż będzie wstrząs i se w dupe strzykawki mieli wbijać? Sorry stary ale pierdzielisz jak połamany.

Ten Młody ale z drugiej strony mu się nie dziwię... :evil:

proszę Cię...nie wymyślaj już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie pewnie mógłby wsiąść do bolidu jescze w tym roku, ale nie wydaje mi się, żeby kieronictwo Renault pozwoliło na to bez 100% sprawności.

Myślę, że "odstawią" Roberta na rok, a on przecież tyle nie wytrzyma bez motorsportu. Pociągnie go do rajdów, za pół roku widzimy Kubicę w wielu rajdowych serialach. Mam taką nadzieję i wierzę, że tego dokona. Kocha to i jest twardym fighterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Robert i tak jest już mistrzem świata. Za to, że potrafił spełnić swoje marzenia - jeździć w F1!

Jest mega twardym gościem, podejrzewam że Jego rehabilitacja będzie trwała szybciej niż rok. I gdy wróci na tor, zacznie wygrywać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego za przeproszeniem "pieprznika" informacyjnego wyłania się obraz. Ja się trząsłem kiedy pojawiały się inormacje o krwotoku wewnętrznym,urazie płuca bo to wraz z licznymi złamaniami mogło nie dawać pewności....... nawet tego nie chcę napisać i cieszę się,że się nie potwierdziło.

 

Dwa zespoły przy takim urazie wcale mnie nie dziwią. Zapewne jeden robił rękę (profesor) a drugi udo a następnie ramię.W takiej kolejności aby nie było zbyt ciasno a ręce trzeba było przywrocić krążenie aby poprostu żyła.

 

Wielu osobom może się wydawać,że jak się operacja udała to zmiażdżona ręka znów jest fajną ręką, którą za tydzień można zawiązać sznurowadło.A to może być owszem z odtworzonym unaczynieniem i unerwieniem wiszące coś.

 

 

Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że przede wszystkim Kubek jest stabilny i Jego życiu nic nie zagraża. I wierzę głęboko,że jest możliwość aby zrehabilitował się i wrócił do kokpitu.Czekajmy na wiadomości ale chyba będę "cedzić" informacje.

 

PS.7 godzin na rękę? DUŻO.Musiał abyć w kiepskim stanie.Byle do rana.Byle dobre informacje spływały.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda straconego sezonu

a ja chcialem sie na silverstone wybrac

no coz zycie

a roberta jeszcze zobaczymy w akcji napewno

tylko ze przez rok jakos tak dziwnie bedie tymbardziej ze bolid zapowiadaj sie rewelacyjnie

a tak to ktos inny spije smietanke

boje sie ze bedzie taki wystrzal jak z brown teamem a przejdzie to obok roberta

no coz .........

 

robert czekamy na ciebie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeciez chlopak z polski jest, wroci szybciej niż się wszystkim wydaje. W koncu już raz w F3 jezdzil i wygrywal prowadzac praktycznie jedna reka !

A tak na powaznie czekamy i trzymamy kciuki...

 

-- Pn lut 07, 2011 12:18 am --

 

To przeciez chlopak z polski jest, wroci szybciej niż się wszystkim wydaje. W koncu już raz w F3 jezdzil i wygrywal prowadzac praktycznie jedna reka !

A tak na powaznie czekamy i trzymamy kciuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...