Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieję że już nie wejdę w ten temat na tym forum, można spamować ale idiotyczne komentarze są chyba na najgorszym poziomie, powiem szczerze że tyle idiotycznych komentarzy to nawet na onecie nie ma - w sumie to nawet lepiej mnie zbanujcie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że już nie wejdę w ten temat na tym forum, można spamować ale idiotyczne komentarze są chyba na najgorszym poziomie, powiem szczerze że tyle idiotycznych komentarzy to nawet na onecie nie ma - w sumie to nawet lepiej mnie zbanujcie :evil:

to powiem po angielsku: łypierdalaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach samochód nie wygląda jakoś tragicznie, no niby przód przykasowany solidnie, ale kabina praktycznie nieruszona.

 

no tak ale tylnych drzwi nie ma - najprawdopodobniej faktycznie ta pieprzona bariera przeszła przez auto - jeżeli tak to i tak szczęście że jest kogo przywracać do zdrowia - mogło być gorzej - czekamy na 14 i będzie oki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spekuluje o możliwości/niemożliwości powrotu do sportu.

 

no wlasnie spekuluje ............zachowujecie sie normalnie gorzej niz tvn24 szukajac sensacji.Dzwon w Kanadzie wygladal tez tragicznie , nog tez juz mial nie miec i jakis sie wszystko samo wyprostowalo.

Poczekajcie na oficjalny komunikat a nie podniecajcie sie kadym slowem pismakow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrata krwi z wielu złamań

 

Utrata krwi może być ewentualnie przez uszkodzenie naczyń :>

 

Poza tym ze złamanej k.udowej może pójść w krwioobieg zator tłuszczowy.

 

Przy złamaniu każdej kości może pojawić się zator.

 

A poza tym, będzie dobrze.

 

1)Samo złamanie dużej kości jest utratą krwi samą w sobie.Wprzypadku kości udowej ok.2,0-2,5 L !!!!!

2)Zator jest tym bardziej prawdopodobny im większa kość a zdaje się udowa jest największa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód nie wygląda rzeczywiście źle. Dobrze,że Robert i pilot przeżyli i przeżyją ten wypadek.

 

A teraz gorzka prawda.Można już zapomnieć o jeździe Kubicy w F1. I to jest jakaś paranoiczna kuriozalna sytuacja jak kontrolowane zderzenie z ziemią samolotu w Smoleńsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...