Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Kubica najszybszy w 3. treningu

 

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie ma się co podniecać bo warunki się polepszały a inni po prostu nie zdążyli albo nie chcieli już kręcić maksa. Z drugiej strony już z 15 minut wcześniej Kubica wykręcił w pierwszym sektorze czas lepszy o 0,250 sek. od najlepszego przejazdu Vettela i później zwolnił specjalnie i nie kończył kółka... może na mokrym będzie nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hulkenberg 1 sec przewagi nad na drugim Vetelem :shock:

bardzo ciekawy jutro bedzie start.

Kubica 8

no patrz :shock: a w tych kwalifikacjach co ja oglądałem był 7 :mrgreen: ech zawsze twierdziłem że telewizja kłamie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Roberta lepiej by było żeby się mokre utrzymało do końca. Mógłby realnie o 4-5 miejsce walczyć

 

 

Niestety nie zapowiada się na to:

 

http://www.weather.com/weather/hourbyho ... h/BRXX0232

 

 

Jakoś Robert długo nie mógł dojść do ładu z bolidem jak mu zmienili opony na slicki.

O tyle dobrze, że Rosberg jest daleko i jest duża szansa, że Kubica mu trochę odskoczy w klasyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdublowali.

Nawet nie bardzo wiadomo jak to się stało, że Rosberg, Button i Schumi tak bardzo odjechali :roll:

Nasi "kochani" komentatorzy w Polsacie zajmowali się raczej Di Grassim, Sutilem i Heidfeldem, a o Robercie wspominali raz na 20 minut :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie stało że się zesr...o Skończyłem oglądac jak był 6 z niewielką stratą do poprzedzających, a za 20 min patrze i jest 11. O co chodzi?

 

a ja nie rozumiem, w jaki sposób Rosberg pomimo 3 pit stopów ukończył wyścig przed Szewcem i Kubim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem, w jaki sposób Rosberg pomimo 3 pit stopów ukończył wyścig przed Szewcem i Kubim?

 

w dużym skrócie: to przez idtiotyczne (i nie chodzi tu ze kibicuję Kubicy) zasady związane z tzw. safety car-em (tzw. zakaz oddublowywania się, co kiedyś było możliwe); Kubica w momencie wyjazdu safety cara był juz zdublowany (do Rosberga Vattel mial jeszcze chwile i tez by go łyknął) co zonaczało w efekcie, że Kubica mial automatycznie w plecy stratę jednego okrążenia a Rosberg nie i mógł sobie zjezdzac ile chciał mając zapas jednego kółka;

 

swoja drogą to też trochę itiotyczne ze F1 gdyby nie safety car wczoraj to chybaby zdublowali wszystkich - może za wyjątkiem Alonso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, Kubica zjechal na pitstop w tym samym momencie co Hulkenberg, a potem jechal za nim i nie mogl go wyprzedzic i caly czas tracil (tam sie potem pociag niezly zrobil - chyba z 8 kierowcow jechalo w sznurku). Rosberg zjechal w inny momencie i byl przed Kubica. Np. Button, ktory zjechal najwczesniej, po zmianie opon mial przed soba czysty tor + nowki opony = dzida na maksa. I sie okazalo, ze jest na 5 miejscu po zjazdach innych (startowal z 12). Potem akurat SC bylo w wyjatkowo slabym momencie - Kubica nie mogl sie oddublowac, a akurat tez mial daleko do pitlane po wyjezdzie SC (tak cos mi sie wydaje), wiec kiedy by dojechal, to juz ta kolejka za SC by go wyprzedzila. A ze Rosber nie byl zdublowany, to mogl nadgonic to prawie jedno okrazenie straty, przy okazji odwiedzic mechanikow dwa razy i wrocic nawet na koniec kolejki, gdzie i tak byl ten 6 czy ktorys, bo wiekszoc przed nim to zdublowani kierowcy.

W kazdym razie jakos tak, jak by sie okazalo, ze cos pokrecilem, to prosze nie wahac sie i sprostowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...