Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Media pisaly ze zespoly spaly u "nich" bo miejsc noclegowych zaraklo :lol:

 

Kto jedzie w przyszłym roku na GP Korei ? :wink: :mrgreen:

 

nie będzie tam przecież w przyszłym roku wyścigu co to za tor że pada!!! masakra co to ma być??? kierowca wyścigowy ma przejechać określoną liczbę okrążeń w jak najlepszym czasie w danych warunkach - obsługa wyścigu ma dbać żeby walka na torze odbywała się fair a nie skupiać się nad tym czy włosy jednemu z drugim zmokną - przecież mają kaski..jakaś taka ogólna histeria zapanowała - jak nie ekoteroryzm to deszcz na torze...bez sensu :evil:

 

ja tam za Hamiltonem nie przepadam ale w tym sezonie koleś pokazuje, że ma jaja - szacun za jego postawę... :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Schumi!!

 

Widac klasę i technikę kierowcy, gdyby tylko auto było nieco szybsze, to napewno rozdawałby dzisiaj karty.

W przyszłym sezonie napewno już tak będzie :!: :wink:

 

-- 24 paź 2010, o 11:07 --

 

[ ]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nawet mój kot już przestał oglądać i poszedł spać :lol:

 

 

Xtra ten kotek. Też bym chciał miec, ale mi żona nie pozwoli... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtra ten kotek. Też bym chciał miec, ale mi żona nie pozwoli... :cry:

Tylko nie bierz albinosa (tak jak ten ze zdjęcia) bo jest duża szansa, że będzie głuchy. Ten niestety jest. Ale przynajmniej nie słyszy komentarza Borowczyka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bierz albinosa (tak jak ten ze zdjęcia) bo jest duża szansa, że będzie głuchy.

 

O tym nie wiedziałem, że białe koty są głuche. Trochę szkoda, bo kota można wołac tak samo jak psa.

 

Ja miałem ostatnio dwa chomiki, które już niestety nie zyją i moja nie chce, żebym już miał...

Ja pochodzę od urodzenia z bloków, więc nigdy nie mogłem miec żadnego zwierzątka i dlatego teraz to się we mnie odzywa(pomimo, ze nadal mieszkam w bloku).

Żona natomiast jest z peryferii i zawsze miała do czynienia z gadziną. Widac do przesady, ze teraz nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem sobie dla urozmaicenia bieżącą klasyfikację według zeszłorocznej punktacji:

 

1. Alonso: 93

2. Webber: 88

3. Hamilton: 87

4. Vettel: 84

5. Button: 77

6. Massa: 57

7. Kubica: 48

8. Rosberg: 47

9. Schumacher: 23

10. Barrichello: 15

11. Sutil: 15

12. Kobayashi: 9

13. Petrov: 6

14. Liuzzi: 5 / Hulkenberg: 5

16. de la Rosa: 2

17. Buemi: 1 / Heidfeld: 1

 

Kolejność pierwszej dziesiątki bez zmian. Różnice punktowe - jak dla mnie porównywalne, nowy system wcale nie zamieszał mocno w klasyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyscigu nie ogladalem ale widzialem wypadek Webbera na YT i tez wydalo mi sie dziwne, ze zamiast zahamowac to sobie radosnie jedzie przez cala szerokosc toru. Troche to dziwne, bo jak pofrunal w kosmos w Walencji, to chyba hamulec wcisnal (nie pamietam dokladnie ale chyba tak), a tu marne pukniecie w sciane i juz byl w takim szoku, ze nie mogl hamulca wcisnac :P

 

-- 27 paź 2010, o 12:08 --

 

Nie mowie, ze byl to zamach na innych kierowcow :P, bo to mi nawet nie przyszlo do glowy, tylko, ze chyba troche Webber nie pomyslal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...