Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Miało,ale mimo wszystko ma to duży wpływ na budżet Renault,ponieważ jak każdy kontrakt sponsorski,ten również był realizowany w ratach,także ING nie musi płacić ostatniej raty zespołowi. Poza tym istnieje spory problem natury logistycznej,muszą zniknąć wszelkie loga zespołu. WSZELKIE,czyli bolidy,kombinezony itp. Ciekawe jak to rozwiążą z materiałami promocyjnymi i gadżetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy to dobre dla Roberta? Takie przejście do Renault? Ogarną się bez dużych sponsorów?

 

Co prawda nie pytasz mnie :roll: ale wg mnie nie jest to dobre, że Kubica przejdzie do Renaulta. Bez dużych sponsorów nie mają szans w tym sporcie i uważam, że jeżeli w ogóle zdecydują się jeździć w przyszłym roku, to będzie ich ostatni sezon. Nie wiem z kim tak naprawdę Kubica rozmawia (ł) jeszcze ale wydaje mi się, że każdy inny team jest lepszy niż Renalut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć,z jednej strony jeśli Alonso nie dał rady odbudować potęgi Renault po sezonach 05/06,to wątpliwe żeby ktokolwiek inny dał radę. Może ew. Schumacher. Więc nie należy spodziewać się że Robert sam ostro pociagnie ten zespół.

 

Z drugiej strony w cytowanym fragmencie kładziony jest nacisk na status Roberta jako leadera,co nie powinno dziwić mając w drugim bolidzie deibutanta Grosjeana ew. di Grassiego.

A status leadera niewątpliwe pomaga w zapewnieniu sobie przewagi :wink:

 

Podejrzewam że Renault znajdzie sponsorów.F1 to przede wszystkim dużo $$$ i jeśli w gre wejdą duże pieniądze związane z niewątpliwie świetną platformą reklamową,to na bok odejdą takie względy jak moralność zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault to doświadczony w sportach team. Szkoda,że dziś silniki nie są tak konkurencyjne jak kiedyś. Niemniej są nizłe. Mają prawo być mocni.

 

Jednak wycofanie ING komplikuje plany. Pod górę ma nasz Robert w F1.Aby nie był takim pechowym sportowcem jak Gołota. Wielki talent ....o krok od sukcesów na miarę światową.I tak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...