Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest ok. Robert podobno jest zameldowany w Monaco :mrgreen:

:mrgreen:

Choć z drugiej strony to już nie wiem jak z tą flagą ogólna zasada jest że wszystkie grafiki jeśli są obrócone to wiesza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a tu wychodzi że polska przyjęła inną zależność :shock: :lol:

 

Nie koniecznie, z tego co patrzylem to wlasnie czesto nie obowiazuje zasada obrot o 90 stopni zgodnie z ruchem wskazowek zegara.

http://www.ushistory.org/betsy/flagetiq.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, z tego co patrzylem to wlasnie czesto nie obowiazuje zasada obrot o 90 stopni zgodnie z ruchem wskazowek zegara.

 

A kiedy obowiazuje?

 

 

Asked about their early days in racing together back in 2000, Hamilton beat Kubica and Nico Rosberg to the European Formula A karting title the British driver smiled and said that some things about Kubica hadn’t changed: “It feels quite reminiscent of those times, when he was very, very quick, phenomenally quick, and we used to push each other on.

 

“But he said the same things then, you know. ‘Oh, it wasn’t such a good lap, blah, blah, blah, it was a terrible lap’ yeah, well, okeydokey.”

 

zrodlo

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, z tego co patrzylem to wlasnie czesto nie obowiazuje zasada obrot o 90 stopni zgodnie z ruchem wskazowek zegara.

 

A kiedy obowiazuje?

 

Chodzilo mi, ze nie dla kazdego panstwa flaga powieszona pionowo wyglada jak obrocona o 90 stopni, czesc panstw ma innaczej obrocona flage, jak np USA (przynajmniej wg tego zrodla co podalem wyzej). Dla flagi z danego panstwa zasady jak flaga wyglada w roznych konfiguracjach sa jak sadze stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi, ze nie dla kazdego panstwa flaga powieszona pionowo wyglada jak obrocona o 90 stopni, czesc panstw ma innaczej obrocona flage,

 

No wlasnie cala zabawa polega na tym, ze reguly wieszania flag sa ogolnie przyjete.

 

Flage czyta sie z gory na dol (bialo-czerwona!), gdy wieszasz ja pionowo, to czytasz od lewej do prawej - czyli musi byc dla odbiorcy bialy po lewej, zeby dalej byla bialo-czerwona.

 

Jezeli czytasz od prawej do lewej, to wieszasz odwrotnie (i pewnie dlatego w Bahrajnie wszystkie flagi byly odwrotnie, a nie z powodu bledu). Ciekawe jak wieszaja chinczycy :)

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaga byla powieszona prawidlowo.

Nie.

Tak wisi w Sejmie:

5295e99ec557b83fm.jpg

 

 

Wzór flagi państwowej Polski ogłoszony w Dzienniku Ustaw RP - wariant dla flagi w postaci wydłużonej wstęgi, w tym też wstęgi powieszonej pionowo:

b5aa4d879f17d2fdm.jpg

 

[ Dodano: Wto Kwi 08, 2008 2:40 pm ]

Jezeli czytasz od prawej do lewej, to wieszasz odwrotnie (i pewnie dlatego w Bahrajnie wszystkie flagi byly odwrotnie, a nie z powodu bledu). Ciekawe jak wieszaja chinczycy :)

Chyba masz rację, flaga Brazylii na tych zdjęciach też wisi odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi, ze nie dla kazdego panstwa flaga powieszona pionowo wyglada jak obrocona o 90 stopni, czesc panstw ma innaczej obrocona flage,

 

No wlasnie cala zabawa polega na tym, ze reguly wieszania flag sa ogolnie przyjete.

 

Flage czyta sie z gory na dol (bialo-czerwona!), gdy wieszasz ja pionowo, to czytasz od lewej do prawej - czyli musi byc dla odbiorcy bialy po lewej, zeby dalej byla bialo-czerwona.

 

Jezeli czytasz od prawej do lewej, to wieszasz odwrotnie (i pewnie dlatego w Bahrajnie wszystkie flagi byly odwrotnie, a nie z powodu bledu). Ciekawe jak wieszaja chinczycy :)

 

g.

 

Wydaje sie Twoja teoria sluszna :mrgreen: choc dla mnie to nie reguly tutaj maja znaczenie, a ustawa/konstytucja danego panstwa jak ich flaga/godlo i inne znaki maja wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, jesli tak wisi w sejmie, to jest to najlepszy dowod, ze powinno byc odwrotnie, bo tam nic nie jest normalnie tylko wszystko... ten tego... no... czarnym pieprzem. :mrgreen:

 

A a propos' Kubicy to faszystowscy dziennikarze jak zwykle widza tylko tego co sie tak smiesznie nazywa -Nikt czy jakos tak. No wiec wroza mu nawet mistrzostwo... troche sie usmialem, choc fakt, ze w Bahrajnie pan Nikt pojechal bardzo sprawnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona TESTY dzien 1:

 

1. Massa Ferrari 1:18.339

2. Wurz Honda 1:21.059

3. de la Rosa McLaren-Mercedes 1:21.566

4. Heidfeld BMW-Sauber 1:21.679

5. Piquet Renault 1:22.125

6. Coulthard Red Bull-Renault 1:22.197

7. Nakajima Williams-Toyota 1:22.431

8. Glock Toyota 1:22.590

9. Liuzzi Force India-Ferrari 1:22.846

 

http://www.f1.v10.pl/Test,Barcelona,dzi ... 10422.html

 

Nowy nos Ferrari:

ferrari_radical_nose_barcelona_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WRC fan, Dokładnie, ale Alonso kręci świetne czasy już od treningów, a wątpie aby za każdym razem na oparach jechał. Wygląda na to ,że Fenix powstał z popiołów ;)

 

McLaren wyraźnie traci forme, oj ciekawy ten sezon sie robi ciekawy :) Tylko Kwik Nick coś słabo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, Dokładnie, ale Alonso kręci świetne czasy już od treningów, a wątpie aby za każdym razem na oparach jechał.

 

No postęp widać. Ale patrząc na wyniki Q2, widać, że Alonso traci do Roberta w BMW. Ja obstawiam, że jutro Alonso pierwszy zjedzie do boksu. Z tego co mówili Sokół&Borówa to na tym torze niewielkie różnice w masie dość mocno odbijają się na czasach, więc ja tutaj upatrywałbym powodu świetnego czasu Fernando. Ale widać, że Renoofka wraca do gry tak czy siak, bo Piquet też w Top10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick dziś dwukrotnie rzutem na taśmę przechodził do kolejnych etapów kwalifikacji. Z pewnością dostarczył szefom trochę emocji.

Wyścig zapowiada się ciekawie. Nie bardzo wiadomo jak typować Renówki, ale coś mi mówi, że 5-6 miejsce to będzie maks. co osiągnie najlepszy ich kierowca w wyścigu. Obstawiam czerwone podium i Roberta na 3-4 miejscu. No chyba, że 2 pierwsze zakręty mocno przerzedzą stawkę :roll:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ponoć szukają doświadczonych bo kovalainen też nie kmini ustawiania za bardzo (jak na ich standardy)

 

[ Dodano: Nie Kwi 27, 2008 8:20 am ]

kubica jest szybki (vide druga sesja kwalifikacyjna i raczej się dotankował przed trzecią), a alonso raczej, zgodzę się z przedmówcami, zjedzie pierwszy

ferrari nie do objechania (chyba, że massa znów zaprezentuje jakiegoś ciekawego wygibusa :razz: )

ale podium jak najbardziej w zasięgu :grin: :grin:

a nick.... znowu przyjedzie w szóstce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...