Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

No i Botasowi w sumie nie tak niewiele zabrakło do P3 ;) A jeśli nie do P3 to przynajmniej przed Hamiltonem.
Ciekawe jaki faktycznie potencjał ma Alfa, bo różnica pomiędzy kierowcami całkiem spora.
 

Mercedes poradził sobie z podskakującym bolidem i będzie groźny. W końcówce Hamilton z Perezem wymieniali się najszybszymi kółkami więc widać, że wraca im prędkość.

Będzie ciekawie! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nam Dżordż wyścig zafundował,  piękna walka i obrona ładnych pare okrążeń,  na prawdę solidny wyścig Mercedesa. HAM tez dobrze sie wspiął z ogona stawki.

Ferarri coz muszą to musiało boleć,  mam nadzieję ze sie ogarną bo tak sie mistrzostw nie zdobędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jumpman napisał:

No, szczególnie z tą chęcią wycofania się.

na to samo zwróciłem uwagę, zero woli walki, musiał go inżynier przekonać że dzisiejsze auto gwarantuje punkty, powinien LH go wyściskać po wyścigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jumpman napisał:

No, szczególnie z tą chęcią wycofania się.

 

Dlatego napisałem, mając na myśli czystą jazdę: 

 

3 godziny temu, Adi napisał:

sportowym bohaterem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, chojny napisał:


 

Dopiero jak RUS udowodnił ze fura jednak jedzie to mu przeszło…  ;)

W dupie sie poprzewracalo. Placa mu za to ze ma jechac nawet jak auto ma kwadratowe kola. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skupcie się, poza @fulcrum nikt tu nie lubi Hamiltona, włączając mnie ;) 

Jego gwiazdorzenie, obrażanie się itp. wkurza nas, a firanka i nieściągalna biżuteria dopełnia wizerunek.

Jednak, jeśli ktoś z końca stawki, z prawie minutą do ostatniego, wjeżdża prawie na pudło, bez sytuacji z SC, to musze uchylić głowę w geście uznania.

Jest skubany dobry.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna nagonka jest na LH na tym forum, tak czytam i stwierdzam że to takie polskie

gdyby w takiej samej sytuacji był np VER to było by całkiem inne gadanie

biernie śledzę F1 bez jakiegoś kibicowania komukolwiek, ale ta stronniczość na forum bardzo słabo wygląda

gdy LH się gdzieś potknie to to pianie z zachwytu jest straszne

(nie nie jestem kibicem LH ani VER ani nikogo innego)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kubanow napisał:

straszna nagonka jest na LH na tym forum, tak czytam i stwierdzam że to takie polskie

gdyby w takiej samej sytuacji był np VER to było by całkiem inne gadanie

biernie śledzę F1 bez jakiegoś kibicowania komukolwiek, ale ta stronniczość na forum bardzo słabo wygląda

gdy LH się gdzieś potknie to to pianie z zachwytu jest straszne

(nie nie jestem kibicem LH ani VER ani nikogo innego)

No ale chyba sobie na tą nagonkę czymś zasłużył, przynajmniej takie jest moje zdanie.

 

Sam nie jestem jakimś wielkim fanem F1, to dla mnie po prostu część motosportu którego jestem fanem, ale wydaje mi się że gdyby inny zawodnik przez lata tak się zachowywał, tak był traktowany przez sędziów, władze F1 to by wyglądało tak samo.

 

I dlaczego stwierdzasz że o takie polskie? Myślisz że na zagranicznych forach jest inaczej? Poczytaj troszkę, i nie chodzi tu tulko o HAM i F1...

 

 

 

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kornik napisał:

No ale chyba sobie na tą nagonkę czymś zasłużył, przynajmniej takie jest moje zdanie.

 

Sam nie jestem jakimś wielkim fanem F1, to dla mnie po prostu część motosportu którego jestem fanem, ale wydaje mi się że gdyby inny zawodnik przez lata tak się zachowywał, tak był traktowany przez sędziów, władze F1 to by wyglądało tak samo.

 

I dlaczego stwierdzasz że o takie polskie? Myślisz że na zagranicznych forach jest inaczej? Poczytaj troszkę, i nie chodzi tu tulko o HAM i F1...

 

 

 

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rombu napisał:

Czy na pewno tylko na The Forum? :

 

nie wypaczaj moich wypowiedzi

ja nie napisałem że tylko na tym forum

 

to co się dzieje tutaj to taka piaskownica jak z onetu czy innego pudelka

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się prowokować, zaraz pisanie o innych zawodnikach dobrze będzie „atakiem” na Hamiltona…. paranoja. Już widziałem na FB fanów Hamiltona hejtujacych Russella, bo dobrze mu idzie i śmiał się w miarę pozytywnie wypowiedzieć o bolidzie Mercedesa, masakra jakaś….  :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubanow napisał:

straszna nagonka jest na LH na tym forum, tak czytam i stwierdzam że to takie polskie

gdyby w takiej samej sytuacji był np VER to było by całkiem inne gadanie

biernie śledzę F1 bez jakiegoś kibicowania komukolwiek, ale ta stronniczość na forum bardzo słabo wygląda

gdy LH się gdzieś potknie to to pianie z zachwytu jest straszne

(nie nie jestem kibicem LH ani VER ani nikogo innego)

 

Uważam, że w dzisiejszych czasach fałszywej poprawności politycznej i obyczajowej tym bardziej ważne jest zachowanie zdrowego rozsądku i wskazywanie, obnażanie hipokryzji i fałszu. Idealnie tu nie jest, ale z grubsza zachowujemy odpowiednią przeciwwagę.

Być może nie możesz tego zauważyć, bo nie czytałeś/słuchałeś HAM przez ostatnie lata?

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubanow napisał:

straszna nagonka jest na LH na tym forum, tak czytam i stwierdzam że to takie polskie

gdyby w takiej samej sytuacji był np VER to było by całkiem inne gadanie

biernie śledzę F1 bez jakiegoś kibicowania komukolwiek, ale ta stronniczość na forum bardzo słabo wygląda

gdy LH się gdzieś potknie to to pianie z zachwytu jest straszne

(nie nie jestem kibicem LH ani VER ani nikogo innego)

Bo to buc, burak, hipokryta i zupełnie niezasłużenie tytułowany "najlepszym kierowcą w historii" brytol używający własnej rasy jako argumentu do zbijania i odwracania wszelkiej krytyki.

 

Do tego średnio czysty kierowca który bez bolidu minimum +2s na okrążeniu średnio sobie (po latach dominacji Mercedesa) radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubanow napisał:

tak czytam i stwierdzam że to takie polskie

 

Nie lubię kiedy ktoś taką politykę wstydu uprawia. Każda nacja ma wiele powodów do wstydu ale nikt jakoś tak chętnie się z tego nie śmieje, jak to się nas do tego ostatnimi laty zachęca.

Pracuję od wielu lat z wieloma nacjami i uwierz mi, nie mamy się na ich tle czego wstydzić. Zwłaszcza jeśli wziąć na tapetę kraje cywilizowanej Europy.

  • Super! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...