Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jumpman napisał:

Hehe zle policzyli punkty. Jescze matematycznie nie ma gwarantowanego mistrzostwa. Albo Sokół cos zle liczy :mrgreen:

Coraz więcej redakcji informuje o 1p wiec chyba wszyscy źle zaczynają liczyć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, -=nikon=- napisał:

Ciekawe co teraz zrobią bo świętowanie trwa. 

Znaleźli uzasadnienie dla pełnych punktów. O ile formalnie to się pewnie broni, to Mikołaj Sokół od razu znalazł potencjalną lukę na przyszłość w tym przepisie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Maciek Niemy napisał:

No nie było mocnych na niego w tym roku...:unsure:

FB_IMG_1665312072288.jpg

Wystarczyło popatrzeć jak łyknął Leclerca po zewnętrznej na pierwszym zakręcie wiec chyba nie ma wątpliwości dlaczego. To mimo wszystko wibutny i mega spektakularny kierować który ewidentnie jeździ wedle zasady Senny za co czapki z glow. 

 

"I am not designed to come second or third. I am designed to win fra engelsk"

 

Teraz trzeba miec tylko nadzieje ze MB sie ogarnie i będą konkurencyjni w przyszłym roku. Co by nie mowic brakowało mi nerwa Toto. 

 

Co do samego wyścigu to coz mam wrażenie ze FIA operuję na zasadzie wypuśćmy chłopców na tor i zobaczymy jak sobie poradzą.....

Traktora nawet nie komentuje bo to skandal za który ktos solidnie powinien beknąć. 

Z reszty to fajne ścigania Ocona z Lewisem i Leca z Checo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, turdziGT napisał:

 

Co do samego wyścigu to coz mam wrażenie ze FIA operuję na zasadzie wypuśćmy chłopców na tor i zobaczymy jak sobie poradzą.....

A ja sie zastanawiam po co w F1 deszczowe opony skoro w warunkach na opony przejsciowe mamy czerwoną flagę.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też sobie obejrzeć onboard Alonso po tym jak drugi raz zmienił opony. Byl 3,5s szybszy niż reszta i ostatnie kilkaset metrów przejechali łeb w łeb z Vettelem.
Za dużo się działo na koniec i realizator nie pokazał w głównym kanale.

Szacun dla Maxa, zwlaszcza za pierwszy zakręt, a dla Checo za cały wyscig i sezon. Gdyby tak skutecznie nie zabierał punktów konkurencji, to Maxowi też by tak łatwo nie było.

Ferrari..... Sainz załamka, Leclerc niestety tempo dalekie od RB.
Szkoda. Nudno się robi jak jeden zespół tak dominuje.



Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...