Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tutek napisał:

Gentleman, a short view back to the past. 

https://youtu.be/y0R60bQiwI4

GP Niemiec 2012, Vettel wyprzedza Buttona. Po wyścigu zostaje mu doliczona kara 20 sekund za ten manewr. 

A teraz przypomnijmy sobie manewr Św. Lewisa z Abu Dhabi.

No tak,rzeczywiscie identyczna sytuacja pod kazdym wzgledem. Klasyczny fan F1;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek106 napisał:

No tak,rzeczywiscie identyczna sytuacja pod kazdym wzgledem. Klasyczny fan F1;)

Kopia niemalże. Widzę "fanklub" HAM znów w natarciu. Co Wy zrobicie jak go kiedyś zabraknie? Była chwila kultury na początku tygodnia, a widzę, że to tylko branie rozbiegu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, przymar napisał:

Kopia niemalże. Widzę "fanklub" HAM znów w natarciu. Co Wy zrobicie jak go kiedyś zabraknie? Była chwila kultury na początku tygodnia, a widzę, że to tylko branie rozbiegu było.

Tak zdecydowanie kopia pod każdym względem:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 19:56, BelegUS napisał:

Sir Caris Płaczmilton przegrał, w Internecie słychać brytolskie wycie, Toto wyszedł na buraka a cały team Fiacedesa na hipokrytów - i od razu humor git.

 

Jeszcze się przebąkuje, że brytyjski płaczek zamkowy może zrobić Rosberga i rzucić karierę. To by już było zbyt piękne. Tylko kto wtedy będzie robił scysje z mistrzem power-pointa, Mr Saturday Russelkiem?

no, normalnie pełna kultura, zero hejtu, sama merytoryka! naprawdę trzeba jechać po kimś by pokazać jak to F1 kogoś interesuje? taki ból tylnej części ciała? żenada!!!!!

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 19:56, BelegUS napisał:

Sir Caris Płaczmilton przegrał, w Internecie słychać brytolskie wycie, Toto wyszedł na buraka a cały team Fiacedesa na hipokrytów - i od razu humor git.

 

Jeszcze się przebąkuje, że brytyjski płaczek zamkowy może zrobić Rosberga i rzucić karierę. To by już było zbyt piękne. Tylko kto wtedy będzie robił scysje z mistrzem power-pointa, Mr Saturday Russelkiem?

no, normalnie pełna kultura, zero hejtu, sama merytoryka! naprawdę trzeba jechać po kimś by pokazać jak to F1 kogoś interesuje? taki ból tylnej części ciała? żenada!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, chojny napisał:

To jak myślicie, jaka bedzie kolejność w stawce w przyszłym roku? Jakie top5 będzie walczyć w czubie? 

VER, HAM, RUS, NOR, SAI lub PER. Kolejność przypadkowa. Albo i nie ;)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z Jerzym to do końca nie wiadomo.
Może błyszczeć, ale jakieś spektakularne wpadki też by mnie nie zdziwiły. 3 sezony w ogonach, a teraz wielka presja w Mercu mogą zrobić swoje. Ogolnie to fajny chłopak i ja bym chętnie zobaczył jak stawia HAM wysoko poprzeczkę.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Mercedes będzie zdecydowanym faworytem. Widać że dużo zasobów poszło już w trakcie sezonu w rozwoj nowego projektu kosztem rozwoju w12. W przeciwieństwie do RedBulla który wiedział że teraz albo nigdy. 

 

Ferrari też odpuściło rozwój w tym roku bardzo szybko, z tym że oni od lat robią tylko "dobry" bolid jak by czegoś brakowało...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bosmanmoże Jurek ogarnie stres - pokazał, że potrafi. Nowy wóz, za ciasne buty i w sumie ośmieszył etatowego kierowcę. Miał presję - musiał pokazać, że to Williams jest słaby, nie on. I udało mu się to. Środowisko Mercedesa może nie będzie tak toksyczne jak w Puszkach. Im zależy aby obydwaj kierowcy dojeżdżali w dużych punktach - dla nich priorytet, to mistrz konstruktorów, kierowca, to tylko miły dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fulcrum napisał:

no, normalnie pełna kultura, zero hejtu, sama merytoryka! naprawdę trzeba jechać po kimś by pokazać jak to F1 kogoś interesuje? taki ból tylnej części ciała? żenada!!!!!

Słychać Hamilboyów wycie? Znakomicie <3

  • Super! 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, .Misza. napisał:

może Jurek ogarnie stres - pokazał, że potrafi. Nowy wóz, za ciasne buty i w sumie ośmieszył etatowego kierowcę.

Pokazał też, że za safety carem potrafi się rozbijać jak jedzie o coś więcej niż pietruszkę. Czas pokaże.

 

13 godzin temu, .Misza. napisał:

Środowisko Mercedesa może nie będzie tak toksyczne jak w Puszkach. Im zależy aby obydwaj kierowcy dojeżdżali w dużych punktach - dla nich priorytet, to mistrz konstruktorów, kierowca, to tylko miły dodatek.

Valtteri miał by chyba inną opinię na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jumpman napisał:

Uważam że Mercedes będzie zdecydowanym faworytem. Widać że dużo zasobów poszło już w trakcie sezonu w rozwoj nowego projektu kosztem rozwoju w12. W przeciwieństwie do RedBulla który wiedział że teraz albo nigdy. 

 

Ferrari też odpuściło rozwój w tym roku bardzo szybko, z tym że oni od lat robią tylko "dobry" bolid jak by czegoś brakowało...

Przy tak duzych zmianach w przepisach nie ma absolutnie zadnej gwarancji. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jumpman napisał:

Wiem, pamiętam BMW 2009 wielkich orędowników KERS pewnych swojego projektu ;)... po czym wszedł BrawnGP cały na biało. Dosłownie:)

Tak, pozamiatane było zupełnie czymś innym. Mam nadzieję, że dojdzie do przetasowania i wyrównania stawki. Wiem, że tak nie będzie ale pomarzyć można :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, .Misza. napisał:

Tak, pozamiatane było zupełnie czymś innym. Mam nadzieję, że dojdzie do przetasowania i wyrównania stawki. Wiem, że tak nie będzie ale pomarzyć można :rolleyes:

no williamsa i haasa na czele bym się nie spodziewał

ale przetasowania beda jakies bankowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, _akir_ napisał:

no williamsa i haasa na czele bym się nie spodziewał

Haas jak piszesz, pewnie będzi okupował doły tabeli. Ale Williams? Zaliczyli jakiś progres, myślę, że w przyszłym roku powalczą w środku stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...