Skocz do zawartości

SUBARU - USER & SERVICE MANUALE


demol

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebujesz jakiejś konkretnej informacji? Całkiem fajne są te skrócone instrukcje na stronie SIP.

Nie raczje chodzi mi o całą instrukcję. Oczywiście odkrywanie do czego służy jakiś przełącznik też jest bardzo podniecające, ale czasami warto sobie poczytać. Np. ostatnio (mam auto jakiś miesiąc) odkryłem przycisk do odmrażania wycieraczek (albo tak mi się zdaje, że do tego służy).

Tak więc chętnie albo kupię albo skseruję, albo w postaci elektronicznej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam szanownych,

zamieszczam PDF "serwisowe" do Forestera 2000 (teoretycznie). Duzo jedna dalo sie na ich podstawie ustalic. zakupione na nieistniejacej stronie "autorepairmanualcd".

A sciagnac mozna tymczasowo z "O TUTAJ" .

 

Fido__ a mozna by tak od ciebie komplecik do Forestera?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__ a mozna by tak od ciebie komplecik do Forestera?

 

Ja mogę gdzieś wrzucić, aby nie było ograniczeń i limitów dla kraju. Tylko powiedzcie gdzie, bo się nie znam.

 

Acha, i proszę o wybaczenie wszystkich, którzy na priv mnie proszą o płyty i wypalanie. Gdybym miał do każdego wysyłać z osobna, to nocowałbym na poczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam |! w szczegolnosci FIDO chyba zajarzylem o co biegalo tobie!!!????

marudzilem BO NIENAWIDZE pasztetow !!!!!!!!!! TERAZ jestem {mam nadzieje} w dobrym miejscu na zadania mojego pytania ?

 

moje subaru to impreza 1997r estate sport 1994c 16V numer sil.931420 numer VIN -JF1GF8KJ4VG021329 moje pytanie to ile ten motor ma koni? {naprawde realnie} co oznaczaja te numery ? na razie zrobilem jej kapiel ze wszystkich olei i plynow ,filtr ow!!!!! Wczoraj dalem jej nowe mruczenie z sti narazie wiecej nie dam rady!!!! kasa!!!!!!!!!!!!! ale jak bede we wrocku to bede chcial jej dac troche wiecej werwy {bezpiecznie dla niej } U kogos kto sie na tym dobrze zna najlepiej nie drogo {wiem nie mozliwe} MOTOR i reszta z tego co widze byly nie ruszane nic niebylo modernizowane!!! :wink: dzieki za newsy i WIADOMOSCI o moim modelu JACK :roll: [/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu wielu mądrzejszych niż ja ale moim skromnym zdaniem powinieneś mieć seryjnie 211 koni pod maską (wersja turbo) +- kilka bo mogło parę uciec

jeśli chcesz tylko mapę to za chwile ktoś cię pokieruje jeśli coś z silnikiem podłubać to też się znajdą biegli w tej materii ,oczywiście jeśli w gre wchodzi tylko wrocek

zastanów się co to ma być i do czego chcesz używać auta i ile kasy możesz przeznaczyć na operacje ulepszania/zmieniania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, poszukuję pilnie manual'a do Justy 1.2 4x4 3d rocznik 1990-1991 (nie jestem pewny).

W temacie jest link, ale już nie aktualny. Czy może wiecie gdzie mogę znaleść tą servisówkę? Najlepiej w języku angielskim, ale i w niemieckim też może być. Interesuje mnie cała.

Pozdrawiam! Mój mail: andrzej_rudy@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja dziś przypadkiem znalazłem tę stronkę http://carfiche.com/manuals021/cars/. Serwisówka WRX 02, jak również Nissany, Mitsu, Acura, Honda, Infinity, Mazda

 

Owners manuale: http://www.analogstereo.com/subaru_owners_manual.htm

 

EDIT: Kolejna stronka. Tutaj serwisówki do Forestera http://carfish.mentally-challenged.com/

 

 

UWAGA, nie wszystkie linki sprawdzone przeze mnie. W razie czego nie miejcie pretensji gdyby gdzieś jakiś fake się trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdro

Fido__
(specjalne pozdrowienia dla Ciebie piterh )

Dziwisz się, że Cię pozdrawiam - nie pisz na public, pokombinuj... A jak nadal nie wiesz to wyloguj się i zobacz jeszcze raz bez zalogowania

ale juz sie zorientowałem o co chodzi - znalazłem czego szukałem - i mam nadzieje że z czasem ja będę mógł pomóc

pozdro dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...