Skocz do zawartości

SUBARU - USER & SERVICE MANUALE


demol

Rekomendowane odpowiedzi

a znajdzie się gdzieś manual do Foresia 2.0 XT 2003/2004 ? z góry dzieny.

 

Mam workshop manual do tego forysia. Ale jest tego trochę... Daj namiar na pojemną skrzynkę to wyślę.

 

W ogóle mam taką płytkę z workshop manualami do

- Impreza up to 99 i potem do 2002

- Forester 1999-2002 i 2003-2004

- Legacy up to 99 u potem 2000, 2001, 2002

 

Jeśli ktoś ma pojemny serwer, to mogę wrzucić

 

Jak duze to jest? Bo ja byl ladnie prosil o takie manuale, szczegolnie do OBK MY98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duze to jest? Bo ja byl ladnie prosil o takie manuale, szczegolnie do OBK MY98.

 

Całość się mieści na jednej płytce CD. Popełniłem szaleństwo i kupiłem sobie na ebay'u. Mogę wypalić jedną sztukę i przesłać komuś kto umieści na serwerze. Bo pojedynczą dystrybucją to nie chce mi się zajmować.

 

Albo niech ktoś mi da na chwilę konto na pojemnym serwerze ftp. Wtedy wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duze to jest? Bo ja byl ladnie prosil o takie manuale, szczegolnie do OBK MY98.

 

Całość się mieści na jednej płytce CD. Popełniłem szaleństwo i kupiłem sobie na ebay'u. Mogę wypalić jedną sztukę i przesłać komuś kto umieści na serwerze. Bo pojedynczą dystrybucją to nie chce mi się zajmować.

 

Albo niech ktoś mi da na chwilę konto na pojemnym serwerze ftp. Wtedy wrzucę.

 

Mozesz mi to wrzucic na moj iDisk, pliz?

 

instrukcja poszla na priv (mam nadzieje, ze doszla) : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem szaleństwo i kupiłem sobie na ebay'u.

W związku z tym, że niektóre serwisy nie posiadają schematu instalacji elektrycznej do Forestera '06, apeluję:

Panowie! Zróbmy zrzutkę i wyślijmy po jednej kopii do ASO!

Chłopaki się ucieszą.

 

Wyjdzie po 6 groszy na forumowicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem szaleństwo i kupiłem sobie na ebay'u.

W związku z tym, że niektóre serwisy nie posiadają schematu instalacji elektrycznej do Forestera '06, apeluję:

Panowie! Zróbmy zrzutkę i wyślijmy po jednej kopii do ASO!

Chłopaki się ucieszą.

 

Wyjdzie po 6 groszy na forumowicza...

 

A czy mozemy zrobic zrzutke albo chociaz akcje protestacyjna na rzecz tego, zeby jakikolwiek serwis pracowal w godzinach innych niz 9AM - 5PM od poniedzialku do piatku? Nie mowie, ze cos mi zdechlo i musze naprawic, ale jak kiedys zdechnie? To co ja zrobie? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem szaleństwo i kupiłem sobie na ebay'u.

W związku z tym, że niektóre serwisy nie posiadają schematu instalacji elektrycznej do Forestera '06, apeluję:

Panowie! Zróbmy zrzutkę i wyślijmy po jednej kopii do ASO!

Chłopaki się ucieszą.

 

Wyjdzie po 6 groszy na forumowicza...

 

A czy mozemy zrobic zrzutke albo chociaz akcje protestacyjna na rzecz tego, zeby jakikolwiek serwis pracowal w godzinach innych niz 9AM - 5PM od poniedzialku do piatku? Nie mowie, ze cos mi zdechlo i musze naprawic, ale jak kiedys zdechnie? To co ja zrobie? : )

Subaru się nie psują.

A w soboty i niedziele, to mają wręcz zakazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru się nie psują.

A w soboty i niedziele, to mają wręcz zakazane.

 

Ufff, uspokoiles mnie...

 

Chociaz! Coz mi dzisiaj zabrzeczalo, jak przelatywalem przez kostke na tylach Dworca Zachodniego w DC. Ale w sumie to dzis jest sroda, wiec w sumie mu nie wolno, ale jak bedzie bardzo chcial, to moze... Hm...

 

To ja to jeszcze sobie wszystko raz przemysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duze to jest? Bo ja byl ladnie prosil o takie manuale, szczegolnie do OBK MY98.

 

Całość się mieści na jednej płytce CD. Popełniłem szaleństwo i kupiłem sobie na ebay'u. Mogę wypalić jedną sztukę i przesłać komuś kto umieści na serwerze. Bo pojedynczą dystrybucją to nie chce mi się zajmować.

 

Albo niech ktoś mi da na chwilę konto na pojemnym serwerze ftp. Wtedy wrzucę.

 

A czy to są takie do wersji amerykańskiej, czy europejskiej Forestera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownym zbiegiem okoliczności dokładnie te materiały, które mam znalazły się na pewnym serwerze ;-) Mam nadzieję, że uda się je ściągnąć i komuś się przydadzą.

 

Impreza: http://www.megaupload.com/?d=5MMRRSL5

 

Legacy: http://www.megaupload.com/?d=TE358JZ5

 

Forester: http://www.megaupload.com/?d=4NJBALYG

 

Technical references, model updates: http://www.megaupload.com/?d=YMBE4TA4

 

Żeby to ściągnąć, po kliknięciu na link, w prawej górnej części okna przeglądarki pojawia się pole "anty-robotowe" do którego należy przepisać kilka liter wyświetlonych jako obrazek. Mam nadzieję, że komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megaupload okazał się nieskory do udostępnienia wolnego slotu. Próbowałem go oszukać łącząc się przez proxy z różnych krajów - np. chiny mają 600 slotów ;) ale nic to nie dało. Ew. francja i niemcy dawały szansę na wejście, ale okazywało się, że megaupload potem weryfikuje port i jak ktoś używa proxy to odmawia współpracy.

 

Koniec końców wydałem $5 na 2 dniowy access. Jak ktoś chce manuale na CD to mogę wypalić i wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megaupload okazał się nieskory do udostępnienia wolnego slotu. Próbowałem go oszukać łącząc się przez proxy z różnych krajów - np. chiny mają 600 slotów ;) ale nic to nie dało. Ew. francja i niemcy dawały szansę na wejście, ale okazywało się, że megaupload potem weryfikuje port i jak ktoś używa proxy to odmawia współpracy.

 

Matko z corka, co ta poczta wyrabia - ide rano do skrzynki, otwieram, patrze - a tam bezimienna koperta z cedekiem w srodku. Wsadze do kompa, mysle, takoz uczynilem - a co na plycie? Manuale! Cud panie i panowie, cud!

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megaupload okazał się nieskory do udostępnienia wolnego slotu. Próbowałem go oszukać łącząc się przez proxy z różnych krajów - np. chiny mają 600 slotów ;) ale nic to nie dało. Ew. francja i niemcy dawały szansę na wejście, ale okazywało się, że megaupload potem weryfikuje port i jak ktoś używa proxy to odmawia współpracy.

 

Matko z corka, co ta poczta wyrabia - ide rano do skrzynki, otwieram, patrze - a tam bezimienna koperta z cedekiem w srodku. Wsadze do kompa, mysle, takoz uczynilem - a co na plycie? Manuale! Cud panie i panowie, cud!

 

;)

To chyba jakaś zorganizowana akcja. Też dzisiaj znalazłem kopertę. Ciekawe kto to ? ;-)

 

THX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

No to kolejny link do manuala. Tym razem myśle że rozwiąze on problemy z oponami, ET i całą resztą zagadnień które się pojawiają.

http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html

PS. Czy któryś admin może podwiesić ten topic, tak będzie prościej go szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Poszukuję user manuala do OUTBACKA z grudnia 2005. Dzisiaj dowiadywałem się w serwisie AK na Krakowskiej czy można kupić i dowiedziałem się, że nie mają.

Mam tylko wersję niemiecką, ale z przyczyn obiektywnych - nie jest dla mnie zrozumiała . Może być wersja angielska.

Może ktoś pomoże? Gdzie to znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...