Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze krótsze przełożenie główne ? To juz wole nic sie nie bedzie robić tylko mieszać biegali bo juz w zwykłej ST biegi sa bardzo , bardzo krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazje przejechać sie polo GTI ale jeszcze 1.4tfsi.

Dla mnie bliżej mu do auta gt niz GTI.Emocji za kierownica bardzo mal ono i jeszcze esp nie da sie całkowicie wyłączyć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie plus mało precyzyjny układ kierowniczy w porównaniu z Fiesta ST.Ogolnie to tak jak by porównać tygryska wychowanego w zoo a takiego ktory wychował sie na wolności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysto teoretyczne pytanko... focus MK2 RS czy a45 AMG? dzisiaj pierwszy raz usłyszałem dźwięk a45, bez pałowania na spokojnie, i myślę że miałbym banana na facjacie jeżdżąc tym samochodem, do tej pory myślałem że to Focus ładnie brzmi. O prowadzeniu i zachowaniu się na drodze niestety nie mogę za wiele powiedzieć... jeszcze. A Wy co byście wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysto teoretyczne pytanko... focus MK2 RS czy a45 AMG? dzisiaj pierwszy raz usłyszałem dźwięk a45, bez pałowania na spokojnie, i myślę że miałbym banana na facjacie jeżdżąc tym samochodem, do tej pory myślałem że to Focus ładnie brzmi. O prowadzeniu i zachowaniu się na drodze niestety nie mogę za wiele powiedzieć... jeszcze. A Wy co byście wybrali?

Użytkuję A45, jak masz jakieś szczegółowe pytania to dawaj!

 

To co najlepsze w tym aucie dla mnie, akurat wczoraj wróciłem z urlopu. Trasa Kraków - Alpy/Austria, jazda bez szaleństw ale nie emerycka, czasami w tunelach strzelałem z wydechu, w Niemczech pogoniłem sie z Porsche. Spalanie na całej trasie wyszło 8.5 litrów!! 7 biegowy automat robi swoje. Auto się prowadzi niesamowicie pewnie i stabilnie. Nie bolały mnie plecy, bardzo wygodnie sobie podróżowałem. Dojechałem, dowiozłem bagaże, narty, pasażera. Następnego dnia siup na zakręty, polatać po serpentynach, wyżyć się. Lata jak szalone. Idealne auto! B)

 

Ps, koniecznie trzeba zamówić jak coś sportowy wydech, fotele ala kubły. Nie zamawiaj twardego zawieszenia bo zęby stracisz.

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... zamawiać jeszcze długo nie mam zamiaru ;) ale fajnie poczytać...  To powinna być kwintesencja Hothatcha- auto do (prawie) wszystkiego! masz jakiekolwiek porównanie z Focusem?

Niestety nie. Mam porównanie z Meganką RS bo przyjaciel śmiga i nie raz nie dwa porównywaliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czysto teoretyczne pytanko... focus MK2 RS czy a45 AMG? dzisiaj pierwszy raz usłyszałem dźwięk a45, bez pałowania na spokojnie, i myślę że miałbym banana na facjacie jeżdżąc tym samochodem, do tej pory myślałem że to Focus ładnie brzmi. O prowadzeniu i zachowaniu się na drodze niestety nie mogę za wiele powiedzieć... jeszcze. A Wy co byście wybrali?

Użytkuję A45, jak masz jakieś szczegółowe pytania to dawaj!

 

To co najlepsze w tym aucie dla mnie, akurat wczoraj wróciłem z urlopu. Trasa Kraków - Alpy/Austria, jazda bez szaleństw ale nie emerycka, czasami w tunelach strzelałem z wydechu, w Niemczech pogoniłem sie z Porsche. Spalanie na całej trasie wyszło 8.5 litrów!! 7 biegowy automat robi swoje. Auto się prowadzi niesamowicie pewnie i stabilnie. Nie bolały mnie plecy, bardzo wygodnie sobie podróżowałem. Dojechałem, dowiozłem bagaże, narty, pasażera. Następnego dnia siup na zakręty, polatać po serpentynach, wyżyć się. Lata jak szalone. Idealne auto! B)

 

Ps, koniecznie trzeba zamówić jak coś sportowy wydech, fotele ala kubły. Nie zamawiaj twardego zawieszenia bo zęby stracisz.

 

 

 

 

Dzięki za opinię! Mam podobne odczucia po kilku jazdach testowych ;) Z tym że nie wiem jak z tymi kubłami, w Evo dłuższa trasa jest upierdliwa i w takiej A45 wolałbym chyba standardowe (skórzane) fotele + twardy zawias raczej nie będzie mnie przeszkadzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmmm... zamawiać jeszcze długo nie mam zamiaru ;) ale fajnie poczytać...  To powinna być kwintesencja Hothatcha- auto do (prawie) wszystkiego! masz jakiekolwiek porównanie z Focusem?

Niestety nie. Mam porównanie z Meganką RS bo przyjaciel śmiga i nie raz nie dwa porównywaliśmy ;)

 

i jak wypada a45 na jej tle? Jak znajdziesz chwilę to fajnie byłoby poczytać opinie  z pierwszej ręki :) !

 

 

czyżby w nowszych evo zepsuli fotele? w VI robiłem trasę UK-PL i było całkiem wygodnie... 

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zepsuli :P po prostu nie widzę opcji jakiejś dłuższej jazdy przynajmniej w odpowiadającej mi pozycji z mocno wyprostowanym oparciem ;) Inna sprawa że od kilku lat w trasy jeżdżę moim busem z tempomatem i jak mam trzymać gaz na trasie to mnie szlag trafia :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twardy zawias raczej nie będzie mnie przeszkadzał ;)

Akceosryjne zawieszenie w przedlifcie było mega twarde, znam sytuacje z jednego z salonów gdzie kazali klientowi podpisać oświadczenie, że w skrócie nie będzie miał do nich żadnych pretensji o twardość zawieszenia, bo nie da sie tym jeździć po naszych drogach :D seryjne jest idealne.

 

akcesoryjne fotele performance są mega, i wygodne i super wyglądają. Do tego kupując je dostawało się wajchę od biegów jak w sls.

 

Boorek celujesz w nowego czy używke przedlift? Jeśli używke to znajdź na fb MIKIS525, on Ci wszystko opowie o a45 przedlift.

 

Btw widzieliście jak polift podrożał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

akcesoryjne fotele performance są mega, i wygodne i super wyglądają. Do tego kupując je dostawało się wajchę od biegów jak w sls.

 

 

 

Wajcha zmiany biegów + łopatki aluminiowe to oddzielny pakiet, który także chciałbym mieć, natomiast fotele to inny pakiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...