Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

 

a tam napisano:

 

 

Jakość Subaru Legitymująca się bogatym doświadczeniem w konstruowaniu aut osobowych z napędem 4x4, marka Subaru jest w czołowej stawce producentów ocenianych w niezależnych testach dotyczących niezawodności oraz satysfakcji klientów. W dniach 22 - 23 września 2012 roku odbyła się IV edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych 3TM 2012r. gdzie prezentowaliśmy Subaru Forester zakupione w naszym salonie w 2002r., które to zdecydowaliśmy się odkupić od naszego Klienta, w zamian oferując najnowszy model samochodu Subaru. Samochód przejechał 440 000 KM bez ani jednej naprawy. 11 razy objechał równik. Wnętrze samochodu nie nosi praktycznie żadnych śladów zużycia tak charakterystycznych przy dużej eksploatacji dla innych marek pojazdów. Samochód Subaru Forester z 2002r. możecie Państwo zobaczyć w naszym salonie.

 

Coś pięknego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a tam napisano:

 

 

Jakość Subaru Legitymująca się bogatym doświadczeniem w konstruowaniu aut osobowych z napędem 4x4, marka Subaru jest w czołowej stawce producentów ocenianych w niezależnych testach dotyczących niezawodności oraz satysfakcji klientów. W dniach 22 - 23 września 2012 roku odbyła się IV edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych 3TM 2012r. gdzie prezentowaliśmy Subaru Forester zakupione w naszym salonie w 2002r., które to zdecydowaliśmy się odkupić od naszego Klienta, w zamian oferując najnowszy model samochodu Subaru. Samochód przejechał 440 000 KM bez ani jednej naprawy. 11 razy objechał równik. Wnętrze samochodu nie nosi praktycznie żadnych śladów zużycia tak charakterystycznych przy dużej eksploatacji dla innych marek pojazdów. Samochód Subaru Forester z 2002r. możecie Państwo zobaczyć w naszym salonie.

 

Coś pięknego :)

 

 

czapki z glow i niski poklon! :hi::bowdown:

ot wam i "panewko-delikatny" EJ205 - da sie? da sie! jezdzic to trzeba umiec :)

 

 

 

 

p.s. teraz takich aut juz nie robia! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak interpretowane jest sformułowanie " bez ani jednej naprawy".  

Jeżeli właściciel profilaktycznie wymieniał odpowiednie podzespoły ( np. pompa wspomagania, które żyją "średnio" 6-7 lat, SLS'y podobnie, przekładnia podobnie, ) to faktycznie mogło się obyć bez awarii. W sumie to każdy element można nazwać "materiałem eksploatacyjnym". Nawet silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli właściciel profilaktycznie wymieniał odpowiednie podzespoły

 

Wcale bym się nie zdziwił - biorąc pod uwagę stan wnętrza (nawet jeśli jest praktycznie pewne, że salon który pokazuje tego Forka zadbał o ultradrobiazgowy 'detailing'), oryginalny właściciel musiał dbać o swój samochód jak o jajko Faberge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał:

 

http://otomoto.pl/oferta/lotus-europa-lotus-europa-s2-1-8-turbo-ID6yc31X.html

 

Moje ulubione auto z któregoś Gran Turismo, pół sportowiec-pół karawan :D Do tego zrobiony na 290koni przy 800kg... 

 

BTW pytanie, bo coś mi się tutaj nie dodaje. Nowy Lotus Elise kosztuje koło 180k zł. Najtańsze nowe BMW Z4 (nie najlepsze porównanie ale co tu do Elisa podobnego znaleźć, mógłbym MX5 ale ona jest znacznie tańsza) kosztuje 160k zł. BMW Z3 (bo Z4 nie było) z 2000 roku kosztuje koło 20k zł. Lotus Elise z 2000 roku z rozwalonym bokiem stoi za 60.000zł...

 

http://otomoto.pl/oferta/lotus-elise-lotus-elise-111s-vvc-145-700kg-180ps-uszkodzony-ID6yc6Ux.html

 

o co tu chodzi? O Ile 180k zł za nowego Lotusa wydaje mi się kwotą przesadzoną może o jakieś 10-20% o tyle ceny używanych Lotusów to jakaś abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/honda-jazz-skater-1-9-tdi-110-km-klima-tronik-el-szyby-7-foteli-cd-ID6ycfOW.html

 

 

Się usmiałem...tytuł swoje- opis swoje...Zdjęcia...też swoje :)

Ładna Honda Clio :D haha :biglol:

Patrzcie.. Co o tym myślicie? ;) według mnie całkiem fajny egzemplarz ;)

http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-wrc-sti-ra-limited-edition-ID6y71Kj.html#b1813c2144;promoted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta gwiazda 190. Mam w domu Młodego Technika z roku 1986 i pamiętam, że jak się wtedy zajarałem tym modelem, po lekturze artykułu, tak do dziś mi się baaardzo podoba, a ta wersja to już w ogóle kosmos!  :drool:

Ta skrzynia jest tak zrobiona w jednym celu, a przynajmniej tak kiedyś wyczytałem - ten samochód był zrobiony z myślą o torze, a chodziło o łatwość zmiany biegów, stąd 2 i 3 w jednej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły zestaw oldtimerów:

http://m.kapaza.be/nl/li?id=3090669

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej replik i youngtimerów :P

 

No raczej ;)

Omyłka u mnie wystąpiła pisarska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...