Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Oppenheimera dopiero teraz obejrzałem, wstyd się przyznać 

Dobry, świetnie opowiedziany, kreacje od dobrych po słabe. Duży film, więc dla wszystkich musiało się znaleźć miejsce ;)

Wreszcie "biografia", która nie jest wyłacznie laurką, napisaną/nakręconą, dla ludzi, którzy podczas seansu mówią ohhh, albo achhhh.

Musi być ale, więc będzie i to dość mocne. 

Liczyłem na film, który mi da dużą dawkę fizyki podszytą dylematem moralnym spowodowanym polityką.

A otrzymałem dużą dawkę polityki, z przebłyskiem dylematu moralnego w tle lekko zarysowanej fizyki.

Mimo to, od deski do deski na jednym oddechu.

Fajnie widzieć fakty, które się zna, fajnie słyszeć nazwiska, które się ceni, tylko szkoda, że nie można być "wujkiem z wesela" i co chwila opowiadać osobie z którą się ogląda tekstów w stylu: " a ten to jest od tej, a tej teorii" ;) 

 

Warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzilla Minus One - japoński film, grany jeszcze w Multikinie, polecam gorąco wszystkim fanom tego potwora i nie tylko, bo film to równie dobrze bardzo dobry dramat wojenny.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Aga napisał(a):

Czarny Adam. No nie polecam tego na trzeźwo  :lol:

Podziwiam, że się w ogóle zdecydowałaś :P

 

Wczoraj popełniliśmy "Zostaw świat za sobą". Czy dobrze widziałem, że producentami byli m.in. Barack i Michelle? Bo, że nie ma żadego New World Order i to wszystko, co nas otacza, to wina nie wiadomo kogo, to zarejestrowałem :upside-down-face_1f643-small: Film niezły, choć nierówny.

 

Edytowane przez radix99
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Aga napisał(a):

Czarny Adam. No nie polecam tego na trzeźwo  :lol:

Mam wrażenie że  prawie wszystkie produkcje z aktorem Dwayne Johnson są filmami kategorii B , które  kiedyś były puszczane tylko na kasetach VHS  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Henryk82 napisał(a):
W dniu 20.12.2023 o 19:00, Aga napisał(a):

Czarny Adam. No nie polecam tego na trzeźwo  :lol:

Mam wrażenie że  prawie wszystkie produkcje z aktorem Dwayne Johnson są filmami kategorii B , które  kiedyś były puszczane tylko na kasetach VHS  ;)

ale tu chociaż koszulkę miał inną:P

 

4qo7kuxw3e581.thumb.jpg.6b24bcbf620554cd1383335d42659176.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, radix99 napisał(a):

"Zostaw świat za sobą".

 

Też sobie zaaplikowałem na bezsenną noc ;)

 

Nie było toto złe. Ale te budowanie napięcia w poszczególnych scenach, miałem wrażenie, że było nieco "serialowe". Właśnie dla tych sztucznych i mających na uwadze przeciągać sceny, z braku prawdziwych emocji, albo treści, nie oglądam w ogóle seriali. Zwyczajnie mnie irytują.

Ten film też mnie irytował, ale sam pomysł, te niedopowiedzenia i forma w jakimś sensie przypadła mi do gustu.

Warto- na bezsenną noc oczywiście ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 12:25, radix99 napisał(a):

"Zostaw świat za sobą"

Wybitny film  to nie jest, ale… pojawia się w nim ciekawa wizja końca świata. Do tej pory wpatrywałem się z uwagą w niebo, wypatrując jakiejś asteroidy albo obcych. Odtąd muszę brać pod uwagę także inne zagrożenia. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, STIFF napisał(a):

A to juz można zobaczyć Kleksa? Premiera miała być 5-go stycznia. W takim razie musze poszukać bo mocno na to czekamy


 

Mozna, wczoraj byliśmy. 
 

Opinie są różne, Władca Pierścieni to nie jest ale bez czepiania się kilku rzeczy to naprawdę fajny film. 
 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chojny napisał(a):

Władca Pierścieni to nie jest

tematycznie to raczej polski Harry Potter. No to już szukam biletów na piątek - młody ma akurat 10-te urodziny to zaczniemy świętowanie seansem żeby sie wyciszyć przed jazgotem bandy dzieciarni na imprezie

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał(a):

Dajcie znać, czy na Ferrari iść, bo dopiero w styczniu będę miała czas ;)

Od dzisiaj chyba grają.

To idź w poniedziałek bo też jestem ciekaw:P Nawet dzisiaj się zastanawiałem, ale właśnie miałem wątpliwość i postanowiłem iść na tomograf:biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radekk napisał(a):

To idź w poniedziałek bo też jestem ciekaw:P Nawet dzisiaj się zastanawiałem, ale właśnie miałem wątpliwość i postanowiłem iść na tomograf:biglol:

Lepiej późno niż wcale :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...