Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Kino. Indiana Jones i artefakt przeznaczenia. Bardzo fajna bajka w wiadomym stylu i klimacie. Komputerowe efekty "mogą wszystko". I nie wiem czy cudzysłów jest tu zasadny... Taka rzeczywistość. Można narzekać, ale można też podejść z dystansem, akceptacją i dobrze się bawić. Dla fanów serii - polecam.

 

Ktoś na poprzedniej stronie pisał, że chrześnica nieurodziwa. No bez przesady, ma w sobie coś magnetycznego zarówno wizualnie ale przede wszystkim fajnie napisana rola bo dziewczyna ma mózg i go sprawnie używa :)

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ayu napisał(a):

fajnie napisana rola bo dziewczyna ma mózg i go sprawnie używa

 

 

Ale nadal lekko nieurodziwa   :mellow:

W odroznieniu od Lawrence w 'No hard feelings' - trafilem na seans z niemieckim dubbingiem ale rola jak i dziewczyna CZAD

Ayu - polecam, swietna zabawa

 

tapatalked

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino. "Bez urazy". Fajna i lekka komedia. Dobre teksty. Pani Lawrence chyba odwiedziła nie raz jakiegoś specjalistę ze skalpelem i strzykawką przez co wg mnie robi się mniej atrakcyjna.

generalnie - ubawiłem się.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2023 o 17:18, Ayu napisał(a):

Kino. Indiana Jones i artefakt przeznaczenia. Bardzo fajna bajka w wiadomym stylu i klimacie. Komputerowe efekty "mogą wszystko". I nie wiem czy cudzysłów jest tu zasadny... Taka rzeczywistość. Można narzekać, ale można też podejść z dystansem, akceptacją i dobrze się bawić. Dla fanów serii - polecam.

 

Ktoś na poprzedniej stronie pisał, że chrześnica nieurodziwa. No bez przesady, ma w sobie coś magnetycznego zarówno wizualnie ale przede wszystkim fajnie napisana rola bo dziewczyna ma mózg i go sprawnie używa :)

Bardzo dobrze się bawiłam, dzięki za polecajkę ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino. Mission Impossible. Dead Reconging Part One.

 

Film zdecydowanie dla fanów serii. Wartka akcja, dużo dobrych efektów i całkiem fajna porcja humoru w niektórych dialogach. Przeleciało jak z bicza strzelił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2023 o 11:29, Ayu napisał(a):

Kino. Mission Impossible. Dead Reconging Part One.

 

Film zdecydowanie dla fanów serii. Wartka akcja, dużo dobrych efektów i całkiem fajna porcja humoru w niektórych dialogach. Przeleciało jak z bicza strzelił.

 

Też zaliczone, ale mnie osobiście rozczarował. Może po tym jakie to nie miało być epickie kino.

PS. Scena z mostem i pociągiem - dobrze, że nie daliśmy tego nakręcić w Polsce w Pilchowicach. Efekt na ekranie mocno przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babylon z Margot Robbie i Bradem Pittem, ciekawe kino, Margot w roli, którą trudno polubić  ;)

 

 

Teściowie na Netflixie, polski film, płakałam ze śmiechu :D

Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Adam Woronowicz, Iza Kuna, Ewa Dałkowska. Mistrzostwo, ponadto bardzo długie ujęcia, co lubię i słychać dialogi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babylon wszedł mi mega. I muzyka wpadła na jakiś czas jako główna lista odtwarzania. 
 

15.09 premiera Teściowie 2. 
 

Kino. Oppenheimer. 
Jako, że nie znałem jego historii i roli w dziejach świata film był dla mnie ciekawy. Dał impuls do poszukiwania informacji. 
Całość wypada pozytywnie ale szczerze przyznam, że 3h to ciut za długo. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oppenheimer - warto, ale filmem dekady czy też najlepszym filmem Nolana bym go nie określił. Nie bardzo rozumiem też rekomendacji, żeby koniecznie oglądać go w IMAX-ie (oglądałem w "zwykłym" kinie). Wg mnie byłby to trochę przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ostatnich latach ciężko o epicki, wbijający w fotel film. Było kilka naprawdę dobrych ale nie epickich. Gdyby kasę na marketing wydali na... niestety to nie kwestia pieniędzy ale tego co można pokazać, jaki stał się świat i ludzie. Kino już nie jest takie jak kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli "przebudzone hollywood"? Spokojnie: hajs się mocno nie zgadza w większości projektów + strajk scenarzystów to piękna okazja na pozbycie się beztalenci (których w imię równości i inkluzywności nazatrudniano na pęczki). Śledzę całą tę sytuację jako samozwańczy miłośnik dobrego kina i wygląda na to, że ludzie mają dość marnego kina propagandowego i studia zaczynają to powoli zauważać. Bardzo powoli, ale jednak

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turbo napisał(a):

Masz na myśli "przebudzone hollywood"? Spokojnie: hajs się mocno nie zgadza w większości projektów + strajk scenarzystów to piękna okazja na pozbycie się beztalenci (których w imię równości i inkluzywności nazatrudniano na pęczki). Śledzę całą tę sytuację jako samozwańczy miłośnik dobrego kina i wygląda na to, że ludzie mają dość marnego kina propagandowego i studia zaczynają to powoli zauważać. Bardzo powoli, ale jednak

 

 

Brzmi jak nadciągające odrodzenie kina... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2023 o 22:37, Aga napisał(a):

ponadto bardzo długie ujęcia, co lubię

Na początku tak (wręcz jedno ujęcie - miałem nadzieję, że pociągną tak cały film jak 1917), ale później nie utrzymali konwencji. Jak na polską komedię naprawdę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...