Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się chyba po..... 

W dniu 15.07.2021 o 22:48, Ayu napisał:

„ Na rauszu”. Świetny film, mnie poruszył i dał wiele do myślenia. Na pewno obejrzę jeszcze raz kiedy będzie dostępny poza kinem. 

Na Netfix można obejrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 10:59, MKK napisał:

Na Netfix można obejrzeć 

Serio, no to szukam wieczorem.

 

Żeby nie było pusto, Army Of The Dead, cukierkowo, rozrywkowo, bardzo długo... 100% przewidywalności co gdzie kto i kogo :mellow: ale na "odmóżdżenie" dosłownie i w przenośni w sam raz ;) Trochę męczące CGI i wykorzystywanie moim zdaniem w nadmiarze pewnego efektu kamery. Ogólnie nie żałuję, że obejrzałem, ten spin-off pewnie też obadam i anime pewnie też, ale to tylko rozrywka, zupełnie bez myślenia, może o to chodziło autorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Adi napisał:

Utrzymujesz po filmie 0,5, czy level wyżej?  

Bez, tak się  nie zatańczy ;) 

Gdybym mogła tak zatańczyć z 0,5, nie wahałabym się ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ayu napisał:

Wojna z dziadkiem. Poszliśmy z dzieciakami i nie szkoda było "kasy" z Unlimited :biglol: Generalnie bez szału, poprawne kino familijne. 

 

To jakiś prequel https://www.filmweb.pl/film/Co+ty+wiesz+o+swoim+dziadku-2016-723658 :evil2: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa do dżungli. Młodzieży się podobało. Ja w sumie też się dobrze bawiłem dzięki Emily Blunt. Poza tym kilka fajnych i śmiesznych dialogów, technicznie film zrobiony naprawdę fajnie.

 

Susza. Ciekawy, coś innego niż realia amerykańskie. Momentami przeciągnięty ale całokształt oceniam pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ayu napisał:

Wyprawa do dżungli. Młodzieży się podobało. Ja w sumie też się dobrze bawiłem dzięki Emily Blunt. Poza tym kilka fajnych i śmiesznych dialogów, technicznie film zrobiony naprawdę fajnie.

wczoraj byłem, też najbardziej podobała mi się Emily:) ale bajka całkiem przyjemna. Wrażenia wielkiego może nie zrobiła, ale żałować nie żałuję. Choć w temacie rzeczach filmów bardziej czekam na to https://www.filmweb.pl/film/Śmierć+na+Nilu-2022-803486 Najwyżej skupię się na Gal:mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 00:50, Ayu napisał:

Legion samobójców: The Suicide Squad. DC powinno się wstydzić za takie gnioty. Tragedia! 

byłem, widziałem, całkiem fajne:lol: i zarazem beznadziejne<_<

W formie rozrywki jak ktoś nie przywiązuje uwagi do czego ma to nawiązywać to może być. Jednak z prawdziwym charakterem komiksów DC jak dla mnie nie ma to wiele wspólnego. Postacie z DC charakteryzują się że zazwyczaj mroczne, tajemnicze, bezwzględne, czy przerażające i to dla mnie jest prawdziwy klimat DC. Tu tego brakuje, bardziej są zabawne (chyba chcieli mocno nawiązać do Marvela), oglądając trochę czułem się jakbym oglądał parodię jakiś filmów.

Liczyłem na coś totalnie innego, ale żebym żałował że obejrzałem to nie powiem, jednak jak w tym kierunku pójdą ich filmy to niestety uważam że straci to cały klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, radekk napisał:

Postacie z DC charakteryzują się że zazwyczaj mroczne

 

DC to Disney Channel? 

Jeśli tak, to nigdy nie uważałem Myszki Miki I Kaczora Donalda, że szczególnie mroczne postaci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.08.2021 o 06:18, Adi napisał:

Jeśli tak, to nigdy nie uważałem Myszki Miki I Kaczora Donalda, że szczególnie mroczne postaci. ;)

patrząc w jaki trans potrafią niektórych wprowadzić od najmłodszych lat śmiem twierdzić że są najbardziej mroczne postacie ze wszystkich znanych;)

 

o 21 na HBO2 "Dobry rok" nie wiem który raz będę już to oglądał, ale przyjemnie mi się to ogląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, radekk napisał:

patrząc w jaki trans potrafią niektórych wprowadzić od najmłodszych lat śmiem twierdzić że są najbardziej mroczne postacie ze wszystkich znanych;)

 

o 21 na HBO2 "Dobry rok" nie wiem który raz będę już to oglądał, ale przyjemnie mi się to ogląda

Co do Disneya...zgadzam się, zwłaszcza co do tych najstarszych animacji...ale sam daję się zahipnotyzować :upside-down-face_1f643-small:

 

"Dobry rok" - świetna komedia, dobrzy aktorzy, też już parę razy obejrzałem...Marion Cotilliard ;)

Jedna z lepszych scen jest w gabinecie prezesa, który oryginał obrazu trzyma w piwnicy w sejfie a na scianie w swoim gabinecie ma kopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bóg szukał Karela / Jak Bůh hledal Karla

 

Czeskie spojrzenie na polski kościół katolicki utrzymany w konwencji "dokumentu drogi". Czeska ekipa filmowa momentami zmarnowana jak husyci na koniec wojen husyckich, ale dzielnie dała radę w konfrontacji z polską rzeczywistością. Film trafnie punktuje rzeczy, których mieszkańcy naszego kraju mogą już nie zauważać, a które u Czechów powodowały zdziwienie i konsternację. Ogólnie dokument jest smutny, a momentami wręcz przerażający.  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...