Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się "Bad boy" od vegety na netflix. Dobra ściera- ładne 2/10. Nic tam się kupy nie trzyma, lokowań produktów więcej jak w truman show. Pomysł, wykonanie etc. jak w filmie kategorii B z lat 90tych z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dymian napisał:

Pojawił się "Bad boy" od vegety na netflix. Dobra ściera- ładne 2/10. Nic tam się kupy nie trzyma, lokowań produktów więcej jak w truman show. Pomysł, wykonanie etc. jak w filmie kategorii B z lat 90tych z USA.

Dokladnie. Strasznie chaotyczny i głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2020 o 07:35, euyot napisał:

 

U w deske film. Nakrecony w konwencji komedii. 

Taki smaczek, Deniro w samolocie w kapelutku i swetrze wyglada kak Fredfu Kruger. Caly film gosciu budzi sympatie... ale;)

Co ciekawe - film był nakręcony jeszcze przed akcją Clinton-Lewinsky. Film widziałem już dawno, ale czasem lubię do niego wrócić, bo plejada świetnych aktorów wymiata :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Korton napisał:

No fajnie, ale jaki tytuł? O "Contratiempo" chodzi?

 

No napisał: Platforma.

 

Oglądałem i jedynie końcówka jakaś taka.. no nie wiem- muszę pogadać z kimś kto to widział i skonfrontować opinie.

 

 

"Contratiempo" zresztą też nawet nie głupie- koledzy z pracy zachwyceni, ja jedynie zaspokojony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

*bad boy - 2/10

**365 dni - 0/10 nie dotrwałem do konca. 

***Wlasnie ogladam „Jutro bedziemy szczesliwi” juz ktorys raz. Chwyta za serce, zwlaszcza jak sie ma dzieci ;) 

*+1

**oj daj mu choć 1/10- taki badziew zrobić, to trzeba umieć!

*** jakoś nie mogę znaleźć dobrego filmu z Omarem Sy po w/w pozycji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FilipeK napisał:

Wlasnie ogladam „Jutro bedziemy szczesliwi” juz ktorys raz. Chwyta za serce, zwlaszcza jak sie ma dzieci ;) 

kilka dni temu również oglądałem, jakoś rok-1,5 temu na niego trafiłem i również któryś raz już oglądałem

 

Z takich które nie wiem ile razy już widziałem to Grand Budapest Hotel, w tym roku 3 razy już oglądałem, mimo że mam to na płycie, to jak trafię w tv i tak oglądam choćby leciał w środku nocy:facepalm::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ipsx82 napisał:

@Dymian zaznaczył ewidentnie po a nietykalni było przed  chyba w 2010 :P

 

Dokładnie- w nietykalnych zrobił mega robotę- później już było średnio. Coś jak pies pająk na pl yt- od tamtej pory niczego globalnego już nie mieliśmy. A Wardęga siedzi dosłownie w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 16:51, pumex1 napisał:

Co ciekawe - film był nakręcony jeszcze przed akcją Clinton-Lewinsky. Film widziałem już dawno, ale czasem lubię do niego wrócić, bo plejada świetnych aktorów wymiata :)

Pewnikiem nie pierwsza to taka akcja i nie ostatnia. Przerażająca jest tak naprawdę świadomość kreacji. Właściwie jej łatwości aktualnie niski koszt. Bezwzględność. Mi się najbardziej podobało: "Nie ma żadnego bombowca.":upside-down-face_1f643-small:

już takich filmów nie robią ;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ayu napisał:

Bad boy. Z ciekawości obejrzałem, bo i prawie za darmo :)

No to jest kaszanka dopiero. Zdjęcia i montaż  - masakra. Wielu youtuberów robi lepsze filmy.

 

Na przyszłość jak ktoś chce ryzykować to dzieło to w abonamencie netflixa jest, więc nie trzeba nic płacić na playerze albo w tej cenie (chyba 20pln) wykupić sobie netflix i cieszyć się całym zakresem :) btw. Jak dla mnie Królikowski zagrał fajnie, ale cały film to niestety dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...