Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Henryk82 napisał(a):

Jeszcze policja z prokuraturą liczą na zeznania świadka pieszego. Mam nadzieje że nigdy nie zgłosi się  do tych jełopów - bo jak to jest że  nie ma winnego tej tragedii i śledztwo trza będzie zamknąć jako nierozwiązane.  

to nie był taki zwykły pieszy - to była kostucha. zupełnie się nie dziwię, że kierowca się przestraszył ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 555marcin napisał(a):

 

...i to prawą i to ona dociskała gaz! Wina producenta nogi.

W dniu 19.07.2023 o 22:13, Luku napisał(a):

Nikt mu nogi do gazu nie dociskał

czyli... cholera myliłem się :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Czy to jeszcze wątek "Cham na drodze" czy już celebryta w wątku?

Ze względu na to ze celebryci są znani i dziennikarze lubią ich śledzić to co chwila słychać jak to celebryta autem za 1 000 000 stanął na zakazie czy na miejscu dla niepełnosprawnych. Pytanie czy przypływ kasy robi z nich chamów czy byli takimi chamami cały czas ale teraz gdy są popularni i rozpoznawalni to co rusz na portalach wklejki z łamaniem przepisów drogowych  przez nich.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to ze celebryci są znani i dziennikarze lubią ich śledzić to co chwila słychać jak to celebryta autem za 1 000 000 stanął na zakazie czy na miejscu dla niepełnosprawnych. Pytanie czy przypływ kasy robi z nich chamów czy byli takimi chamami cały czas ale teraz gdy są popularni i rozpoznawalni to co rusz na portalach wklejki z łamaniem przepisów drogowych  przez nich.

Przecież nie ważne jak, ważne by (o mnie, celebrycie) pisać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Snuff napisał(a):


A tak piszemy Ci po złości, byś znowu mógł zmieniać temat wątku na „psychopata… nie celebryta na drodze” emoji1.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

@Snuff ma złośliwą obsesję na moim punkcie?

 

Oschle napomniany przez @Aga nie będę już proponował zmiany nazwy wątku. Jednak widzę, że nawet nienazwane drażni wrażliwe miejsca niektórych forumowiczów.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Henryk82 napisał(a):

Ze względu na to ze celebryci są znani i dziennikarze lubią ich śledzić to co chwila słychać jak to celebryta autem za 1 000 000 stanął na zakazie czy na miejscu dla niepełnosprawnych. Pytanie czy przypływ kasy robi z nich chamów czy byli takimi chamami cały czas ale teraz gdy są popularni i rozpoznawalni to co rusz na portalach wklejki z łamaniem przepisów drogowych  przez nich.

Celebryci mają menedżerów oraz prawników, którzy wykonują swoje dzieło bez względu na to czy celebryta tonie czy się wynurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał(a):

@Snuff ma złośliwą obsesję na moim punkcie?

 

Oschle napomniany przez @Aga nie będę już proponował zmiany nazwy wątku. Jednak widzę, że nawet nienazwane drażni wrażliwe miejsca niektórych forumowiczów.

Piątek 15:00 a Ty jeszcze bez szklaneczki whiskey i cygara :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Snuff ma złośliwą obsesję na moim punkcie?
 
Oschle napomniany przez @Aga nie będę już proponował zmiany nazwy wątku. Jednak widzę, że nawet nienazwane drażni wrażliwe miejsca niektórych forumowiczów.

Wyluzuj, podobno jesteś na urlopie

ps. masz rację, wszystkie Twoje wpisy drukuję i przypinam na ścianie, nad ołtarzykiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra my tu pitu pitu o celebrytach a chamstwo na drogach się panoszy, słyszeliście o taksiarzu obcokrajowcu w markach jak uszkodził toyotę a później uciekał  ?

 

 

Edytowane przez Henryk82
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Henryk82 napisał(a):

Piątek 15:00 a Ty jeszcze bez szklaneczki whiskey i cygara :P

Ale mi się łatka przyczepiła :biglol: .

 

Cygar ci u mnie dostatek, z whisky gorzej bo nie zebrałem się w tygodniu i nie zamówiłem, choć rozmawiałem o tym. Będę musiał znaleźć coś przyzwoitego na sklepowej półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

Ale mi się łatka przyczepiła :biglol: .

 

Cygar ci u mnie dostatek, z whisky gorzej bo nie zebrałem się w tygodniu i nie zamówiłem, choć rozmawiałem o tym. Będę musiał znaleźć coś przyzwoitego na sklepowej półce.

Bo po wypaleniu cygara i wypiciu szklaneczki człek mniej czepliwy jest :clinking-glasses:

Edytowane przez Henryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Snuff napisał(a):


Wyluzuj, podobno jesteś na urlopie emoji1.png

ps. masz rację, wszystkie Twoje wpisy drukuję i przypinam na ścianie, nad ołtarzykiem emoji1.pngemoji1.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może @Snuff coś myli bo tylko w pewnym sensie można mnie uważać za urlopowanego. Wszak już trzecie świadczenie emerytalne napuchło mi rachunek w banku :biglol: . Tylko ze jeszcze buduję coś dla firmy i jeśli nie przestanę najpóźniej w październiku to można mnie uważać za głupca.

 

O tym ołtarzyku to jeszcze ironia czy już sarkazm ? Summa summarum, jest piąteczek i do poniedziałku wytrzymam wiele. Na TF i nawet bez whisky.

 

PS. Na urlopie jest @Aga co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Henryk82 napisał(a):

Bo po wypaleniu cygara i wypiciu szklaneczki człek mniej czepliwy jest :clinking-glasses:

@Henryk82 musi coś o tym wiedzieć. Mnie przez wiele lat, po obejrzeniu polskiego filmu, wydawało się że chodzi o krawat.

 

Wracając do tematu. Dzisiaj nie było źle na drodze ale wczoraj albo przedwczoraj miałem wrażenie, ze walczę o życie. Cały czas na tej samej drodze do i z pracy. 

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Pragnę tylko zaznaczyć ze Peretti miał 2,3 promila........

to znaczy ze nie jesteś po 3-4 piwkach tylko lądowałeś wóde i jesteś solidnie narąbany. Jakim trzeba byc bezmózgowcem żeby:

 

a. urządzać sobie rajd przez miasto w takim stanie 

b. wsiąść z takim kierowcą jako pasażer 

Zgadza się. Na 2.3 to już troche troche popracować.

Jeszcze ci dwaj pijani mogli mieć niewłaściwy ogląd sytuacji, ale ten trzeźwy prowadził wcześniej i się zamienili... Ze się chłopak dal namówić na zamianę, to jeszcze mogę zrozumieć, ale ze kontynuował jazdę z takim szpadlem, to już poza moim pojmowaniem.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego w ogóle - 2,3 to nie jest jakieś 0,6 którego u zdrowego chłopa można nawet nie zauważyć. To już musiało być widać bardzo wyraźnie, a gość mało ze oddał ster, to jeszcze wsiadł i pojechał z nimi, skazując wszystkich na smierć jak się okazało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rafacon napisał(a):

Jeszcze ci dwaj pijani mogli mieć niewłaściwy ogląd sytuacji, ale ten trzeźwy prowadził wcześniej i się zamienili... Ze się chłopak dal namówić na zamianę, to jeszcze mogę zrozumieć, ale ze kontynuował jazdę z takim szpadlem, to już poza moim pojmowaniem.

 

Jeśli dobrze rozumiem to trzeźwy był ten, który wysiadł bo go "odwozili" (się odwoził).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...