Skocz do zawartości

Polskie drogi


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
powiedzcie mi, czy dobrze uslyszalem (lecialo w radiu), ze w PL poza terenem zabudowanym teraz jest limit 120km/h :?: (zamiast wczesniejszych 90km/h)

 

Nie, ale na drogach ekspresowych zamiast 110 jest 120, a na autostradach (tych nielicznych :mrgreen: ) 140 zamiast 130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, czy dobrze uslyszalem (lecialo w radiu), ze w PL poza terenem zabudowanym teraz jest limit 120km/h :?: (zamiast wczesniejszych 90km/h)

 

Nie, ale na drogach ekspresowych zamiast 110 jest 120, a na autostradach (tych nielicznych :mrgreen: ) 140 zamiast 130.

droga ekspresowa jest zaznaczona takim niebieskim kwadratowym znakiem z bialym autem w srodku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony, w praktyce te 150 km/h na autostradach i 130 km/h na ekspresówkach można fajnie śmigać :wink:

 

No tak 8) :idea:

Wiesz , o bezpieczeństwie też pomyślano. Żeby zgodnie z nowymi przepisami ludziska nie mogli jeździć szybciej i żeby się nie porozbijali postanowiono ograniczyć budowę autostrad i ekspresówek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zapominajcie, że zwiększony limit na ekspresowych dotyczy wyłącznie dwujezdniowych!

Na jednojezdniowych pozostał 100km/h.

Miałem to dodać... THX :wink:

 

-- 7 sty 2011, o 19:17 --

 

Ja jestem zadowolony, w praktyce te 150 km/h na autostradach i 130 km/h na ekspresówkach można fajnie śmigać :wink:

Dokładnie o to chodzi, 150 to już całkiem znośna prędkość (oczywiście jak na autostradowe warunki) pamiętając jednocześnie, że na autostradach są i będą radary... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi, 150 to już całkiem znośna prędkość (oczywiście jak na autostradowe warunki) pamiętając jednocześnie, że na autostradach są i będą radary... :|

 

ale mają zostać tylko te prawdziwe, bez atrap, wiec w sumie tym bardziej będzie można zasuwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie....zamierzają dokupić sporo radarów i wsadzić do tych co były puste.....nie bedzie już przenosin z miejsca na miejsce sprzętu...zatem każdy kurnik to radar.....ale qr..a się nam polepszyło :mrgreen:

Też tak słyszałem, ale GREGG też ma rację... czyli już wkrótce słup = radar... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie....zamierzają dokupić sporo radarów i wsadzić do tych co były puste.....nie bedzie już przenosin z miejsca na miejsce sprzętu...zatem każdy kurnik to radar.....ale qr..a się nam polepszyło :mrgreen:

Też tak słyszałem, ale GREGG też ma rację... czyli już wkrótce słup = radar... :evil:

Przynajmniej nie będzie wątpliwości, jak zobaczysz znak i słup to zwalniasz a 2-3 sekundy później rura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...