Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kononowicz niestety przerżnął. I to mnie smuci - świadczy o zaniku poczucia humoru w narodzie.

Gdyby się krajanie białostoccy postarali, to Białystok by przez najbliższe cztery lata nie schodził z czołówek gazet.

Stawiam dolary przeciw orzechom, że byłoby to z korzyścią dla Białegostoku.

 

Nie wiem co tam dochodzi do Wawy i innych miast ale my tu wiemy co innego. To nie Pan Kononowicz to wszystko wymyslil. Generalnie szkoda mi goscia. Media niepotrzebnie to naglasniaja bo kase robi kto inny, a Bstok nic z tego by nie mial, poza paroma polglowkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kononowicz niestety przerżnął. I to mnie smuci - świadczy o zaniku poczucia humoru w narodzie.

Gdyby się krajanie białostoccy postarali, to Białystok by przez najbliższe cztery lata nie schodził z czołówek gazet.

Stawiam dolary przeciw orzechom, że byłoby to z korzyścią dla Białegostoku.

 

Nie wiem co tam dochodzi do Wawy i innych miast ale my tu wiemy co innego. To nie Pan Kononowicz to wszystko wymyslil. Generalnie szkoda mi goscia. Media niepotrzebnie to naglasniaja bo kase robi kto inny, a Bstok nic z tego by nie mial, poza paroma polglowkami.

prosty człowieczyna chciał awansować w drabinie społ., a że tak "smiesznje zacjonga", to w Białymstoku normalne-dużo ludzi tam tak mówi i wygląda(nie tylko tam) :grin:

natomiast największym syfem jest to, że wylansował go jakiś faszyzujący gównojad z jednoosobowej partyjki :evil::evil::evil: i to jest prawdziwy problem w tym kraju(zwłaszcza, gdy takie chore kreatury dochodzą do najmniejszej nawet władzy) :evil: , a faszystom stawia się pomniki :evil: :sad: TUTAJ GDZIE TAKA ideologia pochłonęła tyle ofiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrissey - koncertowa z 2005 roku, ale facet śpiewa, no że hoho. Ciekawostka, płyta do nabycia w Merlinie za 14 zł wraz z ostatnią tegoroczną (też 14 zł) na jakiejś promocji, a że tegoroczna nabyłem wcześniej tom ja wielokrotnie przepłacił - nic to, koncertowa prawie za darmo - w dwójnasób warto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
The car is on fire - lake & flames

musze powiedzieć że oprócz CKOD chyba drugi zespół w Polsce tak prawdziwy i konsekwentny...

polecam

tak się składa, że znam chłopaków z CKOD i aż tak "niegrzeczni"jak to wynika z ich scenicznego wizerunku nie są, zatem z tą prawdziwością to bym nie przesadzał :mrgreen: ale i tak są w porządku

a za kółkiem to lubię słuchać głównie "czadów"baaardzo szeroko rozumianych, od US hard core(np.Agnostic Front, Cro-Mags itp.) aż do.....hard core techno, gabba hard trance itp. :mrgreen:( trochę inna bajka, ale luuubię :grin: )

i oczywiście brytyjski hc punk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa, że znam chłopaków z CKOD i aż tak "niegrzeczni"jak to wynika z ich scenicznego wizerunku nie są, zatem z tą prawdziwością to bym nie przesadzał :mrgreen: ale i tak są w porządku

 

w zasadzie to nie wiem jakimi są ludźmi bo ich nie znam - pisałem o muzyce...

pewnie jakbyś miał porównać większość muzyków z ich image a z zachowaniem codziennym to w wielu przypadkach by się to nie pokryło...

 

p.s. w kilku pewnie byłoby o wiele gorzej od wizerunku scenicznego :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z pewnym niedopatrzeniem kolegow z firmy musialem dzisiaj gonic TIRa :evil:

 

ladunek to plyta o wymiarach 88x185cm, niestety nie moglem domknac klapy bagaznika wiec.... mialem najwspanialsza muzyke swiata wydobywajaca sie z tlumika, nie wiedzialem ze wydaje tak rozne dzwieki podczas przyspieszania i hamowania silnikiem, cos wspanialego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... mialem najwspanialsza muzyke swiata wydobywajaca sie z tlumika, nie wiedzialem ze wydaje tak rozne dzwieki podczas przyspieszania i hamowania silnikiem, cos wspanialego :twisted:

 

Zgadzam sie! Kiedys przewozilem cos (nie subarakiem, ale pugiem 205) - i tak fajnie pierdzial. Tez bylem zaskoczony jakie mile dla ucha dzwieki wydobywalo z siebie moje autko. Pozniej sie wycwanilem - czasami przy niektorych zjazdach (np. z mostu Milenijnego w strone Osobowic we Wroclawiu) sa poustawiane takie raz biale, raz czerwone, bloczki (plastik zalany betonem) - odbijaja sporo dzwiekow. Latem odsuwalem szybe, hamowalem silnikiem i zachwycalem sie dzwiekami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie znów wzioł hh - ale ten prawdziwy:) ostatnia molesta i pono

podkłady mają obłędne...

i ten naturalizm w slowach...

Co to znaczy prawdziwy hh ? Ławka, blanty, lekka zadymka, mała rozruba? Czy może chodzi o czas powstania, ten sprzed 5 lat i wiecej jakiś prawdziwszy jest chyba. Ja dzis Fisza męszyłem- wszystkie płyty po kolei, nie wiem czy to prawdziwy hh, chyba nie prawdziwy ale tego to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...