Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze nikt nie napisał, że woli techno? Albo hip-hop? :shock: No nie wierze :shock: :shock: :shock:

 

Prawda? Tez sie dziwie :D. Moze sie nie przyznaja? :P. A jak na ulicach Warszawy mijam czasem jakiegos Subaraka, to muzyka wcale nie jest tak 'ciezka' jak to, co opisujecie... ;).

 

Ale ja tez sie nie przyznam do techno & co. ;). Mnie nic tak nie odpreza za kolkiem jak GLOSNO puszczony black metal :mrgreen: . Choc na skladance mam tez jeden utwor Tatu, a co :cool: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem kiedyś, że słucham wszystkiego. Ostatnio jednak 90% to house, w różnych odmianach: "classic", progressive, electro, deep (ale to jest niebezpieczne, bo można kimnąć za kółkiem :wink:).

 

Czyli to pewnie mnie spotykasz na światłach :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araquiel łatwo poznac- mało kto ma naklejke Cradle of Filth na aucie.

 

:twisted::twisted::twisted:

 

Ostrrro :mrgreen:

 

E, tam - teraz mam taka malutka na bagazniku. Taka na cala szybe juz siedzi u mnie w szufladzie, ale z przyklejeniem jej zaczekam, az zmienie samochod (jak dobrze pojdzie, to zrobie to na przelomie roku :mrgreen: ). Przeciez szyba Punto by uwlaczala takiemu zespolowi jak COF... :twisted: :wink:

 

Az - ostro, to jest caly czas. Jak sie wie, gdzie chodzic... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araquiel łatwo poznac- mało kto ma naklejke Cradle of Filth na aucie.

 

:twisted::twisted::twisted:

 

Ostrrro :mrgreen:

 

 

Eee tam ten cały black metal to jest przereklamowany, SlayEr: rządził, rządzi i będzie rządził w ciężkim graniu. Dla wielbicieli perkusji polecam kawałek "Seasons in The Abyss" z płyty o tym samym tytule oraz "Wicked" z płyty "Diabolus in Musica: ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nikt sie nie przyznał do hh i rapu to ja to zrobie :P i polski i zagraniczny.

Pozatym wszystko co wpada w ucho rock, techno itp ale to po hh :) (żeby była jasnośc - nie nosze szerokich spodni ani nie utożsamiam się z ludzmi którzy to wykonują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araquiel łatwo poznac- mało kto ma naklejke Cradle of Filth na aucie.

 

:twisted::twisted::twisted:

 

Ostrrro :mrgreen:

 

 

Eee tam ten cały black metal to jest przereklamowany, SlayEr: rządził, rządzi i będzie rządził w ciężkim graniu. Dla wielbicieli perkusji polecam kawałek "Seasons in The Abyss" z płyty o tym samym tytule oraz "Wicked" z płyty "Diabolus in Musica: ;-)

 

Dla mnie jedyny słuszny pałker w Slayerze to Lombardo. :twisted: Bostaph mi nie leżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...