Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie moją twarz kojarzy (bo taki ryj, to trudno zapomnieć

Jeśli to ten z avatarka to raczej typowy chyba że z drugiej strony są jakieś niedajboże cuda-wianki.

Przemeq - że tak retorycznie nieco zapytam- ty pewny jesteś, że kolega słiwka lubi twoje złośliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, chcesz autograf..? :mrgreen:

 

Mówię, że w szerokim towarzystwie. Pewnie moją twarz kojarzy (bo taki ryj, to trudno zapomnieć), ale nie bzykaliśmy się, jeśli o to pytasz... ;)

 

Dziękuje /za autograf/, dam rade sam. Natomiast co do bzykania - to baaaardzo istotny problem cale szczescie, ze nie mój. Mam jednak wrazenie, ze za specyficzne poczucie humoru i taki tekst, Twoj "ryj-twarz" moglby zostac zapamietany jako ten zalany krwią /moze nie przez Piekarczyka - love, peace, not war; ale np Nowaka/. Generalnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - że tak retorycznie nieco zapytam- ty pewny jesteś, że kolega słiwka lubi twoje złośliwości ?

 

Słusznie, że napisałeś, że pytasz "retorycznie" - odpowiedź jest więc zbędna :twisted:.

 

PS. Owoc nie gapa, dałby radę, jakby mu coś nie pasowało 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem że słusznie, tylko myślę że niektórym forumowiczom - tym nie zpierwszych stron rankingów frekwencji - może to być lekko hmm dziwne ?

Tzn. być może ktoś, powiedzmy początkujący widząc co robi - jakby nie patrzeć mod- też mógłby spróbować pojeździć po owocu ? No ale faktycznie nie jest Gapa pare tysięcy postów wystukał.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem że słusznie, tylko myślę że niektórym forumowiczom - tym nie zpierwszych stron rankingów frekwencji - może to być lekko hmm dziwne ?

Tzn. być może ktoś, powiedzmy początkujący widząc co robi - jakby nie patrzeć mod- też mógłby spróbować pojeździć po owocu ? No ale faktycznie nie jest Gapa pare tysięcy postów wystukał.

;)

Zawsze można zgłosić post do Wmorderatora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie. Jest tylko jedna rzecz, która mnie martwi.

 

Bo jak sobie znajdę znowu jakąś babę i ona wejdzie na forum - to jak ja jej, do cholery, udowodnię, że nie jestme pedałem :mrgreen: ?

 

Jeśli to ten z avatarka to raczej typowy chyba że z drugiej strony są jakieś niedajboże cuda-wianki.

 

Phi! Ten wyjątkowo przystojny młodzieniec z avatara - to ja! A nie żaden "typowy" :roll:

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są dla frajerów :wink: :mrgreen:

 

Czyżbyś po ostatniej akcji z "cycuszkami" miał szlaban, i właśnie znajdujesz dla siebie usprwawiedliwienie? :mrgreen:

 

Grzegorz - nie martw się. Jak mi jakiś nowy spróbuje pojechać po Owocu, to... ach nawet nie chcę mówić, bo to takie straszne. :mrgreen:

 

A teraz wracamy do tematu muzyki 'za kółkiem' 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...