Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osttnio znalazlem plytke Rev Run- Distortion jak ktos lubi mocne bity HH to fajna sprawa ;)

 

a gdzie zes ja znalazl? :mrgreen:

 

a co do takiej fajowej muzyczki do auta, to moja ulubiona pioseneczka porankowa do auta (zaje..iscie poprawia humor i nastawia przyjaznie do innych kierowow o poranku) jest WHAT A WONDERFUL WORLD - Lui'ego A. - bardzo mnie sie ona tez podobuje w wykonaniu Rod'a S. wogole THE GREATEST AMERICAN SONGS PART I i II sa genialne i jakos tak po nich polubilem Rod'a

 

a z takich ciekawszych rzeczy (dla metalowcow forumowych) to ostatnio od kolesia na allegro zakupilem 3 oryginalne plyty Type O Negative - wszystkie 3 za jakies 30 plnow z malym kawaleczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

cóż Przemeq nie przewidział ze kiedyś bedzie taniej ale tak to jest jak sie jest niecierpliwym :P za to mozna sie pochwalic.

 

Ja teraz planuje wymiane głośników jeśli macie cos do polecenia w dobrej cenie to chetnie wysłucham zastanawiam sie na JBL ale jak wiadomo tanie nie sa w gre wchodzi ich tańsza wersja Boschman ale nie wiem jak to długo pociagnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż Przemeq nie przewidział ze kiedyś bedzie taniej ale tak to jest jak sie jest niecierpliwym :P za to mozna sie pochwalic.

 

Ja teraz planuje wymiane głośników jeśli macie cos do polecenia w dobrej cenie to chetnie wysłucham zastanawiam sie na JBL ale jak wiadomo tanie nie sa w gre wchodzi ich tańsza wersja Boschman ale nie wiem jak to długo pociagnie...

 

kup Haertz'e ale tylko zestawy - bardzo dobra jakos glosnikow i cena tez przystepna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

nieźle. Ja kupowałem Bloody Kisses z rok temu i za jedną płytę dałem chyba 60 PLN

:twisted:.

 

Ja kupowałem 12 lat temu i też tyle płaciłem :twisted:

 

12 lat temu to ja na kasecie miałem - żeby nie było wątpliwości, oryginalnej, z tzw. książeczką (Crude, Lewd, Stude - or samfing :twisted:). Tj. do dziś mam tę kasetę, ale nie mam jej gdzie wsadzić*.

 

 

 

* Owoc mówi, że kaset nie przyjmuje :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

nieźle. Ja kupowałem Bloody Kisses z rok temu i za jedną płytę dałem chyba 60 PLN

:twisted:.

 

Ja kupowałem 12 lat temu i też tyle płaciłem :twisted:

 

a ja sobie przejrzalem plytoteke i sie okazalo - ze w tedy w zestawie mialem 4 albumy w tym jeden podwojny - koszt 30kilka zlociszy ;) no i co mega pasztetowa okazja

 

a plytki to:

 

# Slow Deep and Hard

# The Origin of the Feces

# Bloody Kisses

# World Coming Down

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

nieźle. Ja kupowałem Bloody Kisses z rok temu i za jedną płytę dałem chyba 60 PLN :twisted:.

 

Słuchasz Type O Negative?!?!?!?

 

Pisałem już kiedyś o tym, że tak 8). Ja muzykę dostosowuję do nastroju / okazji, a fakt szlajania się po klubach nie musi być jednoznaczny z faktem słuchania tylko i wyłącznie muzyki klubowej 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja za kolkiem lubie sluchac glownie System of A Down. Lubie tez Blank& Jones'a. A ze sprzęt mam dosc mocny i jakosciowo tez nienajgorzej gra to jak mi sie znudzi sluchanie silnika to zalaczam sobie muzyczke. Dla jednych wiocha a dla innych nie. Nie jezdze z "zimnym łokciem" ale sprzęt gra...oj gra. Seb@ slyszał :mrgreen: Jak zamkne drzwi to na zewnatrz nie slychac prawie nic. I dobrze. Muzyka jest dla mnie a nie dla otoczenia ze mnie slychac z 200 metrów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jazz (Pat Metheny, Chick Corea, Richard Bona, Bobby McFerrin, Al di Meola, Branford Marsalis)

2. Klasyka (Haendel, Bach, + klasyczna muzyka gitarowa w różnym wydaniu)

3. Starocie (Dire Straits, Sting, Coldplay, The Police, Pink Floyd)

4. Niesklasyfikowane (Wolna Grupa Bukowina, Wojtek Jarociński, Mariusz Lubomski, Andrzej Poniedzielski, Zespół Reprezentacyjny, Szanty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTJ Bukem & MC Conrad - którekolwiek Progression Sessions albo Vocalist01. Dla tych którzy lubią d'n'b. Nie ma nic lepszego na nocne trasy.

 

No i nieśmiertelne stare Prodigy (Experience, Music for the Jilted Generation) zawsze się sprawdza za kółkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jazz (Pat Metheny, Chick Corea, Richard Bona, Bobby McFerrin, Al di Meola, Branford Marsalis)

2. Klasyka (Haendel, Bach, + klasyczna muzyka gitarowa w różnym wydaniu)

3. Starocie (Dire Straits, Sting, Coldplay, The Police, Pink Floyd)

4. Niesklasyfikowane (Wolna Grupa Bukowina, Wojtek Jarociński, Mariusz Lubomski, Andrzej Poniedzielski, Zespół Reprezentacyjny, Szanty)

Klasyki sporo słucham ale jakoś w samochodzie mi nie wchodzi. Nie wiem dlaczego, może mało próbowałem. Widzę kolega też gustuje w baroku :smile: Co innego z jazzem - w aucie bardzo dzień dobry jest. Coldpay to chyba nie starocie, no chyba, że młodsze. A co do Lubomskiego - masz moze płytę gdzie śpiewa on piosenki Paolo Conte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...