Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie - a może masz jakieś fotki w ruchu?

(i znowu mi gul skoczył, że mnie tam nie było :evil: )

 

Nie bylo chyba komu robic fot w ruchu bo wszyscy jezdzili :D Ale moze sie myle... Ja nie mam wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem przepiękny obrazek, prawie same Subaraki na Rakietowej, fruwały po torze przy akompaniamencie bulgotu. Dawno już nie było tam takiego pięknego widoku.

 

Chłopaki ogarniali aż miło było patrzeć.

 

Trasa bardzo fajna, przede wszystkim bezpieczna. "22B" też było więc ten ostatni dzień w roku zaczął się superowo. Jeszcze raz zapraszam na WOŚP do Oleśnicy, troszkę większe prędkości i mega bezpieczne pobocza ;)

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych.

 

P.S. Do organizatora, zostały po Was słupki, nie wiedziałem czyje to i czy mam ruszać czy nie.

 

 

Sliwa napisz coś więcen na temat WOŚP w Oleśnicy :!:

Bo my z Igim wybieramy się moim Świniokiem na to: http://www.wosp.wroc.pl/pl/event//1/51 ,ale jeśli w Oleśnicy będzie plejadkowo to się rozważy i podgonienie tych 30km dalej :) Tym bardziej,że moje pierwsze tuning zloty to własnie w Olesnicy DKT SQAD:) Może po "latach" spotkam się ze znajomym co upala sobie u was stalowego Mustanga :mrgreen:

 

-- N sty 01, 2012 10:45 pm --

 

a na Rakietowej sliiicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112, jak to już na kresce pisałem:

 

Jak co roku, tak i tym razem będzie można wspomóc WOŚP w bardzo dla nas przyjemny sposób, czyli jarając gumę, latając bokiem i rycząc silnikiem Tym razem jednak, oprócz cyklicznej imprezy na Niskich Łąkach, organizowana jest gruba pojeżdżawka na wojskowym lotnisku pod Oleśnicą. Kto w zeszłym roku nie był przekonany do startu na Niskich Łąkach ze względu na charakterystykę jazdy "wokół trzepaka", tym razem się nie zawiedzie. Co prawda nie zapowiada się, żeby spadł śnieg, ale możliwość legalnego polatania pełną dzidą, wspomagając przy tym WOŚP powinna Was - mam nadzieję - zainteresować. Gdyby jednak pogoda dopisała, to jest możliwość polatania na kolcu.

 

Byłem tam i powiem, że warunki są wręcz wymarzone - równiutko, nie ma dziur, mnóstwo miejsca, pobocze z przykoszonej trawy, również w miarę równe - bezpieczniejszego miejsca do ostrego polatania chyba nie ma na dolnym śląsku.

 

Lotnisko ma dwa pasy, które mają ze sobą kilka połączeń, więc jest jak ustawić ciekawą próbę. Trasa ma mieć długość ok 5,5km (!!), tak więc najeździć się będzie można do woli.

 

Najprawdopodobniej mają być również co-drive'y w zamian za wrzucanie kasy do puchy, więc będzie można dodatkowo wspomóc WOŚP przewożąc "cywilów" jak i zrobić radochę chętnym.

 

 

ja próbuję zebrać jak największą ekipę kropkowo kreskową :D

wszystko masz tutaj:

http://www.srtw.pl/viewtopic.php?p=90040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi, dzięki za wpisanie info, zmieniła się jedynie trasa, będzie około 3 km, pozostała część trasy będzie do dyspozycji drifterów, którzy będą robic codrive'y.

 

Co chwila dochodzą nowe atrakcje, będę wszystko uzupełniał na bieżąco i informował.

 

Na tą chwilę lista wygląda następująco:

 

1. Menci - mega szybkie Evo VI

2. Artur Sękowski - mega żółte Megane RS

3. eMTi - mega zwinne STi

4. kiero - mega stockowy WRX

5. Mariusz Preś - Mega klasyczne E30 318 is

6. Karlson - BMW 318IS E30

7. dr.Killer - Mustang 3,8 V6

8. S2NAKE - mega torsenowe quattro

9. SWRT555 - szaraczek

10. kidd81 - EVO VIII oczywiście również mega

11. Oryniak - Honda CRX z krótką skrzynią

12. Potok- mega srebrny Wrx

13. kris - mega kombi GT

14. @lbert - mega angielske STi GC8

15. siepacz - mega tajp eR

16. kris e30v8 - bmw e30 v8, zakładam że też mega :D

17. Michał 318Ti- mega standardowe e36 318ti

18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę sprawę krótko i zwięźle bo szkoda moich nerwów i zdrowia aby opisywać ze szczegółami.

 

Ogólnie Agencja Mienia Wojskowego w ostatniej chwili nie zgodziła się na użyczenie lotniska w Oleśnicy za darmo abyśmy mogli zorganizować pojeżdżawkę i całą zebraną kasę przekazać na rzecz WOŚP.

 

Nie zgodzili się tego zrobić nawet za stawkę, którą zaproponowaliśmy. Narzucili nam cenę, która wg Nas jest nie do przyjęcia, głównie dlatego że wszystko robimy za darmo a cała zebrana kwota miała być dla WOŚP (wpisowe od razu wrzucane do puszek wolontariuszy, podobnie co-drive’y).

 

Nie podoba nam się, że jakakolwiek instytucja może wzbogacić się na: organizacji imprezy wspierającej ideę WOŚP i naszej pracy. Dlatego nie będzie tam imprezy 8 stycznia ani w najbliższej przyszłości.

 

Idea WOŚP jest Nam bardzo bliska dlatego jeśli nie możemy przeprowadzić imprezy na lotnisku w Oleśnicy, postanowiliśmy przyłączyć się do MOTO - Orkiestry organizowanej na Autodromie Niskie Łąki we Wrocławiu przez Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego "SPARTA" Wrocław i WENA Group Piotr Plezia.

 

Dlatego zapraszamy wszystkich na tą imprezę motoryzacyjną. Najważniejsze aby zebrać jak najwięcej funduszy dla WOŚP.

 

Więcej informacji o Moto – Orkiestrze na Niskich Łąkach i zapisach można znaleźć na stronie:

 

http://niskielaki.com.pl/event/view/37/info

 

http://rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=35370

 

Oraz na portalu Facebook

 

http://www.facebook.com/events/204393639642346/

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... :evil: Szkoda że tak zagrali...

W takim razie wysłałem zgłoszenie na Niskie Łąki :P 8)

Niestety brak jeszcze kasków - jest ktoś z Was coś w tym temacie pomóc? - w sensie wypożyczyć :roll: :idea:

W końcu wszystko w szczytnym celu WOŚP 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...