Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Nic mnie się bardziej nie podoba jak najbardziej seryjny wydech Subara ewentualnie z inną końcówką by podkreślić jego brzmienie ;)

 

Jutro z hemim będziemy niestety na jednego Subara bo jednak patrząc na cenę gazu (Impreza GL Sport) i cenę benzyny (Forek Turbo) to wybór jest oczywisty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze śnieżno-lodowe poślizgi zaliczone :D akurat kiedy wyjeżdżałem sobie z garażu przyszła mała 15 minutowa śnieżyca i bardzo ładnie pokryła lekko podlodzoną drogę :) a że niedaleko takie ładne mi rondo bardzo rozległe zbudowali :P

 

Ale na prawdziwe ślizganie trzeba jeszcze poczekać na porządny obfity śnieg i jakiegoś spota małego zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie się bardziej nie podoba jak najbardziej seryjny wydech Subara ewentualnie z inną końcówką by podkreślić jego brzmienie ;)

 

Jutro z hemim będziemy niestety na jednego Subara bo jednak patrząc na cenę gazu (Impreza GL Sport) i cenę benzyny (Forek Turbo) to wybór jest oczywisty ;)

 

 

 

-- N gru 18, 2011 1:14 am --

 

I co Igi,dalej jestes przy zdaniu,że jestes przy seryjnym wydechu Subara :P Bo Białasek był ewidentnie cichutki,grzeczniutki,a ten niebieski to bulgotał jak trza :)

 

I jesteśmy po małym wietrznym spociku na dachu Renomy :) Pierw pojawiły się trzy bugi wrx ,następnie my,moja wanna jakaś taka skromniutka,ale pojawił się później kolega w wannie GT (REWELKA ,bo spotkaliśmy się na światełkach,troszkę mocy z WRX-ów i GT-ka przeszło pod maskę mego Świnioka i tak się jakoś rozpędziliśmy,że oboje wpakowaliśmy się w zamkniętą drogę i trzeba było wycofywać:mrgreen::mrgreen: )

dzięki chłopaki za pogaduchy i do następnego:)

 

-- N gru 18, 2011 1:18 am --

 

 

 

-- N gru 18, 2011 1:20 am --

 

 

 

-- N gru 18, 2011 1:20 am --

 

 

 

-- N gru 18, 2011 1:22 am --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jesteśmy po małym wietrznym spociku na dachu Renomy :) Pierw pojawiły się trzy bugi wrx ,następnie my,moja wanna jakaś taka skromniutka,ale pojawił się później kolega w wannie GT (REWELKA ,bo spotkaliśmy się na światełkach,troszkę mocy z WRX-ów i GT-ka przeszło pod maskę mego Świnioka i tak się jakoś rozpędziliśmy,że oboje wpakowaliśmy się w zamkniętą drogę i trzeba było wycofywać:mrgreen::mrgreen: )

dzięki chłopaki za pogaduchy i do następnego:)

 

Mijałem was "incoguto" w focusie na gnojówkę - miałem ochotę wpaść na tego spota ale dopiero co wracałem ze Spindlerowego Młyna...

Po kilku godzinach dzidowania na drewnie jedyne na co mnie było stać to wybicie sobie z głowy pomysłu wsiadania za kółko w stanie wskazującym na extremalne użycie snowboardu :mrgreen:

 

Białe spadnie już niedługo bo białe wie-że w końcu przezbroiłem czarnulę w odpowiednie felgi i gumy - teraz się boi spaść :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze,że chętnych na następny spot troszku jest:) jak spadnie snieg to zapraszamy do nas na lotnisko ,a jak nie...to jakoś dokulamy się do wrocka;)

Propozycja: 8.01.2012 WOŚP :!: :!: :!: z tego co widziałem na necie to plac solny zamienia sie w miasteczko 4x4 :mrgreen:

z Igim stwierdzilismy jedno odnosnie wośpu we wrocku:jak bedzie coś na rakietowej to wybieramy sie na rakietową ,a jak nie to...widzimy sie na solnym :mrgreen::mrgreen:

 

-- Wt gru 20, 2011 12:58 pm --

 

acha link do wośpu we wrocku : http://www.wosp.wroc.pl/pl/event//1/51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...