Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się jedzie po ul. osobowickiej od mostu osobowickiego w stronę mostu milenijnego to za cmentarzem(za straganami) w prawo. Więc chyba tak, mówimy o tym samym :P

Zawsze można jakieś pachołeczki poustawiać i coś kombinować, zresztą, jak się nie ma co się lubi... to się lubi co się ma :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam podstawy prawnej ale nie ma szansy się wytłumaczyć bo mandat przychodzi do domu wraz ze zdjęciem.

Chłopaki opisywali takie przypadki na którymś z forum. Chodziło dokładnie o Magnolię.

Nawet Makro zaczęli zamykać :mrgreen:

 

Trochę dziwne bo co niby jest na takim zdjęciu? że auto jedzie w wychyleniu w zakręcie? ot zwykły poślizg który dzięki umiejętnością został opanowany i nic się nie stało. Ja u siebie w okolicy też muszę znaleźć jakieś dobre miejsce gdzie z większymi prędkościami będzie można polatać bokiem bez obawy o krawężnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdzie miejsce na upalenie po białym -Bielany a dokładnie parkingi pod centrami handlowymi ,jest obwodnica Tyńca a na niej chyba z 4 lub 5 rond , w tamtym roku nawet na parkingu wyścigów konnych na Partynicach latałem i dało radę a teren większy niż na osobowicach parking . Natomiast jeżeli chodzi o legal to lotnisko w Oleśnicy ,rakietowa czy nawet niskie łąki .

Oby tylko zaczęło sypać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo krawęzniki to wredna sprawa :(

 

Krawężniki, latarnie, itd - muszą być! :twisted:

Coś musi ograniczać, do czegoś trzeba czuć respekt, żeby nauczyć się prędkości, oceny odległości, dobierania punktów hamowań, itd, itp.

Mi to pomaga choć na pewno jest trudniej i bardziej ryzykownie - zupełnie nie pasuje mi za to jazda po pustym placu, zero punktu odniesienia.

 

Nie krytykuje tutaj nikogo bo jak wiadomo - co kto lubi :mrgreen:

 

10 km od miasta mamy "placyk" 1,5km x 100m ,mamy pachołki,wolny wstep i...czekamy na śnieg :mrgreen::mrgreen:

 

Daleko trochę do was... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dużo śniegu to się zorganizuje imprezę na cały dzień (i jak kto woli to i noc) z grillem, kawką herbatką ciepłą itp ;)

 

Zapraszamy serdecznie ;)

 

oooo to to to :D noc może nie ale dzionek bardzo chętnie :D tylko dużo białego puchu proszę zorganizować.

 

 

niebieski blob

obecny właściciel ma szkole jazdy L lata Clio oklejonym podobnie do barw Subaru

jeżeli nie blumiczny to on będzie a clio kojarzę :) na forum chyba jeszcze go nie ma ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w okolicy też muszę znaleźć jakieś dobre miejsce gdzie z większymi prędkościami będzie można polatać bokiem bez obawy o krawężnik.

 

 

Z Jodłownika w górę nie ma krawężników... :wink:

 

a tak precyzyjniej gdzie takie dobre miejsce tam występuję bo tamtych rejonów niestety za dobrze nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dużo śniegu to się zorganizuje imprezę na cały dzień (i jak kto woli to i noc) z grillem, kawką herbatką ciepłą itp ;)

 

Zapraszamy serdecznie ;)

 

a w tym temacie macie fotki i opis naszego placyku: viewtopic.php?f=1&t=107922&start=6100

Jesli chodzi o kwestię,że i nawet nac ,jak sie spodoba to dodam tylko jedno: u nas (jo i Kasia) mieszkanko duże,jak nie będzie problemem kimanko w śpiworku+karimata na podłodze to nie ma najmniejszego problemu,a parking strzezony ( :!: ) mamy 50m od domu;) więc po całodniowym dziczeniu miejsce do integracji bez strachu o prawko i powrót też jest :D

 

A jesli chodzi o sobotni spocik,to macie jakies pomysły?? My tam będziemy na bank w sobotę w okolicach rynku,i jak coś to z chęcia zostaniemy dłużej na jakieś spotkanko :) Kilka osób wcześniej napisało,że sobota to oki,tak więc co miejscowi proponują jeśli chodzi o godzine i miejsce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeśli w okolicach rynku to ciężko będzie znaleźć miejsce żeby zmieściło się tam pare samochodów. Zawsze są jeszcze parkingi piętrowe blisko rynku na przykład w renomie czy arkadach. To zależy czy innym to odpowiada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie 8) O tym zapomniałem ale tam dach jest mały w sumie i nie wiadomo czy miejsce by było szczególnie w sobotę wieczorem.

No poczekajmy co inni na to i wtedy się ustali dokładną godzinę. Dla mnie najwygodniejsze by były godziny od mniej więcej 16 w górę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...