Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, dzięki za miłe słowa :D Dobra, po wspólnej konsultacji wypracowaliśmu kompromis. Ta trasa jest najbezpieczniejsza i najbardziej wypośrodkowana między techniczną a szybką. Wkuwać na pamięć, jutro kartkówka :mrgreen:

 

[ http://dl.dropbox.com/u/12744128/finalna.jpg ]

 

Hopa, długa prosta bez szykany (na krótkiej skrzyni zapinasz III) i dojście do ronda po prostej też bez szykany - chyba się jednak zmuszę do wstania jutro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za dobra organizacje. Super sie jezdzilo. Wszyscy sprawnie ogarniali ;) No moze poza jednym moim poboczem ale jak sie chce za wiele to zawsze nie wychodzi :mrgreen:

 

Pierwsze wrazenia moje zza kolka GT'ka na mokrym i na torze bardzo pozytywne. Jak tylko uporam sie z amorkami to bedzie duzo przyjemniej.

 

eMTI i Krysztal dzieki za przejazd na prawym... Zazdroszcze umiejetnosci i samochodu :mrgreen:

pawlaswrc - dzieki za poratowanie "gumą" :mrgreen: masz piwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsze wrażenia moje zza kolka GT'ka na mokrym i na torze bardzo pozytywne.

 

 

BAARDZO POZYTYWNE :D

 

ps. eMTI i Krysztal dzięki wielkie za przejażdżki!

 

Podsumowując.... nie ma to jak zakończyć stary rok na torze :D oby więcej podobnych wypadów w nowym... :D

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem przepiękny obrazek, prawie same Subaraki na Rakietowej, fruwały po torze przy akompaniamencie bulgotu. Dawno już nie było tam takiego pięknego widoku.

 

Chłopaki ogarniali aż miło było patrzeć.

 

Trasa bardzo fajna, przede wszystkim bezpieczna. "22B" też było więc ten ostatni dzień w roku zaczął się superowo. Jeszcze raz zapraszam na WOŚP do Oleśnicy, troszkę większe prędkości i mega bezpieczne pobocza ;)

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych.

 

P.S. Do organizatora, zostały po Was słupki, nie wiedziałem czyje to i czy mam ruszać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLIWA, a no było fajnie. Ja cały czas nie mogę odżałować, że sprzedałeś pohołkwego Type R. Szkoda też, że czas gonił, bo bym został i popatrzył na Wasze loty.

Pavel, spoko - daj znać jak przymierzysz :wink:

Wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękowania za miłe spotkanko, można się było wyszaleć... I pomyśleć, że wydawało mi się, że przy tylu furach godzina to będzie zdecydowanie za mało... A wylatałem się jak głupi :D

SLIWA, spoko loko, to były słupki "rakietowe", więc jeśli nawet tam zostały, to i dobrze, w końcu do nich należą.. :wink:

Jak tam wyszły latania Crusaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam byłem i nawet na prawej stronie jeździłem (dzięki Maciek, dzięki Krzysiek :D ), a że maszyna w reperacji musiałem przybiec na nogach własnych :wink:

Może to będzie ostatni post w tym dziale w 2011 :?: Ciekawe czy są nagrody od moderatorów :?: :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego bulgotu w Nowym Roku życzę! :)

 

pawlaswrc, cóż życie :( ale mam niecny plan odkupić Type-R'a jak tylko sprzedam inwestycję :twisted:

 

eMTi, chłopaki z Crusara + zaproszeni goście latali na prawdę ostro, ja niestety tylko przy laptopie mierzyłem czasy ale generalnie było bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...