Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

z tym łażeniem na kolanach z jęzorami na wierzchu to jest tak,że jesteśmy mega fanami subaraków i jak będzie tego trochę na parkingu jak i na torze więc będziemy łazić jak zaczarowani i slepić na te plejady :mrgreen:

 

DO OSÓB MAJĄCYCH W PLANIE START :!: :!: SŁUCHAJCIE :!: Mój przyjaciel,osoba m.in.odpowiedzialna za rozprzestrzenianie sie wirusa "plejadus blumicus", a przy okazji forumowicz czyli IGI 666 ,ma jutro URODZINY i wiecie co było by dla wielkiego fana najlepszym prezentem :?: Tylko nie mówcie,że nie macie miejsca na prawym :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO OSÓB MAJĄCYCH W PLANIE START :!: :!: SŁUCHAJCIE :!: Mój przyjaciel,osoba m.in.odpowiedzialna za rozprzestrzenianie sie wirusa "plejadus blumicus", a przy okazji forumowicz czyli IGI 666 ,ma jutro URODZINY i wiecie co było by dla wielkiego fana najlepszym prezentem :?: Tylko nie mówcie,że nie macie miejsca na prawym :!: :mrgreen:

 

Polecam wsadzic go do eMTi'ego .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamka... Zgubiłem portfel z dokumentami (dowód, prawko, karta) i ze startu na Niskich nici... :cry::evil:

Normalnie ciągle wiatr w oczy... :cry:

 

O masz! Przykra sprawa, mysle, ze Cie puszcza... Pamietaj, zeby zglosic zgubienie dowodu na policji zeby potem ktos na Ciebie kredyciku nie wzial :D Istnieje chyba cos takiego jak rejestr zgubionych dowodow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na te niskie łaki to będzie można jakoś wjechać?

Czy w okolicy trzeb by subaraczka zostawić?

Dodam że nie startuję :P

 

Bo jak mam go zostawiać gdzieś to z buta się przyturlam :)

 

 

na 100% nie będzie można. Brak miejsca. Będzie pewnie parking na boisku obok. Szkoda, że taka "byle jaka" pogoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na policję też ale najważniejsze, żeby do banku to zgłosił to wtedy w systemie bankowym zablokują taki dowód bo policja nie przekazuje takich inf do banków.

Na Policji zlewka - stwierdził gość, że mam się udać do Urzędu który wydał dokument (jeśli to nie kradzież to oni się nie zajmują)

Ale faktycznie do banku zgłosiłem - jest taki wspólny system "dokumentyzastrzeżone.pl" gdzie dane są widoczne zdaje się przez BIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na policję też ale najważniejsze, żeby do banku to zgłosił to wtedy w systemie bankowym zablokują taki dowód bo policja nie przekazuje takich inf do banków.

 

Jesteś pewien że banki mają wspólny system ? ( odnośnie blokowania użytkownika )

 

tak. wystarczy zgłosić do byle jakiego banku i już kredytu na niego nie wezmą... problem pojawia się tylko z instytucjami jak żagle itp bo niestety oni nie mają wglądu w ten system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLIWA, szkoda, że tak szybko się utleniłeś na końcu, ciekawe czemu.... :twisted: No ale fakt... miał być bączek, co to by ujmy dla subaru nie było, ale widać było, że ewelina pokazała humor i stwierdziła, że byle wymuszonym bączkiem to jej czasu tracić nie będziesz, to poleciała po bandzie :lol: A tak serio, to czemu aż tak rzuciło? I czemu z buta bączkiem nie zawróciłeś, tylko cofanko było? aaa... no chyba, że to w strachu przed zmieleniem dyfra :lol:

 

Dzięki wszystkim spotkanym, było miło! I już chyba nigdy na tym torze ręcznego nie zaciągnę, bo w pierwszym przejeździe łącznie mnie to ponad 3 sekundy kosztowało... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już chyba nigdy na tym torze ręcznego nie zaciągnę, bo w pierwszym przejeździe łącznie mnie to ponad 3 sekundy kosztowało... :x

 

Zapomniałeś puścić? :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yezus, no i biegów też zapomniałem zmieniać :P Jedno jest pocieszające - przejazdy z dobrymi czasami wyglądały potwornie nudziarsko i wolno :mrgreen:

 

Ehhhhh - tyle rzeczy człowiek ma na głowie - wywiady, autografy, sesje zdjęciowe :mrgreen:

 

No i opona nigdy nie trzyma :wink:

 

Albo na okrągło - na czas albo boczurami dla zabawy - cudów nie ma. Albo się ścigasz albo wyglądasz - kwestia podejścia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yezus, no i biegów też zapomniałem zmieniać :P Jedno jest pocieszające - przejazdy z dobrymi czasami wyglądały potwornie nudziarsko i wolno :mrgreen:

 

Ehhhhh - tyle rzeczy człowiek ma na głowie - wywiady, autografy, sesje zdjęciowe :mrgreen:

 

No i opona nigdy nie trzyma :wink:

 

Albo na okrągło - na czas albo boczurami dla zabawy - cudów nie ma. Albo się ścigasz albo wyglądasz - kwestia podejścia :lol:

 

Pitu, pitu...

 

Kiedy gdzieś startujesz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yezus, no i biegów też zapomniałem zmieniać :P Jedno jest pocieszające - przejazdy z dobrymi czasami wyglądały potwornie nudziarsko i wolno :mrgreen:

 

Ehhhhh - tyle rzeczy człowiek ma na głowie - wywiady, autografy, sesje zdjęciowe :mrgreen:

 

No i opona nigdy nie trzyma :wink:

 

Albo na okrągło - na czas albo boczurami dla zabawy - cudów nie ma. Albo się ścigasz albo wyglądasz - kwestia podejścia :lol:

 

Pitu, pitu...

 

Kiedy gdzieś startujesz? :wink:

 

Panie kierowniku - jak mnie będzie stać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...